حذف Jogostempo.com

Browser Hijacker

راهنمایی در مورد حذف Jogostempo.com

Jogostempo.com به عنوان hijacker مرورگر است که همه مرورگرهای اصلی طبقه بندی است. چون آن صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را تغییر دهید شما را بلافاصله که آن نفوذ به کامپیوتر شما متوجه خواهد شد. Hijacker به ارمغان می آورد نیز چندین برنامه های اضافی در کنار اشیاء یاور نام است که اطمینان حاصل شود که این تغییرات نمی تواند قبل از اینکه شما لغو خلاص Jogostempo.com.

Jogostempo.com چکار می کند؟

یک برنامه بسیار فضول و آزار دهنده است. کاربرانی که تلاش برای استفاده از ابزار جستجو ارائه شده چپ بسیار نا امید, خواهد بود از نتایج جستجوی خود را با لینک های اضافی و تبلیغات است که ممکن است کاربر به شخص ثالث مخرب در معرض آب گرفتگی خواهد شد. دنبال hijacker به ترویج وب سایت های وابسته است که پول پرداخت برای هر کلیک بر روی وب سایت پیش تعیین شده است. دانستن این چرا hijacker هر چیزی را به انجام آن شما را انتخاب کنید لینک حمایت کاملا روشن می شود. حالا که شما از این سیاست آگاه هستند، شما باید تمام تبلیغات ارائه شده به جلوگیری و با پرس و جو جستجو لینک نامربوط. البته ثابت نیاز به فیلتر کردن نتایج جستجو ارائه شده بسیار خسته کننده است و بنابراین توصیه می کنیم به Jogostempo.com را حذف کنید.

Jogostempo.com  حذف Jogostempo.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Jogostempo.com

Sneaked hijacker احتمالا در داخل کامپیوتر خود را همراه با نرم افزار شارژ رایگان. این غیر معمول برای استفاده از برنامه های اضافی برای نرم افزار رایگان و بسیاری از وب سایت (مانند softonic.com download.co یا soft32.com) بصورت پول در اوردن که نیست. متاسفانه، این معنی است که شما باید در طول مراحل نصب نرم افزار کنه و خیلی طولانی است، اما همچنین امن تر پیشرفته و یا سفارشی نمایید. هر دو از آنها اجازه خواهد داد که شما برای نظارت بر هر مرحله دانلود و برنامه های ناخواسته را بردارید. برنامه های ناشناخته را وارد کامپیوتر شما اجازه ندهید.

یک دلیل بسیار جدی برای حذف Jogostempo.com اسرع مربوط به حریم خصوصی شما. هواپیماربایان اغلب کاربران آنلاین فعالیت یادگیری عادات خود و تبلیغات سفارشی را دنبال کنید. این را افزایش می دهد امکان که کاربران تبلیغات ارائه شده را انتخاب کنید و افزایش ترافیک به وب سایت ترویج. با این حال، داده ها همچنین با اشخاص ثالث را می توان مشترک و هیچ راهی برای دانستن، اگر که آنها هم قابل اعتماد وجود دارد. توصیه ما این است که Jogostempo.com از رایانه خود حذف به منظور جلوگیری از گسترش این کنترل نشده از اطلاعات شما.

چگونه به حذف Jogostempo.com

اگر شما چگونه به حذف Jogostempo.com مطمئن نیستید، شما باید دستورالعمل های ارائه شده در زیر را دنبال کنید. برای کاربرانی که علاقه مند هستند در تقویت امنیت سیستم قانونی ضد جاسوس نصب و استفاده از آن برای از بین بردن Jogostempo.com توصیه می کنیم.

حذف Jogostempo.com

ویندوز 8

1. کلید ویندوز + R و نوع را در صفحه کنترل کلیک کنید.
2. را انتخاب کنید را وارد کنید و دسترسی به حذف یک برنامه.
3. پیدا کردن و حذف Jogostempo.com.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

1. شیر شروع و به کنترل پنل انتقال دهید.
2. حذف یک برنامه را انتخاب کنید و Jogostempo.com را حذف کنید.

ویندوز ایکس پی

1. باز کردن منوی شروع و به کنترل پنل بروید.
2. را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها و خاتمه Jogostempo.com.

مرورگر خود را تنظیم مجدد

Internet Explorer

1. مرورگر خود را باز و Alt + T را همزمان فشار دهید.
2. گزینه های اینترنت کلیک کنید و به زبانه Advanced بروید.
3. تنظیم مجدد را کلیک کنید و سپس حذف تنظیمات شخصی را ضربه بزنید. پس از آن دوباره دکمه را دوباره کلیک کنید.

موزیلا Firefox

1. راه اندازی مرورگر و Alt + H کلیک کنید.
2. انتخاب اطلاعات عیب یابی و تنظیم مجدد Firefox را انتخاب کنید.
3. در کادر گفتگوی جدید Firefox تنظیم مجدد را کلیک کنید.

Google Chrome

1. راه اندازی Google Chrome و Alt + F را ضربه بزنید.
2. تنظیمات را انتخاب کنید و تنظیمات نمایش پیشرفته را ضربه بزنید.
3. تنظیم مجدد تنظیمات مرورگر را انتخاب کنید و سپس انتخاب تنظیم مجدد است یک بار دیگر.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Jogostempo.com

پاسخ دهید