Ixquick.com پاک

دسته‌بندی نشده

هدایت چگونه به حذف Ixquick.com (Ixquick.com جستجو)

Ixquick.com ویروس hijacker مرورگر است که می تواند نصب شده برای اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم است. آن را به عنوان بسته نرم افزاری با برنامه های مختلف و رایگان است که به راحتی از طریق اینترنت توسط هر کسی می توانند دریافت و توزیع شده است. این برنامه باعث می شود برخی از تغییرات در تنظیمات مرورگر خود و تغییر اصلی و پیش فرض جستجو دهنده به Ixquick.com.

ixquick Ixquick.com پاک

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ixquick.com

اگر چه به نظر می رسد مانند هر صفحه جستجو، آن نتایج جستجو همان محبوب به عنوان ارائه دهندگان جستجو، مانند گوگل، یاهو و یا بینگ ارائه نمی شود. Ixquick.com بسیاری از لینک در هر نتایج جستجو نمایش می دهد. آن در واقع تلاش برای بیشتر کاربران به صفحات مختلف تجاری و افزایش ترافیک خود را. این هدف اصلی این نرم افزار است و سازندگان آن در واقع برای ترویج لینک های وابسته شدن پرداخت می شود.

بهترین راه برای جلوگیری از دریافت چنین برنامه های کاربردی برای سیستم خود را به نصب نرم افزار از اینترنت می آید دقت بیشتری است. همیشه نصب سفارشی را انتخاب کنید و هر گونه تغییر ساخته شده در رایانه شما اجازه نمی دهد. بردارید هر checkmarks کنار پیشنهادات برای نصب برنامه های اضافی و یا اضافه کردن توابع جدید به مرورگر شما. به این ترتیب شما خواهد شد بسیاری از برنامه های ناخواسته جلوگیری از.

به محض این که شما آن را در مرورگر خود تشخیص Ixquick.com را از رایانه خود حذف کنید. برو به کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه های فهرست و حذف آن از وجود دارد. توصیه می شود برای حذف تمام برنامه های اضافه شده به عنوان مشکلات ظاهر شد در همان روز. برخی از نسخه های این ویروس نصب نرم افزار است که بلوک از تغییر تنظیمات مرورگر. برای آنها شناسایی اسکن با Spyhunter و یا دیگر ابزار ضد ویروس معتبر ممکن است مفید باشد. سپس شما می توانید حذف الحاقات و ریست تنظیمات در مرورگر شما.

چگونه به Ixquick.com ویروس از اینترنت اکسپلورر:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید
 2. زیر را انجام دهید: در IE8-9 ارائه دهندگان جستجو مدیریت را انتخاب کنید، کلیک کنید در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو
 3. Ixquick.com را از لیست حذف

چگونه برای حذف ویروس Ixquick.com از فایرفاکس :

 1. وارد کردن “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات را باز کنید
 2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 3. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 4. “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 5. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.
 6. اگر تنظیمات رجعت و اسکن با ضد برنامه های مخرب پاک هستند: فایرفاکس نزدیک فایل اکسپلورر باز و درصد داده را در نوار آدرس وارد کنید. user.js را در کادر جستجو وارد کنید. اگر این فایل وجود دارد، آن را تغییر نام دهید و دوباره شروع فایرفاکس. شما باید مراحل بالا را تکرار کنید.

چگونه برای حذف ویروس Ixquick.com از گوگل کروم:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیمات را انتخاب کنید.
 3. را انتخاب کنید–> مبانی موتورهای جستجو مدیریت.
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف کنید.
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ixquick.com

پاسخ دهید