حذف Java.freesoftstore.com

دسته‌بندی نشده

Java.freesoftstore.com چیست؟

اگر شما Java.freesoftstore.com بازشو ها را مشاهده کنید یا به این صفحه هدایت کنید، به این معنی که کامپیوتر خود را با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم آلوده. پیام در صفحه جعلی ادعا می کند که شما نیاز به دانلود یا به روز رسانی جاوا برای ادامه. به عنوان آرم برنامه شناخته شده در آن صفحه مشروع نگاه ممکن است، با این حال، شما نیست که به آسانی خار باید.

این سایت جاوا توزیع. چه شما را با برنامه های مختلف و ناخواسته است که شما هرگز می خواسته دانلود فراهم است. شما نیاز به از بین بردن پاپ آپ از مرورگرهای خود را Java.freesoftstore.com به محض این که شما می توانید.

Java.freesoftstore.com حذف Java.freesoftstore.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Java.freesoftstore.com

Java.freesoftstore.com چگونه کار می کند؟

اول از همه، شما باید بدانید چرا این اعلان گمراه کننده روی صفحه می بینید. همانطور که بالا ذکر شده است، دلیل آن سخت است. آیا می دانید چگونه آلوده به کامپیوتر شما با نرم افزار پشتیبانی از آگهی بسیاری از کاربران کامپیوتر نمی کنند. که این برنامه ها معمولا سفر همراه با دیگر نرم افزار رایگان است. آنها وارد سیستم خود خسته شده اید اگر شما توجه به نصب و راه اندازی نرم افزار آزاد پرداخت. از آنجا که اغلب با برنامه های ناخواسته است که باید نیست مجاز به دسترسی به سیستم شما می آید شما واقعا، باید. دفعه بعد شما نصب نرم افزار، نصب پیشرفته را انتخاب کنید و رد همه اضافی ارائه می دهد.

پاپ آپ که شما نیاز به نصب جاوا این ادعا جعلی است. اول از همه از آنجا که شما احتمالا در حال حاضر آن را بر روی کامپیوتر خود را. و حتی اگر شما نیست، شما فقط باید نرم افزار را از وب سایت رسمی خود دانلود و Java.freesoftstore.com آن است. صفحه وب رسمی جاوا www.java.com و آن این است که در آن شما باید دانلود و یا برنامه به روز رسانی است. برای هشدار جعلی، شما نیاز به خلاص شدن از شر Java.freesoftstore.com بدون تردید. و در اینجا چگونه است.

چگونه به حذف Java.freesoftstore.com

به منظور خاتمه Java.freesoftstore.com شما باید برای برنامه به نظر می رسد در مرورگر خود می سازد که آن را حذف. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم همچنین ممکن است سایر آگهی ها در حال حاضر و لینک در صفحه حمایت مالی. هنگامی که Java.freesoftstore.com و نرم افزارهای مرتبط حذف شما از تمام داده های تجاری خلاص خواهد شد. شما می توانید ابزارهای تبلیغاتی مزاحم از طریق کنترل پنل و یا با استفاده از ابزار حذف تروجان حذف. گزینه دوم بسیار بیشتر قابل اعتماد است. همه شما باید انجام دهید است ضد بدافزارها را دانلود و آن همه کار برای شما انجام دهد. اگر شما می خواهید به Java.freesoftstore.com به صورت دستی حذف کنید، با این حال، شما دستورالعمل که درست زیر ارائه شده است استفاده کنید.

راهنمایی در مورد حذف Java.freesoftstore.com

حذف Java.freesoftstore.com و برنامه های مرتبط

ویندوز ایکس پی

 • روی شروع کلیک کنید -> کنترل پنل
 • انتخاب افزودن یا حذف برنامه ها
 • سخت را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

8/7 و ویندوز ویستا

 • پیروزی + C را فشار دهید و تنظیمات/با کلیک بر روی شروع را باز
 • انتخاب کنترل پنل -> حذف یک برنامه
 • نرم افزارهای ناخواسته را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

تنظیم مجدد صفحه اصلی خود (در صورت لزوم)

Internet Explorer

 • روی نماد چرخ دنده کلیک کنید و باز کردن گزینه های اینترنت
 • روی زبانه عمومی زیر صفحه اصلی استفاده از پیش فرض

موزیلا Firefox

 • باز منو موزیلا و گزینه های کلیک کنید
 • رفتن به زبانه عمومی و صفحه خود را تغییر دهید

Google Chrome

 • در منو کلیک کنید و تنظیمات را انتخاب کنید
 • مجموعه صفحات زیر در راه اندازی کلیک کنید
 • صفحه اصلی خود را رونویسی کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Java.freesoftstore.com

پاسخ دهید