حذف istsearch.com

Browser Hijacker

istsearch.com را از کامپیوتر حذف کنید

istsearch.com hijacker مرورگر است که ممکن است رایانه شما را با برنامه های کاربردی نرم افزار وارد است. معمولا کاربران که آیا آنها می خواهند داد خود را تغییر داده یا نه، اما اگر شما در هنگام نصب نرم افزار توجه به اندازه کافی نیست، istsearch.com ممکن است تنظیم به عنوان صفحه اصلی پیش فرض خود و موتور جستجو بطور خودکار را انتخاب کنید. نه توصیه می شود به نگه داشتن این ارائه دهنده جستجو در کامپیوتر شما به دلیل ایمنی آن تایید نمی شود. لطفا istsearch.com از سیستم بلافاصله و سپس اسکن کامپیوتر خود را در جستجو برای برنامه های ناخواسته. شما باید حداقل یکی از برنامه های ناخواسته در هیئت مدیره موظف هستند.

istsearch1 حذف istsearch.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف istsearch.com

istsearch.com سازگار با Google Chrome، موزیلا Firefox و Internet Explorer است. آن ممکن است مربوط به MindSpark نرم افزار رایگان برنامه دیدن چقدر مشابه صفحه اصلی آن است به ارائه شده توسط برنامه های افزودنی مرورگر MindSpark موتورهای جستجو. چه تر است, ما تحلیلگران امنیت کامپیوتر نشان می دهد که istsearch.com صفحه خود بسیار شبیه به find404.com و search30.com که هر دو هستند با مرورگر هواپیماربایان نیز همراه است.

Hijacker مرورگر مدت نشان میدهد که تنظیمات مرورگر خود را بدون اجازه شما تغییر یافته است. این ممکن است که istsearch.com تغییر تنظیمات مرورگر خود را پشت سر خود را نیز (با توجه به روش نفوذ)، اما چیزی که شما باید به یاد داشته باشید که از زمانی که شما دانلود و نصب خود را آغاز.

حقیقت این است که istsearch.com ممکن است شما را با نتایج جستجو مرتبط فراهم است. وب سایت اصلی نیز چند کلید های میانبر، منجر به محبوب ترین وب سایت ها، به عنوان مثال، جیمیل یاهو! فیس بوک، YouTube، آمازون، و بنابراین در توییتر. از سوی دیگر سوال زمانی که شما به سادگی می توانید نوار میانبر در مرورگر خود اضافه کنید آیا شما آن کلید های میانبر در صفحه اصلی موتور جستجوی خود نیاز است. هر چند istsearch.com مفید در نگاه اول در واقع به نظر می رسد، بنابراین، آن شما با خدمات برکنار شده فراهم می کند.

چه تر است, این واقعیت است که istsearch.com نه سرزده است به اندازه کافی نگران کننده است. نه به ذکر است که نرم افزار نیز تبلیغات تجاری است که معمولا حاوی مطالب شخص ثالث را نمایش می دهد. به این معنی که istsearch.com سهوا شما به وب سایت های خطرناک و تهدیدات اینترنتی مختلف افشای ممکن است. شما با نرم افزارهای مخرب آلوده امتحانش اما hijacker به سادگی توسط اشخاص ثالث نحس به منظور ترویج مختلف طرح بازاریابی و مطالب غیر قابل بهره برداری می شود.

خط پایین این است که شما istsearch.com از کامپیوتر شما بلافاصله باید حذف است. بنابراین شما آن را از طریق کنترل پنل ممکن است پاک کنید این نرم افزار یک ورودی در لیست برنامه های نصب شده ندارد. دنبال دستورالعمل های زیر istsearch.com را از مرورگر خود را حذف و سپس اسکن کامپیوتر با استفاده از ابزار antimalware مجاز به منظور تشخیص همه تهدیدات بالقوه است که می تواند مربوط به این مرورگر hijacker. اگر هر گونه برنامه های مخرب تشخیص آنها بلافاصله خاتمه!

چگونه برای حذف istsearch.com

Internet Explorer

 1. Alt + T را فشار دهید و به مدیریت افزودنی.
 2. ارائه دهنده جستجو را در سمت چپ کلیک کنید.
 3. تنظیم موتور جستجوی پیش فرض جدید و حذف istsearch.com.
 4. Alt + T را دوباره فشار دهید و به گزینه های اینترنتبروید.
 5. تغییر صفحه اصلی برگه عمومی و روی تأییدکلیک کنید.

موزیلا Firefox

 1. نماد موتور جستجو در سمت چپ کادر جستجو Firefox کلیک کنید.
 2. مدیریت موتور جستجوها در منوی کشویی انتخاب کنید.
 3. حذف istsearch.com از لیست و “موافق”را کلیک کنید.
 4. Alt + T را فشار دهید و رفتن به گزینه های.
 5. آدرس صفحه اصلی برگه عمومی را تغییر دهید و OKرا کلیک کنید.

Google Chrome

 1. Alt + F را فشار دهید و تنظیماترا انتخاب کنید.
 2. علامت گذاری باز کردن یک صفحه خاص یا مجموعه ای از صفحات زیر در راه اندازی.
 3. کلیک کنید مجموعه ای از صفحات و ویرایش صفحه راه اندازی. “موافق”را کلیک کنید.
 4. مدیریت موتورهای جستجو زیر جستجو را انتخاب کنید.
 5. تنظیم موتور جستجوی پیش فرض جدید، حذف istsearch.com و مطبوعات انجام می شود.

دانلود ابزار حذفبرای حذف istsearch.com

پاسخ دهید