Jeaks Music Toolbar حذف

دسته‌بندی نشده

Jeaks Music Toolbar یک افزونه مرورگر یا شیء کمکی کاوشگر است که سازگار با اینترنت اکسپلورر و موزیلا فایرفاکس مرورگر وب است. این افزونه در گوگل کروم کار نمی کند. قضاوت از نام آن، برنامه باید قادر باشد به شما خرید موسیقی یا گوش دادن به آن آنلاین، اما متاسفانه، کمک Jeaks Music Toolbar نیز نرم افزار ناخواسته است که دقیقا عملکردی است. بنابراین، آن که شما حذف Jeaks Music Toolbar از کامپیوتر خود و یا مرورگر شما برای جلوگیری از استثمار بدخواه ناخواسته توصیه می شود.

چرا که شما به طور خودکار به casinorewards.com/mpc/default.asp هدایت می شوند اگر لینک را کلیک کنید وب سایت رسمی برای Jeaks Music Toolbar در jeaks.com/Music به کار نمی, نمیرسد. اگر چه بسیار سخت است در سراسر آمده لینک مستقیم دانلود این نوار ابزار معمولا از طریق فایل شخص ثالث میزبانی صفحات وب مانند نرم افزار اینفورمر توزیع شده است. دلیل چنین برنامه های کاربردی به ندرت تنها شانس هستند که Jeaks Music Toolbar به همراه با دیگر نرم افزار رایگان می.

مشخصات فنی، هدف اصلی از این افزونه مرورگر خواهد بود برای کمک به شما خرید آهنگ ها در iTunes. همچنین چون برنامه فقط “موسیقی رایگان” تم ویژگی که Jeaks Music Toolbar شما جریان آهنگ تجاری، اما این مورد نیست باید اجازه می دهد بنظر می رسد. نوار ابزار نیز با انواع دکمه های که به عنوان خوانده شده آید: اخبار موسیقی، موسیقی هشدار، صوتی کدک, بالا 100، فروشگاه موسیقی، رایگان رادیو و غیره. در حالی که دیگران (موسیقی هشدار) حاوی هیچ اطلاعات در تمام اساسا، Jeaks Music Toolbar به نظر می رسد مانند ارائه دهنده نهایی سرگرمی خود را، اما با توجه به تحقیقات امنیت، برخی از بخش های (مانند کدک صوتی)، تابع نیست.

سوال این است چرا شما یک مرورگر پلاگین بر روی کامپیوتر شما است که به سختی عملکرد طول می کشد تا فضای سیستم و کند می کند کردن مرورگر خود را نگه دارید؟ به طور طبیعی، بدون نیاز به نگه داشتن Jeaks Music Toolbar بر روی کامپیوتر شما وجود دارد زیرا هرگز نمی دانید می توانید چه بدخواه شخص ثالث ممکن است تا بهره برداری از نرم افزار، با استفاده از سیستم برای نمایش محتویات خراب و منابع آن پایان.

Jeaks Music Toolbar را از طریق کنترل پنل خود را فرمت ناپدید می شوند از Internet Explorer را حذف کنید. برای موزیلا فایرفاکس شما نیاز به حذف افزودنی دستی از طریق مرورگر افزودنی فایرفاکس مدیر. با این وجود، دستي به اندازه کافی به تمام فایل ها و فرایندهای مربوط به Jeaks Music Toolbar ممکن است. نیاز به بررسی کنید که آیا رایانه شما واقع 100 ٪ امن است اجرا اسکن کامل سیستم با اسکنر رایگان SpyHunter و سپس ابزار antimalware مجاز اگر سرمایه گذاری شود.

چگونه برای حذف Jeaks Music Toolbar

ویندوز 8

 1. حرکت ماوس به گوشه سمت راست پایین صفحه نمایش.
 2. تنظیمات روی نوار جذابیت و به کنترل پنلبروید.
 3. حذف یک برنامه را انتخاب کنید و حذف Jeaks Music Toolbar.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

 1. صفحه کنترلرا انتخاب کنید و باز کردن منوی شروع .
 2. به حذف یک برنامه و حذف Jeaks Music Toolbar.

ویندوز ایکس پی

 1. منوی دکمه شروع را کلیک کنید و به تنظیماتبروید.
 2. باز کردن صفحه کنترل و افزودن یا حذف برنامه هارا انتخاب کنید.
 3. Jeaks Music Toolbar را حذف کنید.

Jeaks Music Toolbar از موزیلا فایرفاکس حذف

 1. فایرفاکس را کلیک کنید و رفتن به افزودنی.
 2. برنامه های افزودنیرا انتخاب کنید.
 3. غیر فعال کردن و حذف Jeaks Music Toolbar.
 4. راه اندازی مجدد مرورگر.

Jeaks Music Toolbar یک افزونه مرورگر است که ممکن است اتصال به اینترنت بدون اجازه و کاهش سرعت سیستم شما است. شما برای حذف Jeaks Music Toolbar از کامپیوتر بلافاصله برای نگرانی های امنیتی مختلف توصیه.دانلود ابزار حذفبرای حذف Jeaks Music Toolbar

پاسخ دهید