چگونه برای حذف iStartSurf.com

Browser Hijacker

چگونه برای حذف ویروس iStartSurf.com از Chrome Firefox و اینترنت اکسپلورر

iStartSurf.com می آید از یک گروه بزرگ از هواپیماربایان مرورگر است که به تولید سود مالی به سازندگان آنها ایجاد می شوند. چیز خوب در مورد چنین هواپیماربایان مرورگر به عنوان iStartSurf.com است که آنها سعی شما با بدافزارها آلوده به طور مستقیم. هر نوع فعالیت های مشکوک مربوط به iStartSurf.com نیاز به دخالت کاربر است. چون hijacker مرورگر می تواند داده های حساس خود را پشت سر خود را که می خواهم در نهایت منجر به مسائل جدی امنیتی جمع آوری با این وجود, حتی اگر شما hijacker تبلیغات را کلیک کنید و یا شما ماندن آن جعبه جستجو، هنوز لازم است به حذف iStartSurf.com از مرورگر شما و کامپیوتر شما است.

istartsurf چگونه برای حذف iStartSurf.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف iStartSurf.com

با توجه به متخصصان امنیت ما iStartSurf.com سهام همان دامنه با istart123.com، دلتا-search.com، buenosearch.com و بسیاری از هواپیماربایان مرورگر. ما به وضوح می توانید ببینید که در مقايسه طرح بندی صفحه اصلی هر و هر “موتور جستجو”–آنها کاملا یکسان است. اگر ما به بررسی صفحات اطلاعات برای چه تر است, بیایید می گویند iStartSurf.com و Ehanced search.com ما را ببینید که آنها نیز کاملا مشابه – info.enhanced search.com و info.iStartSurf.com طرح همان و همان محتوای به اشتراک بگذارید:
موتور جستجوی سفارشی

istartsurf جستجو با هدف ارائه تجربه جستجوی آنلاین نهایی. تکنولوژی پیشرفته شما را فراهم می کند با بهترین آنچه وب را ارائه کرده است و باعث می شود آن را راحت تر از همیشه به پیدا کردن دقیقا چه چیزی شما در جستجوی. جستجو istartsurf همکاری با برخی از محبوب ترین بسته های نرم افزاری در جهان شما با دادن گزینه ای برای نصب تنظیمات جستجو ما در طول راه اندازی و دادن فرصت آنها را به شما ارائه محصولات خود به صورت رایگان.

“همکاری با بسته های نرم افزاری محبوب” بدان معنی است که iStartSurf.com همراه با برنامه های تبلیغاتی مزاحم، نرم افزار رایگان و شاخه از تعدادی از وب سایت های شخص ثالث که توزیع نرم افزار رایگان دریافت می شود. چه تر است, iStartSurf.com نیز با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم در تصادفی مزاحم پاپ آپ که برخورد شما را در وب سایت های غیر قابل اعتماد همراه باشد ممکن است. به عنوان مثال، بسیاری از پنجره های بازشویی که حفظ دستگاه پخش رسانه ای خود را منسوخ شده است و بنابراین شما نیاز به دانلود کدک جدید یا ارتقا دهید که ویدیوی مشاهده تجربه بهبود وجود دارد.

چون iStartSurf.com hijacker مرورگر ممکن است تنها خطرناک و ناخواسته برنامه پشت آن نیازی به گفتن نیست، شما نیاز به چنین ماندن، کلاهبرداری. اگر شما اتفاق می افتد به با iStartSurf.com آلوده شده با این حال، شما که این hijacker مرورگر تغییر موتور اصلی و جستجوی پیش فرض شما متوجه خواهد شد. نیز وجود خواهد داشت یک آگهی تعاملی فلش درست در زیر کادر جستجو. روی چنین تبلیغات شما می خواهم که به اینگونه سایت ها به عنوان flix123.com و 247filmz.com از طریق سرور سخت s.m2pub.com هدایت. کاملا واضح است که با این تاییدیه iStartSurf.com شما دانلود نرم افزار ناخواسته دیگر بر روی کامپیوتر خود را در تلاش است.
چه تر است, iStartSurf.com بهترین آن باقی می ماند بر روی سیستم شما سعی خواهد کرد. این مرورگر hijacker خط هدف میانبر حذف iStartSurf.com از طریق تنظیمات مرورگر سنتی غیر ممکن می سازد که آن را تغییر می دهد. با این وجود، دستي دستورالعمل های زیر در مورد چگونگی تغییر خط مورد نظر خود و خلاص شدن از شر iStartSurf.com خوب ارائه.

یاد بگیرید چگونه به حذف iStartSurf.com از همه مرورگرها!

چگونه برای تغییر خط هدف

1. شناور نوع دید ماوس خود را بالای میانبر مرورگر خود و کلیک راست.
2. خواص در منوی را انتخاب کنید.
3. برگه میانبر باز و حرکت به خط مورد نظر.
4. همه چیز است که خارج از علامت نقل قول را حذف کنید.
5. برای حفظ تغییرات OK را کلیک کنید.

iStartSurf.com از مرورگر حذف کنید

حذف iStartSurf.com از Internet Explorer

1. Alt + T را فشار دهید و به گزینه های اینترنت بروید.
2. را وارد کنید آدرس صفحه اصلی جدید برگه عمومی و روی تأیید کلیک کنید.
3. کلیدهای Alt + T را فشار دهید و به مدیریت افزودنی.
4. ارائه دهندگان جستجو در سمت چپ کلیک کنید.
5. تنظیم موتور جستجوی پیش فرض جدید، iStartSurf.com حذف و بستن کلیک کنید.

حذف iStartSurf.com از موزیلا Firefox

1. کلیک بر روی آیکون موتور جستجو در سمت چپ کادر جستجو Firefox.
2. مدیریت موتورهای جستجو در منوی کشویی انتخاب کنید.
3. iStartSurf.com را از لیست حذف کنید و OK را کلیک کنید.
4. کلیدهای Alt + T را فشار دهید و رفتن به گزینه های.
5. آدرس صفحه اصلی برگه عمومی را تغییر دهید و OK را کلیک کنید.

حذف iStartSurf.com از Google Chrome

1. Alt + F را فشار دهید و تنظیمات را کلیک کنید.
2. علامت باز کردن یک صفحه خاص یا مجموعه ای از صفحات زیر در راه اندازی.
3. حذف iStartSurf.com، آدرس صفحه جدید را وارد کنید و OK را کلیک کنید.
4. مدیریت موتورهای جستجو زیر جستجو را انتخاب کنید.
5. تنظیم موتور جستجوی پیش فرض جدید، حذف iStartSurf.com و مطبوعات انجام می شود.دانلود ابزار حذفبرای حذف iStartSurf.com

پاسخ دهید