حذف Java Update!

دسته‌بندی نشده

“Java Update!” یک پیام جعلی را به مردم دانلود برنامه های ناخواسته استفاده شده است که است. اگر شما متوجه این اعلان زمانی که در حال دیدن سایت بر روی اینترنت، حتما به نادیده گرفتن آن به دلیل آن ممکن است شما را به نصب دلتا جستجو، مجرا، کوپن کشویی و یا برنامه های ناخواسته دیگر فریب. به محض این که وارد چنین برنامه کامپیوتر آن تغییر تنظیمات آن و نیز شروع به فعالیت های مختلف ناخواسته باعث مانند مرورگر آهسته ممکن است نمایش مداوم آگهی های ناخواسته و تاییدیه به وب سایت های نا امن آغاز.

مراقب باشید که “Java Update!” هشدار برای شما در وب سایت های مختلف، از جمله سایت های شناخته شده نشان می. به منظور فشار مردم به نصب این به روز رسانی جعلی، هشدار بلوک های این وب سایت اما باید شما را هرگز به آن اعتقاد. لطفا ماندن аlert Java Update! و هرگز دکمه OK را کلیک کنید.

جاوا به روز رسانی ویروس دور اینترنت از طریق مبارزات انتخاباتی مخرب نما به عنوان جاوا به روز رسانی 11 انجام شده است. پرونده از منتشر کننده ناشناس است که به دلیل مشروع جاوا به روز رسانی تقریبا قطعا می توانست اوراکل به عنوان ناشر آن ذکر شده است چیزی از giveaway مرده آینده است. بروز رسانی جعلی javaupdate11.jar نامیده می شود و شامل دو اجرایی مخرب، up1.exe و up2.exe. پس از اجرای فایل های اتصال به سرور از راه دور است که طول می کشد کنترل از سیستم های آلوده. بروز رسانی با استفاده از گزارش ‘ {BLOCKED}currencyreport.com/cybercrime-suspect-arrested/javaupdate11.jar’ به روز رسانی مخرب میزبان.

که در آن “Java Update!” ببینم؟

“Java Update!” می تواند برای شما در هر وب سایت نشان می دهد. با این حال، در بسیاری از موارد به نظر رسد در وب سایت های غیر قانونی است که به طور معمول با چنین محتویاتی پر. همچنین باید اضافه شده که این هشدار همچنین توسط برخی از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، که طور تصادفی رایانه شما نفوذ کرده است ایجاد می شود ممکن است. به محض این که آن تغییر تنظیمات مورد نیاز سیستم, این هشدار نشان می دهد و گزارش:

Java Update!
It is recommended that you update Java to the latest version to view this page. Please update to continue!

اگر شما هشدار “Java Update!”، چرا که آن را به وضوح نشان می دهد که کامپیوتر شما ممکن است توسط نرم افزارهای مخرب تحت تاثیر قرار شما کامپیوتر خود را با ضد جاسوس افزار به روز شده باید بررسی کنید. اگر شما دکمه “OK” کلیک شما باید همان را انجام دهید.

چگونه برای حذف “Java Update!”

اگر تهدید شدند “Java Update!” و دکمه “موافق” کلیک شما باید بدون اتلاف زمان و اسکن کامپیوتر خود را با یکی از این برنامه: SpyHunter، علاوه بر این، شما همچنین مطمئن شوید که دستگاه شما از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم را باید. علاوه بر این، اگر شما متوجه کوپن کشویی یا دلتا جستجو، دریغ نکنید و این برنامه ها را پاک کنید.دانلود ابزار حذفبرای حذف Java Update!

پاسخ دهید