حذف Java Software Critical Update

دسته‌بندی نشده

Java Software Critical Update چیست؟

اگر هشدار Java Software Critical Update را در مرورگر خود را به این معنی که کامپیوتر خود را با استفاده از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم آلوده شده است. مهم ترین چیز شما می توانید قبل از اینکه شما خلاص شدن از Java Software Critical Update مربوط است که سخت به نصب هر گونه برنامه های غیر ضروری تر فریب باشد.

معتقدم که هر چیزی که در صفحه وب updatejavas.com اعلام کرد که هیچ یک از آن درست است. سایت رسمی نوازنده جاوا java.com است و این دقیقا همان است که در آن شما نیاز به رفتن به اگر می خواهید به آن را بروز رسانی. این صفحه از سوی دیگر تنها به سایر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و ناخواسته برنامه ها نصب شود. که در تمام هزینه های اجتناب از.

java software critical update حذف Java Software Critical Update

دانلود ابزار حذفبرای حذف Java Software Critical Update

Java Software Critical Update چگونه کار می کند؟

Java Software Critical Update پاپ آپ نگاه ممکن است مانند آن را مشروع است, با این حال، شما نه آن برای یک ثانیه باید اعتماد. هنگامی که این صفحه را باز می کند، شما خواهید دید پیام زیر بر روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود:

“Warning: Your Current Browser is Outdated!

A critical security update has been released and you are required to update your Java Player. This page will automatically close once the security update has been installed.”

هنگامی که شما سعی می کنید برای بستن صفحه وب از شما ممکن است با هشدار دیگری با همان متن دقیق خواسته. شما ممکن است قادر به ترک صفحه مجموع تا زمانی که شما نصب نرم افزار جعلی. در این مورد شما باید سایت از طریق مدیر وظیفه را ببندید. هر آنچه که شما انجام دهید، چرا که به جای آن شما سخت Storimbo نامیده می شود و دو برنامه های کاربردی ناخواسته به نام MyPCBackup و کامپیوتر سرعت Maximizer دستیابی می خواهد به تقلبی جاوا پلیر بروز رسانی، نصب کنید.

Storimbo برنامه پشتیبانی است که مرورگر خود را با آگهی های مختلف پنجره های بازشو تبلیغات ویدئویی و انواع دیگر از آگهی پر است. MyPCBackup و کامپیوتر سرعت Maximizer است هر دو برنامه های ناخواسته است که هر مقدار را به سیستم خود اضافه کنید. شما باید با احتیاط به خصوص با یک دوم آن را به عنوان ابزار بهینه سازی جعلی است که ادعا می کند برای کمک به شما کامپیوتر شما را بهینه سازی و افزایش سرعت آن اگر شما به خرید نسخه کامل. نیازی به گفتن نیست, شما هر کدام از این وعده را باور باید. اگر شما بازیکن تقلبی نصب شده, سپس شما باید به نه تنها خاتمه Java Software Critical Update مرتبط با برنامه است، اما همچنین خلاص شدن از نرم افزار فوق بی فایده.

چگونه به حذف Java Software Critical Update

به منظور خاتمه Java Software Critical Update پاپ آپ، شما نیاز به حذف نرم افزار است که به عهده ظاهر آن است. که می تواند انجام شود در یکی از دو روش: به طور خودکار و یا دستی. اگر شما در حال حاضر باید کامپیوتر خود را با دیگر نرم افزار ناخواسته آلوده، سپس ما توصیه می کنیم شما برای گزینه دوم بروید. دانلود و نصب قابل اعتماد ضد مخرب ابزار و استفاده از آن برای تمیز کردن سیستم شما. با حذف تروجان شما قادر خواهید بود برای از بین بردن Java Software Critical Update و عفونت های دیگری که ممکن است بر روی کامپیوتر شما. اگر با این حال، می خواهید Java Software Critical Update مربوط به حذف adware دستی، دستورالعمل های زیر می تواند به شما کمک کند با این کار.

حذف Java Software Critical Update

حذف Java Software Critical Update از ویندوز 7 و ویستا

 • روی شروع کلیک کنید و به کنترل پنل بروید
 • حذف یک برنامه تحت برنامه را انتخاب کنید
 • برنامه را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

Java Software Critical Update را از ویندوز 8 حذف

 • حرکت دادن مکان نما به گوشه سمت راست پایین صفحه نمایش
 • منتظر نوار جذابیت به نظر می رسد و کلیک بر روی تنظیمات
 • رفتن به کنترل پنل -> حذف یک برنامه
 • در این برنامه راست کلیک کنید و حذف را انتخاب کنید

خاتمه Java Software Critical Update از ویندوز ایکس پی

 • باز کردن منوی شروع و حرکت به کنترل پنل
 • انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها
 • سخت را انتخاب کنید و روی دکمه حذف کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Java Software Critical Update

پاسخ دهید