Joint Chiefs of Staff Virus حذف

Malware

Joint Chiefs of Staff Virus چیست؟

Joint Chiefs of Staff Virus Reveton تروجان است که قفل روی صفحه نمایش کامپیوتر آلوده با پیام “کار رایانه خود بخاطر نقض قانون ایالات متحده آمریکا تعلیق” است. بیشتر متن اطلاع که یکی باید پرداخت جریمه 400USD در جهت اتهام به حذف می شود و سیستم را باز کند. جنایات عبارتند از: توزیعی یا تماشای پورنوگرافی، دانلود و اشتراک گذاری موسیقی سرقت شده و فایل های ویدئویی یا استفاده از نرم افزار بدون مجوز. پیام به دنبال به عنوان اگر آن را توسط ستاد مشترک ارسال می شود ساخته شده است. آن رایانه واقع در ایالات متحده آمریکا را هدف قرار. استخراج پیام در اینجا است:

 

Joint Chiefs of Staff Virus خواسته خوب ظرف 48 ساعت پرداخت می شود. پیام ایالات که اگر یکی پول در طول این بازه زمانی پرداخت نمی کند، امکان بازکردن کامپیوتر منقضی می شود و پرونده جنایی به طور خودکار آغاز خواهد شد.

Joint Chiefs of Staff  Joint Chiefs of Staff Virus حذف

چگونه من Joint Chiefs of Staff Virus؟

ستاد مشترک ransomware ویروس با استفاده از وب سایت های مخرب، درایو توسط بارگیری و پیام های ایمیل آلوده است که توزیع شده است. مجرمان اینترنتی است که مسئول ایجاد این پیام های جعلی بهره برداری کیت و کامپیوتر infiltrates کاربر را با کد های مخرب با استفاده از آسیب پذیری های امنیتی در بر داشت استفاده می کنند. پس از عفونت کاربران کامپیوتر با یک پیام جعلی است که سوء استفاده از نام ستاد مشترک و تلاش برای ایجاد یک حس فوریت توسط بیان کرد که این جریمه ($400) به ظرف 48 ساعت باید ارائه شده است. اگر شما این پیام نمی اعتماد آن، استفاده از راهنمای ارائه شده حذف و از بین بردن این کلاهبرداری از کامپیوتر شما.

لطفا توجه داشته باشید که همه threatenings درست نیست. تنها هدف آنها این است که شما پرداخت پول در اسرع. اگر به شما پرداخت جریمه، افسوس، شما نه قادر به بازگشت پول بعد نه دریافت رایانه خود رفع انسداد خواهد. تنها راه حل برای وضعیت فعلی در از بین بردن Joint Chiefs of Staff Virus با استفاده از دستورالعمل ویژه حذف و antimalware ابزار.

چگونه برای حذف Joint Chiefs of Staff Virus

ساده ترین راه برای خلاص شدن از شر Joint Chiefs of Staff Virus با ورود به حساب کاربری بی ریا در آسیب دیده سیستم کامپیوتر و اسکن با Spyhunter است. Joint Chiefs of Staff Virus رفع انسداد حساب برداشته شده و دیگر کاربران خواهد بود. اگر شما حساب های دیگر بر روی کامپیوتر خود ندارید و یا همه آنها توسط ویروس مسدود شده است، به مجموعه بعدی دستورالعمل بروید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Joint Chiefs of Staff Virusremoval instructions en Joint Chiefs of Staff Virus حذف

پاسخ دهید