Isearch.zoo.com حذف

Browser Hijacker

Isearch.zoo.com موتور جستجو است که همراه با نوار ابزار باغ وحش است که توزیع شده است. اگر شما آن را بر روی سیستم شما نصب شده, آن ممکن است بسیار درست است که شما می توانید مجموعه ای Isearch.zoo.com به عنوان موتور اصلی و جستجوی پیش فرض شما متوجه خواهد شد. که مرورگر شما استفاده کنید مهم نیست، این برنامه ممکن است همه آنها را آلوده و شما باید آنها را به منظور قادر به تنظیم موتور اصلی و جستجوی دلخواه خود تنظیم مجدد. اگرچه Isearch.zoo.com به نظر می رسد به عنوان موتور جستجوی مفید نیست توصیه می شود زیرا عفونت های دیگر وارد سیستم شما اجازه دهید آن را ممکن است به آن اعتماد. علاوه بر این، هیچ تضمینی وجود ندارد که شما نتایج جستجو مناسبی دریافت خواهید کرد وجود دارد. شما قطعا باید موتورهای جستجو قابل اطمینان تر برای جستجوی اطلاعات استفاده کنید. بنابراین، بهتر است برای پاک کردن Isearch.zoo.com بدون هر گونه ملاحظات جدی است.

Isearch Isearch.zoo.com حذف

دانلود ابزار حذفبرای حذف Isearch.zoo.com

اگر شما تعجب آنچه منظور ما را با گفتن این که Isearch.zoo.com ممکن است منجر به عفونت، شما باید بدانید که هر بار که شما برای باز کردن مرورگر خود دیدن تبلیغات مختلف در صفحه اصلی خود می خواهید. علاوه بر این، تولید پنجره های بازشو مختلف توسط amsi1.adnxs.com و fra1.adnxs.com دامنه شما نیز برسد. حتی اگر شما به کلیک بر روی آنها وعده ممکن است، آن است که بسیار ممکن است که شما که تصادفی انجام است. اگر شما این کار، شما را به وب سایت دیگر هدایت؛ متاسفانه آنها نه همیشه قابل اعتماد است. چه تر است, شما ناشران دریافت پول با کلیک کردن روی آن تبلیغات به دلیل تبلیغات خود اغلب مورد استفاده برای تولید ترافیک به وب سایت های خاص کمک کند.

حتی اگر شما ممکن است افزونه مرورگر را از آن وب سایت رسمی باغ وحش نوار ابزار دانلود، آن ممکن است درست است که Isearch.zoo.com سفر به همراه با برنامه های دیگر نیز ممکن است. چه تر است, ما اعتقاد داریم که شما را به حق می دانم که برخی از جزئیات مربوط به عادات مرور خود را از جمله فعالیت های خود را در وب سایت و اطلاعات فنی به عنوان آدرس آی پی شما و نسخه سیستم عامل خود را جمع خواهد شد. تنها راه برای متوقف کردن این از اتفاق می افتد برای پاک کردن نوار ابزار باغ وحش و موتور جستجو Isearch.zoo.com است.

ما کمک خواهد کرد که شما را به خلاص شدن از Isearch.zoo.com با ارائه دستورالعمل دستي. اگر می خواهید برای پاک کردن آن سریع تر شما می توانید انجام این کار به طور خودکار–فقط remover مخرب قابل اعتماد به دست آوردن و راه اندازی اسکنر. ما توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter زیرا قادر به تشخیص انواع بدافزارها و از بین بردن آنها در گردش چشمی.

نحوه پاک کردن Isearch.zoo.com

ویندوز ایکس پی

 1. باز کردن منوی شروع .
 2. صفحه کنترلرا انتخاب کنید.
 3. افزودن یا حذف برنامه هارا کلیک کنید.
 4. روی برنامهکلیک کنید.
 5. دکمه حذف کلیک کنید.

ویندوز 7 و ویستا

 1. کلیک کنید شروع دکمه منو را باز کنید.
 2. صفحه کنترل را انتخاب کنید و سپس لغو نصب برنامهرا کلیک کنید.
 3. راست کلیک بر روی برنامه های بی فایده و سپس انتخاب حذف.

ویندوز 8

 1. کلید ویندوز + R را همزمان بزنید.
 2. در کنترل پنل تایپ کنید و Okرا کلیک کنید.
 3. حذف یک برنامهرا انتخاب کنید.
 4. راست کلیک بر روی برنامه ای که می خواهید پاک کنید.
 5. حذفرا کلیک کنید.

اینترنت اکسپلورر

 1. راه اندازی مرورگر و شیر Alt + T
 2. گزینه های اینترنت را انتخاب کنید و سپس “زبانه پیشرفته”را انتخاب کنید.
 3. تنظیم مجدد را کلیک کنید و سپس علامت حذف تنظیمات شخصی.
 4. دکمه تنظیم مجدد کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس

 1. باز خود را مرورگر و شیر Alt + H.
 2. به اطلاعات عیب یابیرا انتخاب کنید.
 3. کلیک کنید به تنظیم مجدد فایرفاکس…
 4. تنظیم مجدد فایرفاکس را دوباره در کادر محاوره ایکلیک کنید.

گوگل کروم

 1. راه اندازی مرورگر و سپس شیر Alt + F.
 2. تنظیماترا انتخاب کنید.
 3. نمایش تنظیمات پیشرفتهرا انتخاب کنید.
 4. بازنشانی تنظیمات مرورگررا کلیک کنید.
 5. تنظیم مجدد در جعبه گفتگوکلیک کنید.

Isearch.zoo.com به عنوان موتور جستجوی مناسب و معقول به نظر می رسد ممکن است؛ با این حال، آن که آن درست کار نمی کند نشان داده شده است. بنابراین، ممکن است بسیار درست است که شما به جستجو برای اطلاعات به طور معمول قادر خواهد شد. این یکی از دلایل اصلی که چرا ما نگه داشتن این موتور جستجو به عنوان ارائه دهنده جستجوی پیش فرض خود را توصیه نمی است; بهتر گوگل یا دیگر موتورهای جستجو قابل اعتماد باید استفاده کنید.دانلود ابزار حذفبرای حذف Isearch.zoo.com

پاسخ دهید