حذف Isearch.brothersoft.com

دسته‌بندی نشده

Isearch.brothersoft.com چیست؟

اگر شما در حفظ و هدایت شدن به وب سایت Isearch.brothersoft.com ، خوب وجود دارد شانس که کامپیوتر خود را با نرم افزار ناخواسته بالقوه آلوده است. پس از نصب، برنامه ناخواسته آن ناشی از تنظیمات مرورگر خود را تغییر دهید. صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را با Isearch.brothersoft.com جایگزین شد.

اگرچه Isearch.brothersoft.com یک وب سایت مشروع است، بدون هیچ دلیل که چرا شما می خواهم به استفاده از آن را بیش از جستجو به خوبی شناخته شده ارائه دهندگان مانند گوگل یا بینگ وجود دارد. اگر می خواهید به مرورگر خود را دوباره به حالت عادی بازگشت، شما باید برای حذف Isearch.brothersoft.com.

Isearch.brothersoft.com حذف Isearch.brothersoft.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Isearch.brothersoft.com

Isearch.brothersoft.com چگونه کار می کند؟

Isearch.brothersoft.com نه بیش از حد قابل اعتماد به نظر نمی آید. این آگهی در آن و پیوندهای به برنامه ها و بازی ها. برخی از مردم آن را بیابید. هنگامی که شما سعی می کنید با استفاده از جعبه جستجو با این حال، شما اول با آگهي بازی مثل تراوین سن Wulin و غيره ارائه خواهد شد. کادر جستجو خود را تنها شما را با نتایج حاصل از برنامه ها و برنامه های کاربردی مختلف ارائه. به طور کلی، نه به عنوان شما 100 ٪ اطمینان حاصل کنید که آنها را قابل اعتماد می تواند هر یک از این آگهی ها و لینک ها روی توصیه می کنیم.

با نرم افزار ناخواسته است که بر روی کامپیوتر شما نصب شده است، معمولا از دیگر مسائل مربوط به امنیت آنلاین و حفظ حریم خصوصی می آیند. یکی از کسانی که مسائل این واقعیت است که نرم افزار ناخواسته ممکن است ردیابی رفتار آنلاین خود ضبط صفحاتی که بازدید می کنید، چه مدت شما را بر روی آنها چه جستجوهای شما و غيره را اقامت. این اطلاعات می تواند به شخص ثالث فروخته شده و یا مورد استفاده برای شخصی سازی تبلیغات که در صفحه نمایش شما ظاهر می شود. تردیدی نیست که آن را به نفع شما به هیچ وجه نخواهد که شما Isearch.brothersoft.com مرتبط با خاتمه برنامه باید وجود دارد.

چگونه به حذف Isearch.brothersoft.com

برای از بین بردن Isearch.brothersoft.com از کامپیوتر شما, شما باید خاتمه برنامه که همراه با آمد. اگر شما می دانید آنچه که برنامه شما دستورالعمل های زیر را به آن را حذف کنید و بازگرداندن تنظیمات مرورگر خود استفاده کنید. اگر شما مطمئن نیستید، شما می توانید دانلود اسکنر تروجان رایگان. آن کمک خواهد کرد که شما تعیین که برنامه باید برداشته شود. راه دیگری برای خلاص شدن از شر Isearch.brothersoft.com با استفاده از ابزار حذف تروجان است. برنامه ضد بدافزار رایانه خود را اسکن و تشخیص همه تهدیدها. شما قادر خواهید بود به Isearch.brothersoft.com را حذف کرده و مرورگر خود را دوباره به حالت عادی بازگشت. علاوه بر این، ابزار نیز خواهد شد کامپیوتر خود را از تهدیدات اینترنتی سپر.

راهنمایی در مورد حذف Isearch.brothersoft.com

حذف Isearch.brothersoft.com و برنامه های مرتبط با:

ویندوز ایکس پی

 • شروع کلیک کنید و حرکت به کنترل پنل
 • انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها
 • انتخاب نرم افزار مشکوک
 • حذف را کلیک کنید

ویندوز 7 و ویستا

 • شروع کلیک کنید و باز کردن صفحه کنترل
 • حذف یک برنامه را انتخاب کنید
 • این نرم افزار را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 8

 • حرکت دادن مکان نما به سمت راست پایین
 • با کلیک بر روی تنظیمات -> کنترل پنل
 • برو به برنامه لغو نصب
 • خاتمه برنامه های ناخواسته

Isearch.brothersoft.com حذف از مرورگر:

تنظیم مجدد Internet Explorer

 • Alt + T گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → حذف تنظیمات شخصی → → نزدیک تنظیم مجدد

تنظیم مجدد موزیلا Firefox

 • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تنظیم مجدد Firefox → تنظیم مجدد Firefox → پایان

تنظیم مجدد Google Chrome

 • Alt + F تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته → تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد تنظیم مجدد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Isearch.brothersoft.com

پاسخ دهید