حذف Jollywallet

دسته‌بندی نشده

Jollywallet

چیست؟
Jollywallet مرورگر پلاگین ایجاد شده توسط Radyoos رسانه های آموزشی ویبولیتین است وعده آن را به صرفه جویی در هزینه یک فرد در حالی که خرید اینترنتی (درصدی از درآمد صرف پول). این افزودنی مرورگر کامپیوتر ویروس نیست و این عفونت های مخرب با این حال اخیرا کاربران کامپیوتر آغاز شده که Jollywallet بود نصب شده بر روی رایانه های خود را بدون رضایت خود را, بسیاری از آنها که آنها توسط تبلیغات بازشو اذیت احساس ایالات تولید شده توسط این افزونه مرورگر و می گوید که آنها ترجیح می دهند به فروشگاه آنلاین به تنهایی بدون دیدن چنین پیشنهادات گزارش مربوط به است. اطلاع از آنجا که سازندگان Jollywallet با استفاده از روش بازاریابی فریبنده به نام بسته بندی – که نصب چنین تمایلی ممكن است اغلب کاربران اینترنت نصب پسوند مرورگر خود را همراه با برخی از نرم افزار رایگان از اینترنت دریافت شده.

چگونه عمل Jollywallet

امروزه بسیاری از وب سایت دانلود و نرم افزار توسعه دهندگان با استفاده از اصطلاح نصب یا دانلود مشتریان بصورت پول خدمات رایگان خود را – در اوردن هنگام نصب نرم افزار آزاد آورند اضافی نصب نرم افزار نوار ابزار مرورگر یا افزونه ترویج. برای جلوگیری از نصب و راه اندازی تمایلی Jollywallet یا دیگر نرم افزار ناخواسته یکی همیشه نزدیک باید بازرسی هر مرحله نصب و راه اندازی نرم افزار رایگان: هر اضافی نصب کردن و هر گونه تغییرات (صفحه اصلی، موتور جستجوی پیش فرض و غیره) می شود ساخته شده برای مرورگرهای اینترنت اجازه نمی دهد.

yaleewalet حذف Jollywallet

در حالی که Jollywallet نرم افزارهای مخرب به آن می شود عنوان طبقه بندی بودن سخت به دلیل تکنیک ارتقاء فریبنده نیست. اگر شما احساس می کنید که Jollywallet در مرورگر اینترنت خود (اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم) بدون اجازه شما نصب است راهنمای حذف ارائه شده برای از بین بردن تبلیغات ناخواسته در حالی که بازدید از وب سایت های خرید آنلاین استفاده کنید. برای جلوگیری از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا توله سگ (برنامه های ناخواسته) نصب در آینده حتما برای استفاده از وب سایت های قانونی تنها برای دریافت نرم افزار رایگان، نیز همیشه استفاده از گزینه “نصب سفارشی” به جای “معمولی”نصب هنگام نصب نرم افزار آزاد – این اجازه خواهد داد که به انتخاب کردن نرم افزار اضافی نصب.

Jollywallet حذف از کامپیوتر

ویندوز 7 کاربر: کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه پایین سمت چپ دسکتاپ شما)، را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل”. “برنامه ها و ویژگی های” پیدا کنید. به دنبال “Jollywallet” (Jollywallet) این مطلب را انتخاب کرده و آنها را حذف کنید.

کاربران ویندوز ایکس پی: کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل” را کلیک کنید. تعیین محل و “افزودن یا حذف برنامه ها” را کلیک کنید. “برنامه ها و ویژگی های” پیدا کنید. به دنبال “Jollywallet” (Jollywallet) این مطلب را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید.

حذف Jollywallet از مرورگرهای

اینترنت اکسپلورر: کلیک کنید “ابزار” (یا نماد چرخ دنده در اینترنت اکسپلورر 9)، “مدیریت افزودنی” را انتخاب کنید. به دنبال رسانه های Radyoos نوشته های مرتبط Ltd. (“Jollywallet”) و غیر فعال کردن آن.

روش اختیاری:

اگر شما همچنان به داشتن مشکل با حذف Jollywallet شما شما تنظیمات Internet Explorer به طور پیش فرض بازنشانی کنید.

کاربران ویندوز ایکس پی: کلیک کنید “شروع” کلیک کنید “اجرای”، در پنجره باز شده نوع “inetcpl.cpl”. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس تنظیم مجدد را کلیک کنید.

کاربران ویندوز ویستا و ویندوز 7: کلیک کنید آرم ویندوز در شروع کلیک کنید و نوع جعبه “inetcpl.cpl” جستجو را وارد کنید. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس تنظیم مجدد را کلیک کنید.

گوگل کروم: کلیک کنید روی نماد آچار یا میله (بالا سمت راست صفحه نمایش), انتخاب کنید “ابزار” و “ضمیمهها” را کلیک کنید.  مکان یابی: “Jollywallet” انتخاب آن و کلیک بر روی یک سطل زباله می تواند نماد.

موزیلا فایرفاکس: روی “ابزار” (در بالای پنجره)، انتخاب “افزودنی”. با کلیک بر روی “ضمیمهها” و غیر فعال کردن این افزودنی: “Jollywallet”.

روش اختیاری: در صورت ادامه داشتن مشکل با حذف Jollywallet شما شما موزیلا فایرفاکس به طور پیش فرض ریست تنظیمات می توانید. موزیلا فایرفاکس باز در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید پنجره اصلی “فایرفاکس”، در قطره باز کردن منوی راهنما را انتخاب کنید و سپس اطلاعات عیب یابی را در پنجره باز شده با کلیک بر روی دکمه “تنظیم مجدد فایرفاکس” کلیک کنید.

Jollywallet به طور خودکار حذف

اگر فکر می کنید که وجود ممکن است برخی از فایل های خطرناک در سیستم شما باقی مانده شما باید یک اسکن کامل سیستم با اسکنر SpyHunter رایگان انجام دهد. فراموش نکنید که برای به دست آوردن ابزار antimalware قابل اعتماد برای حفاظت از رایانه شما در برابر عفونت های خطرناک.

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف Jollywallet

پاسخ دهید