حذف iWebar Search

Browser Hijacker

iWebar Search چیست؟

iWebar Search برنامه های ناخواسته اغلب به عنوان مرورگر hijacker طبقه بندی شده است. سازگار با تمام مرورگرهای محبوب است. iWebar Search قرار است به یک برنامه کاربردی است که شما “مرور خود را بهبود می بخشد” و پیدا کردن اطلاعاتی که شما سریع تر آنلاین به دنبال کمک می کند و ساده تر است. برنامه ارائه شده در وعده های خود. در عوض، صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را بدون اجازه شما تغییر هستند.

Hijacker نیز باعث می شود تبلیغات در مرورگر شما ظاهر می شود و آن به شما ریدایرکت به صفحات ناآشنا. iWebar Search همراه با دیگر نرم افزار رایگان و معمولا سکوت نصب شده است. Iwebar.com صفحه وب رسمی آن را داشته است، اما غیر ممکن است برای دانلود برنامه وجود دارد. اگر شما تا به حال هیچ وجه قصد تغییر دهنده جستجو و شما با تغییرات راضی نیست، شما باید iWebar Search را حذف کنید.

iWebar browser hijacker حذف iWebar Search

دانلود ابزار حذفبرای حذف iWebar Search

iWebar Search چگونه کار می کند؟

هنگامی که iWebar Search را بر کامپیوتر خود را طول می کشد، آن صفحه، زبانه صفحه و پیش فرض موتور جستجوی جدید تغییر. تا زمانی که شما iWebar Search به خاتمه دادن این بازگرداندن تنظیمات پشت دستی کار نمی کند. با استفاده از موتور اصطلاح چیزی توصیه ما نیست. که در آن شما را با ارائه نتایج شامل لینک تغییر می یابد. شما همچنین تبلیغات بنر پاپ آپ در متن فیلم و دیگر انواع آگهی بر روی صفحه نمایش خود را ببینید. از آنجا که شما ممکن است پایان صفحه خراب شده ما نشان می دهد شما برای جلوگیری از تمام این محتوای تجاری. اگر شما انجام دهید، شما ممکن است آلوده سیستم خود را با نرم افزارهای مخرب است که چیزی است که شما می خواهید نیست. برنامه های مخرب می تواند باعث آسیب جدی به رایانه تان و سرقت اطلاعات شخصی خود را. به منظور جلوگیری از این خطرات باید از iWebar Search خاتمه دهد.

علاوه بر جنبه های فوق برنامه، شما همچنین باید که iWebar Search منابع پردازنده استفاده می کند و ممکن است باعث کند شدن سرعت سیستم خود را بدانید. همان می رود برای اتصال اینترنت خود را. علاوه بر این, شما باید در خاطر داشته باشید که این برنامه جمع آوری اطلاعات مربوط به عادات مرور خود را که ممکن است به شخص ثالث فروخته شده باشیم.

چگونه به حذف iWebar Search

برای از بین بردن iWebar Search از کامپیوتر شما می توانید از ابزار حذف تروجان استفاده کنید. ضد تروجان می تواند سیستم شما را اسکن و شناسایی تمام برنامه های ناخواسته. شما سپس می توانید آن را به خلاص شدن از iWebar Search و همچنین به عنوان عفونت های دیگر استفاده کنید. علاوه بر این، برنامه های امنیتی رایانه شما را در آینده حفظ خواهد شد. با این حال، آن را نیز ممکن است به iWebar Search به صورت دستی حذف کنید است. این گزینه به عنوان قابل اعتماد است، اما اگر تکمیل مراحل زیر ارائه شده شما باید قادر به حذف iWebar Search خود را.

راهنمای در مورد حذف iWebar Search

حذف iWebar Search و برنامه های مرتبط با:

ویندوز 7 و ویستا/8

 1. کلیک کنید شروع/مطبوعات برنده + I
 2. صفحه کنترل را انتخاب کنید
 3. برای حذف برنامه برو
 4. این نرم افزار را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز ایکس پی

 1. باز کردن منوی آغاز
 2. انتخاب کنترل پنل
 3. انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها
 4. حذف نرم افزار ناخواسته

مرورگر خود را تنظیم مجدد:

Internet Explorer

 • نماد چرخ دنده -> گزینه های اینترنت “زبانه پیشرفته” ->
 • تنظیم مجدد کلیک کنید و علامت حذف تنظیمات شخصی
 • تنظیم مجدد دوباره کلیک کنید

موزیلا Firefox

 • منوی–> سوال علامت -> اطلاعات عیب یابی
 • Firefox تنظیم مجدد را کلیک کنید، آن را تایید و روی پایان کلیک کنید

Google Chrome

 • منو -> تنظیمات -> نمایش تنظیمات پیشرفته
 • تنظیم مجدد تنظیمات مرورگر کلیک کنید و سپس تنظیم مجدد

میانبرهای مرورگر شما را تغییر دهید

 • راست کلیک بر روی میانبر مرورگر
 • Properties را انتخاب کنید و رفتن به میانبر
 • انتخاب همه متن پس از “exe” در هدف
 • آن را حذف کرده و روی تأیید کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف iWebar Search

پاسخ دهید