حذف JewelQuest

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف JewelQuest

JewelQuest بازی رایگان آنلاین است که کاربران برای نصب از playJewelQuest.comارائه شده است. ما توصیه را حذف JewelQuest اگر فقط یکی دیگر از بازی های آنلاین بی ضرر بود. ما نرم افزار تجزیه و تحلیل و کشف کرده اند که این برنامه پشتیبانی از تبلیغات است. حتی اگر این برنامه قادر به ارائه خدمات آنلاین بازی، ما را کشف کرده اند که آن نمایش مختلف آنلاین تبلیغات نیز قرار است تا.

اگر شما تجزیه و تحلیل اطلاعات موجود در وب سایت رسمی، شما یاد بگیرند که برنامه “توسط تبلیغات، حمایت است” که به معنی تبلیغات مختلف در متن، میان بافتی و پاپ آپ نمایش داده خواهد شد. شما باید JewelQuest برای غیر فعال کردن این تبلیغات را حذف کنید.

JewelQuest حذف JewelQuest

دانلود ابزار حذفبرای حذف JewelQuest

اگر شما JewelQuest از وب سایت رسمی دانلود کرده باشید، شما احتمالا آن همراه با برنامه های کاربردی دیگر از طریق نرم افزار بسته نرم افزاری به دست آورد. به گفته محققان ما HitTheLights، شکستن اخبار هشدار هشدار مشهور، و تمام برنامه های کاربردی دیگر که توسط توسعهدهنده JewelQuest ایجاد شده است به نظر می رسد معمولا با استفاده از نرم افزار بسته های نرم افزاری نیز توزیع شده. نیازی به گفتن نیست، این ممکن است چند برنامه های مختلف شود. اول, بسته نرم افزاری می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای توزیع نرم افزارهای مخرب و اگر نه آن را از سیستم عامل خود را حذف، امنیت مجازی شما می تواند خطر انداخته. حتی اگر شما تصمیم می گیرید که شما لازم نیست برای حذف JewelQuest–چیزی است که توصیه می کنیم – شما باید حذف عفونت است که با این نرم افزار تبلیغاتی نصب شده اند.

اگر مخرب است که بر روی کامپیوتر شما نصب شده است حذف سیستم عامل شما می تواند بسیار آسیب پذیر شده و هر چه زودتر به اندازه کافی، schemers امنیت درب پشتی انجام فعالیت های مخرب می تواند استفاده از. دستي راهنمای زیر را نشان می دهد چگونه به حذف JewelQuest، و سپس به شکل یک راه برای حذف تهدیدات باقی مانده استفاده کنید. به حذف تروجان می آید زیرا ابزار قابل اطمینان ترین توصیه می کنیم با استفاده از حذف بدافزار خودکار مشروع. شما می توانید این نرم افزار به فسخ JewelQuest نیز استفاده کنید.

JewelQuest را از کامپیوتر خود را پاک کنید

JewelQuest از ویندوز 8 از بین بردن:

 • به طور همزمان پیروزی + R به راه اندازی اجرا ضربه بزنید.
 • نوع کنترل پنل و روی تأیید کلیک کنید.
 • حذف یک برنامه را انتخاب کنید.
 • برنامه شما می خواهید به حذف و حذف کنید کلیک راست کنید.

پاک کردن JewelQuest از ویندوز ویستا و ویندوز 7:

 • صفحه کنترل را انتخاب کنید و دکمه ویندوز روی نوار وظیفه کلیک کنید.
 • به حذف یک برنامه و پیدا کردن JewelQuest.
 • نرم افزار شما می خواهید به حذف و حذف کنید کلیک راست کنید.

خلاص شدن از JewelQuest از ویندوز ایکس پی:

 • حرکت به نوار وظیفه کلیک کنید شروع و صفحه کنترل را انتخاب کنید.
 • دوبار کلیک کنید افزودن یا حذف برنامه ها.
 • جاسازی برنامه کاربردی نامطلوب آن را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف JewelQuest

پاسخ دهید