حذف iToolBox

Browser Hijacker

iToolBox چیست؟

iToolBox یک افزونه مرورگر است که سازگار با موزیلا Firefox Internet Explorer و Google Chrome است. آن است که به عنوان تقویت جستجو است که می تواند سرعت بخشیدن به گشت و گذار خود را با ارائه به شما با “موضوع بهترین روز بر اساس سلیقه شما جستجو” ترویج. برنامه internettoolbox.org وب سایت رسمی است که آن دریافت می شود. با این حال، شما باید در خاطر داشته باشید که نرم افزار هم مرورگر خود با محتوای تبلیغاتی است که ممکن است هیچ علاقه ای به شما پر باشیم. اگر شما نمی خواهید به خطر امنیت رایانه خود را بدون هیچ دلیل, شما باید iToolBox را الان خاتمه.

iToolBox حذف iToolBoxدانلود ابزار حذفبرای حذف iToolBox

iToolBox چگونه کار می کند؟

اگر چه شما می توانید دانلود iToolBox از وب سایت رسمی خود، معمولا که چگونه کاربران کامپیوتر با نرم افزار در نهایت است. شناخته شده است که برنامه سفر در بسته نرم افزاری Amonetize. آن با چنین نرم افزارهای ناخواسته بالقوه به عنوان پیدایش Snap.do YTDownloader پشتیبان گیری MyPC، SpeedChecker و به همین ترتیب ممکن است. اگر به تازگی نرم افزار نصب شده اند و توجه به همه شرایط و ضوابط نصب و راه اندازی پرداخت نشده است که چگونه شما iToolBox را به دست آورد. برای اجتناب از موقعیت های مشابه در آینده که شما انتخاب گزینه پیشرفته نصب و رد همه اضافی ارائه می دهد مطمئن شوید.

iToolBox است بسیار شبیه به برنامه های افزودنی مرورگر دیگر این گروه مثل Blingee به همراه نوار ابزار، نوار ابزار ملت جواب نوار ابزار ChatVibes برخی دیگر. اگر شما نسخه کامل این برنامه را نصب کنید, شما همچنین ممکن است hijacker مرورگر به دست آوردن. آن صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را به search.internettoolbox.org تغییر دهید. علاوه بر این، نرم افزار هم مرورگر خود را با تبلیغات و بازشو که برخی از آنها می تواند قابل اعتماد نیست سیل خواهد شد. اگر شما نمی خواهید به رایانه خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده شما باید از آگهی ارائه شده بماند. iToolBox حذف به منظور خلاص شدن از شر تبلیغات مشکوک.

چگونه برای حذف iToolBox از کامپیوتر من?

ممکن است به حذف iToolBox از طریق کنترل پانل است. توجه داشته باشید اگر تکمیل دستي که شما نیز برای باز گرداندن تنظیمات خود را در موزیلا Firefox و Google Chrome داشته باشد. در Internet Explorer تنظیمات مرورگر به طور خودکار بازیابی هستند. شما دستورالعمل در مورد چگونگی تکمیل هر دو از این وظایف زیر مقاله پیدا کنید. پس از آن، شما می توانید اجرا اسکن سیستم را چک کنید اگر کامپیوتر شما در حال حاضر پاک است. متناوبا، شما می توانید دانلود ابزار حذف تروجان است که کامپیوتر شما مراقبت برای شما خواهد شد. این سیستم شما را اسکن، شناسایی و حذف iToolBox و دیگر تهدیدات بالقوه. به نگرانی در مورد مسائل مشابه به عنوان زمانی که شما ضد مخرب ابزار نصب شده را داشته باشد.

حذف دستی iToolBox

حذف iToolBox از ویندوز 8

  • حذف تنظیمات → → صفحه کنترل حذف برنامه → → iToolBox

حذف iToolBox از ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → iToolBox پاک

از بین بردن iToolBox از ویندوز ایکس پی

  • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → iToolBox →

موزیلا Firefox

  • صفحه اصلی خود را تغییر دهید: منو گزینه → → زبانه عمومی
  • تنظیم موتور جستجوی جدید: ارائه دهنده → نماد مدیریت موتورهای جستجو جستجو

Google Chrome

  • صفحه اصلی خود را تغییر دهید: تنظیمات → منو → بر روی راه اندازی → مجموعه صفحات
  • انتخاب یک ارائه دهنده جدید: منوی تنظیمات → → جستجو مدیریت → موتورهای جستجو

دانلود ابزار حذفبرای حذف iToolBox

پاسخ دهید