حذف Isearch.omiga-plus.com

دسته‌بندی نشده

چگونه برای حذف Isearch.omiga-plus.com

Isearch.omiga-plus.com ویروس hijacker مرورگر است که می تواند به رایانه های تصادفی از طریق نرم افزار رایگان از اینترنت نصب شده است. این برنامه ای که تغییرات اصلی و پیش فرض جستجو دهنده بدون رضایت شما است. قبل از, آنها را تغییر برای Isearch.omiga-plus.com پس از آن مرورگر خود را hijacks، با آنهایی که شما شده اند با استفاده.

چگونه کار Isearch.omiga-plus.com؟

هر چند در نظر گرفته شده وب سایت مخرب است, آن می تواند تاییدیه به صفحات آلوده شود. علاوه بر این، آن بسیاری از وب سایت های تحت حمایت به نتایج جستجوی خود می افزاید. هدف ویروس Isearch.omiga-plus.com این است که ترویج این صفحات، صفحه در نتایج جستجو رتبه بندی و ترافیک خود را افزایش دهد. ملاقات پول را برای توسعه دهندگان Isearch.omiga-plus.com ویروس می سازد. مراقب باشید زمانی که ابزار رایگان از اینترنت نصب شود. Isearch.omiga-plus.com ویروس اغلب سازندگان پی دی اف رایگان پخش موسیقی و برنامه های مشابه همراه است. اگر مراحل نصب برنامه ها رد شدن یک شانس بزرگ است که برخی از برنامه های اضافی را به کامپیوتر شما به طور خودکار نصب وجود دارد. به همین دلیل باید همیشه برای نصب سفارشی و کنترل آنچه که در حال گرفتن دسترسی به سیستم خود را.

isearch omiga plus حذف Isearch.omiga plus.com

اگر شما در حال حاضر آن بر روی سیستم شما نصب شده Isearch.omiga-plus.com ویروس از کامپیوتر خود حذف کنید.  از کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه های لیست حذف. توصیه می شود برای حذف نصب همه برنامه های نصب شده در همان روز به عنوان مشکلات ظاهر شد. برخی از نسخه های این ویروس نصب نرم افزار است که جلوگیری از تغییر تنظیمات مرورگر. برای آنها شناسایی اسکن با Spyhunter یا ابزار ضد ویروس معتبر دیگر ممکن است مفید باشد. سپس شما می توانید حذف الحاقات و ریست تنظیمات در مرورگر شما.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Isearch.omiga-plus.com چگونه به حذف Isearch.omiga-plus.com ویروس از اینترنت اکسپلورر:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید
 2. زیر را انجام دهید: در IE8-9 ارائه دهندگان جستجو مدیریت را انتخاب کنید، کلیک کنید در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو
 3. Isearch.omiga-plus.com را از لیست حذف

چگونه برای حذف ویروس Isearch.omiga-plus.com از فایرفاکس :

 1. وارد کردن “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات را باز کنید
 2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 3. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 4. “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 5. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.
 6. اگر تنظیمات رجعت و اسکن با ضد برنامه های مخرب پاک هستند: فایرفاکس نزدیک فایل اکسپلورر باز و درصد داده را در نوار آدرس وارد کنید. user.js را در کادر جستجو وارد کنید. اگر این فایل وجود دارد، آن را تغییر نام دهید و دوباره شروع فایرفاکس. شما باید مراحل بالا را تکرار کنید.

چگونه برای حذف ویروس Isearch.omiga-plus.com از گوگل کروم:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیمات را انتخاب کنید.
 3. را انتخاب کنید–> مبانی موتورهای جستجو مدیریت.
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف کنید.
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

Incoming search terms:

پاسخ دهید