حذف Jib.exploitfreebelted.com

دسته‌بندی نشده

Jib.exploitfreebelted.com چیست؟

Jib.exploitfreebelted.com دامنه تبلیغات است که نمایش پیام های جعلی مربوط به مرورگر وب است. در صورت مشاهده این پنجره بازشو کامپیوتر شما احتمالا با برنامه adware آلوده است. هر چیزی که می بینید در این اعلان اعتماد ندارند.

بدون نیاز به شما برای به روز رسانی مرورگر خود را وجود دارد. اگر شما بر روی دکمه “نصب” کلیک کنید شما خواهد شد نمی شود نصب مرورگر بروز رسانی، اما دستیابی به جای هنوز دیگر بالقوه ناخواسته برنامه و یا حتی نرم افزارهای مخرب. این چیزی است که شما می خواهید بر روی کامپیوتر شما نیست. به منظور خلاص شدن از Jib.exploitfreebelted.com، شما باید به حذف adware که اعلان جعلی در وهله اول به نظر می رسد.

Jib.exploitfreebelted.com  حذف Jib.exploitfreebelted.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Jib.exploitfreebelted.com

Jib.exploitfreebelted.com نرم افزار تبلیغاتی چگونه کار می کند؟

اگر بدانم که چگونه کامپیوتر خود را با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم آلوده کردم، شما باید به فکر چه نرم افزار اخیر یا شاخه به برنامه های شما نصب شده. تمایل آگهی پشتیبانی برنامه های کاربردی به سفر با نرم افزار شخص ثالث رایگان و اگر شما در طول مراحل نصب مراقب شما تصادفی ممکن است اجازه دهد ابزارهای تبلیغاتی مزاحم نیز نصب کنید. به منظور اجتناب از آن باید پیش نصب را انتخاب کنید و همه نرم افزارهای ناخواسته را بردارید. که راه شما هنوز هم برنامه انتخاب خود را و نه اتلاف وقت در نرم افزار دیگر بی فایده است.

هنگامی که سخت کامپیوتر خود را وارد، شما فورا متوجه برخی از تغییرات. اول از همه، مرورگر شما خواهد شد پر با آگهی های تجاری، پاپ آپ، آگهی ها، لینک، در متن آگهی و حمایت مالی. شما قادر خواهید بود به گشت و گذار وب بدون در حال اجرا به نوعی از محتوای تجاری. زیرا آنها می تواند فقط به عنوان جعلی Jib.exploitfreebelted.com پاپ آپ باید از آگهی ارائه شده باقی بماند. اگر شما بر روی آگهی های جعلی و به صفحه خراب شده هدایت کنید شما را از کامپیوتر خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده. به عنوان کسانی که راه درست آسان برای مجرمان اینترنتی برای به دست آوردن اطلاعات شخصی خود را شما نیز قرعه کشی و نظر سنجی های مختلف باید اجتناب از. Jib.exploitfreebelted.com و سخت مرتبط به خلاص شدن از شر مزاحم پاپ آپ حذف کنید.

چگونه به حذف Jib.exploitfreebelted.com

به منظور تعیین که برنامه به عهده پیام جعلی است، شما می توانید دانلود اسکنر تروجان رایگان و سیستم شما را اسکن. هنگامی که آن را شناسایی ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، شما قادر خواهید بود برای از بین بردن Jib.exploitfreebelted.com از مرورگرهای خود را. برای لغو نصب Jib.exploitfreebelted.com شما هم می توانید استفاده remover مخرب یا می توانید آن را دستی انجام دهید. گزینه اول به عنوان قابل اطمینان تر است و آن شما را با حفاظت کامل سیستم در آینده فراهم نیز توصیه می کنیم. با این حال، اگر شما انتخاب می کنید حذف Jib.exploitfreebelted.com نرم افزار مربوط به خودتان می توانید دستورالعمل های ارائه شده زیر استفاده کنید.

حذف Jib.exploitfreebelted.com

ویندوز ایکس پی

  1. صفحه کنترل را انتخاب کنید و شروع را کلیک کنید
  2. حرکت به افزودن یا حذف برنامه ها
  3. سخت را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 7 و ویندوز ویستا و ویندوز 8

  1. کلیک کنید شروع/مطبوعات برنده + Q برای باز کردن جستجو
  2. در کنترل پنل نوع و شیر را وارد کنید
  3. برای حذف برنامه برو
  4. نرم افزار ناخواسته خاتمه دهد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Jib.exploitfreebelted.com

پاسخ دهید