حذف JokeFanatic Toolbar

Browser Hijacker

راهنمایی در مورد حذف JokeFanatic Toolbar

توسعه یافته توسط Mindspark شرکت شبکه تعاملی، JokeFanatic برنامه ناخواسته ادعا به کاربران ارائه با جوک های مختلف، شوخی و سرگرم کننده دیگر مرتبط با محتوا است. در بازرسی های اولیه چنین افزونه مرورگر ممکن است نظر می رسد مشروع و دستی هنوز کاربران اینترنت باید اطلاع داد که JokeFanatic واقع hijacker مرورگر یا یک ویروس تغییر مسیر در نظر گرفته است.

این انجمن ها به دلیل JokeFanatic نرم افزار delusive روش بازاریابی به نام ‘برای نصب بر روی مرورگرهای اینترنت کاربر بدون درخواست مجوز بسته بندی’ استخدام ساخته شده است. بسته بندی اجازه می دهد تا توسعه دهندگان برای توزیع مخفیانه برنامه های خود را همراه با نرم افزار های دیگر، و بنابراین، بسیاری از کاربران سهوا JokeFanatic هنگام دانلود نرم افزار رایگان از نرم افزار رایگان دانلود وب سایت ها نصب کنید.

JokeFanatic Toolbar  حذف JokeFanatic Toolbar

دانلود ابزار حذفبرای حذف JokeFanatic Toolbar

اکثریت قریب به اتفاق در حال حاضر محبوب نرم افزار رایگان دانلود وب سایت ها (به عنوان مثال، download.com، softonic.com، soft32.com) استفاده دانلود مشتریان خدمات رایگان و ترافیک خود را بصورت پول در اوردن. ارزش ذکر عنوان آنها دولت ‘ 100% قانونی و عاری از ویروس که مشتریان دانلود تبلیغ کاربران برای نصب ارائه ‘ برنامه های افزودنی مرورگر همراه با نرم افزار انتخاب شده. با این حال، با پروندۀ دانلود و نصب نرم افزار خطر کاربران به رایانه های خود را با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و مخرب مانند JokeFanatic آلوده. هنگامی که نفوذ در Internet Explorer و موزیلا Firefox موفق JokeFanatic تنظیمات مرورگرها (پیش فرض موتور جستجو و صفحه اصلی) به ask.com را اصلاح می کند. قابل توجه است که بعنوان پیش فرض جستجو شما موتور ممکن است منجر به عفونت بیشتر کامپیوتر استفاده از ask.com، و بنابراین، به شدت برای از بین بردن JokeFanatic از مرورگر اینترنت خود توصیه می شود ‘.

یک لیست طولانی از پسوندهای مرورگر سرکش است که استفاده از بسته بندی به عنوان یک روش نصب و بسیار شبیه به JokeFanatic است. برخی از نمونه های گربه و Catapults، iWon و تاریخچه رئیس در کنار بسیاری دیگر هستند. هنوز هیچ کدام از این برنامه را هر گونه ارزش واقعی برای کاربر، هدف اصلی آنها این است که تولید درآمد با نمایش تبلیغات آنلاین مزاحم و تغییر مسیر اجرای مرورگر ناخواسته. توجه داشته باشید که حتی JokeFanatic نمی مطرح هر گونه ویروس مستقیم، بسیاری از کاربران را بدون رضایت خود را هدایت می شوید. اگر شما احساس می کنید که تنظیمات مرورگر خود (صفحه اصلی، نوار URL و پیش فرض موتور جستجوی جدید) به ask.com تغییر شده اند حذف دستورالعمل زیر را دنبال و hijacker این مرورگر از مرورگر اینترنتی خود حذف ‘.

چگونه به حذف JokeFanatic Toolbar

JokeFanatic Toolbar از کاربران ویندوز 7 را حذف کنید:

  • دسترسی به برنامه ها و ویژگی های (در ویندوز 7 را پاک کنید)
  • کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه پایین سمت چپ دسکتاپ شما)، “تابلوی کنترل” را انتخاب کنید. تعیین محل “برنامه ها” و “حذف برنامه” را کلیک کنید.

JokeFanatic Toolbar از کاربران ویندوز XP حذف:

  • دسترسی به افزودن یا حذف برنامه ها در ویندوز XP
  • کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل”. پیدا کردن و کلیک کنید “افزودن یا حذف برنامه ها”.

خاتمه JokeFanatic Toolbar از کاربران ویندوز 8:

  • دسترسی به برنامه ها و ویژگی های (در ویندوز 8 حذف)
  • در گوشه پایین سمت چپ صفحه راست کلیک کنید، در منوی دسترسی سریع صفحه کنترل را انتخاب کنید. در پنجره باز شده “عزل برنامه ها” را انتخاب کنید.

JokeFanatic Toolbar JokeFanatic از طریق کنترل پنل را حذف کنید

  • در حذف برنامه های پنجره: به دنبال “JokeFanatic Internet Explorer”نوار ابزار”این مطلب را انتخاب کنید و”پاک”یا”حذف”کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف JokeFanatic Toolbar

پاسخ دهید