حذف iSearch.bobrowser.com

Browser Hijacker

iSearch.bobrowser.com چیست؟

iSearch.bobrowser.com hijacker که ممکن است بیش از مرورگر خود را و خود را به عنوان صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض است. هنگامی که آن را وارد سیستم های کامپیوتری، برخی از تغییرات که نمی توان باز گرداند تا شما خلاص شدن از آن باعث می شود. برنامه سفر همراه با نرم افزار شخص ثالث و معمولا سکوت نصب شده است.

اگر شما با استفاده از این موتور غیر قابل اعتماد می تواند به معرض محتوای وب نا امن. Hijacker در هیچ راهی مفید برای کاربران کامپیوتر است و هیچ دلیلی که چرا شما می خواهم به نگه داشتن آن بر روی سیستم شما وجود دارد. شما باید iSearch.bobrowser.com را از کامپیوتر خود حذف کنید.

iSearch.bobrowser.com  حذف iSearch.bobrowser.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف iSearch.bobrowser.com

iSearch.bobrowser.com چگونه کار می کند؟

به محض iSearch.bobrowser.com وارد سیستم های کامپیوتری خود را، شما متوجه خواهید شد که صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض خود را اصلاح شده اند. علاوه بر این، شما خواهد شد نیز دائما در وسط جلسه مرور خود هدایت می شوید و با تبلیغات مختلف پنجره های بازشو فیلم ها، آگهی ها و غيره ارائه شده. شما قادر خواهید بود به گشت و گذار در وب بدون برخی از انواع وقفه. که واقعا سریع قدیمی می شود. با این حال، adverts بیش از فقط مزاحم هستند. شما می تواند در معرض محتوای نا امن دارند. اگر شما بر روی تبلیغات جعلی شما می تواند سیستم خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده، دریافت هدایت به صفحه وب گمراه کننده یا برخورد برخی از کلاهبرداری اینترنتی. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از این, شما باید iSearch.bobrowser.com را پاک کنید.

مهم است بدانید که چگونه برای جلوگیری از هواپیماربایان مرورگر و دیگر برنامه های ناخواسته را بر روی کامپیوتر شما نصب است. شما می توانید این برنامه را با کلیک کردن بر روی آگهی های جعلی دست آوردن. با این حال، بیشتر از زمان رسیدن آنها همراه با برخی از نهاد های دیگر و یا شاخه. اگر شما پرش از طریق فرایند نصب، شما اجازه می دهد نرم افزار اضافی را نیز نصب کنید. نرم افزار اضافی معمولا کاملا بی فایده است. است که چرا بهتر است از آن جلوگیری کنیم. دفعه بعد نصب پیشرفته را انتخاب کنید و رد غیر ضروری ارائه می دهد.

چگونه به حذف iSearch.bobrowser.com

که آسان به iSearch.bobrowser.com را از رایانه خود حذف نیست. اول، شما نیاز به شناسایی برنامه ای است که همراه با آمد آن را حذف کنید و سپس مرورگر خود را بازنشانی کنید. اگر شما مطمئن نیستید که برنامه به عهده hijacker است، شما می توانید دانلود اسکنر تروجان رایگان و اجازه دهید آن را برای شما شناسایی. هنگامی که آن را ندارد، شما iSearch.bobrowser.com دستی یا خودکار خاتمه می تواند. دنبال دستورالعمل ارائه شده در زیر اگر دستي را انتخاب می کنید. اگر نه، دانلود ضد مخرب ابزار و اجازه دهید آن همه کار را برای شما انجام دهد.

حذف iSearch.bobrowser.com

حذف iSearch.bobrowser.com و برنامه های مرتبط

  • کلیک کنید شروع و به کنترل پنل بروید
  • لغو انتخاب برنامه/افزودن یا حذف برنامه ها
  • حذف iSearch.bobrowser.com مرتبط با برنامه

-N.B. در ویندوز 8 مطبوعات برنده + S در “کنترل پنل” تایپ کنید و آمار را وارد کنید به منظور دسترسی به کنترل پنل.

تنظیم مجدد Internet Explorer

  • دنده نماد گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → حذف تنظیمات شخصی → → نزدیک تنظیم مجدد

تنظیم مجدد موزیلا Firefox

  • منو → → علامت سوال پایان عیب یابی اطلاعات → تنظیم مجدد Firefox → → Firefox تنظیم مجدد

تنظیم مجدد Google Chrome

  • منوی تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته → تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد تنظیم مجدد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف iSearch.bobrowser.com

پاسخ دهید