Jotzey Deals حذف

دسته‌بندی نشده

آیا می دانید چه Jotzey Deals

اگر شما متوجه است Jotzey Deals زیرا این برنامه پشتیبانی از تبلیغات جدید که بر روی سیستم شما بدون اجازه شما ممکن است در حال اجرا بر روی سیستم شما شگفت زده نباشد. همچنین ممکن است که شما آن را از وب سایت رسمی خود دریافت است. متاسفانه، آن را بهتر به پاک کردن این برنامه را از سیستم خود را به دلیل رفتن به زحمت شما را با یک دسته از تبلیغات است که ممکن است به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش خود را هنگامی که دوست شما فهرست وب سایت های مختلف، به خصوص آنلاین سایت خرید amazon.com ebay.com, walmart.com, و مشابه. که همه این کوپن و معاملات در هر زمان ممکن است، به این معنی است که آنها ممکن است شما را در زمان نامناسب ترین زحمت. تنها راه برای جلوگیری از آنها Jotzey Deals خود را پاک کردن است. اگر شما تعجب که چگونه به انجام این کار، شما می توانید پاسخ در این مقاله پیدا کنید.

اگرچه ایالات Jotzey Deals که آن ارائه مختلف ویژگی های اضافی است که بطور قابل توجهی را تجربه مرور مثلا افزایش پیشنهادات ویژه کوپن رتبه وب سایت چند سایت جستجو و مانند شما باید بدانید که شما به زحمت جای تجربه مجبور خواهد شد. مانند دیگر برنامه های مشابه SquirrelWeb Kozaka و SolteraTop، این نرم افزار پشتیبانی از تبلیغات قادر به جمع آوری اطلاعات مربوط به عادات مرور خود را شناخته شده است. این اطلاعات شامل نمایش داده شد جستجو است که شما وارد کادر جستجو و وب سایت های مورد علاقه خود و سابقه مرور کلی است. اگر شما با دقت خواندن سیاست حفظ حریم خصوصی شما که این اطلاعات، در قصد به بهبود خدمات و فراهم کردن شما با تبلیغات شخصی مورد استفاده قرار گیرد برای پیدا کردن. البته، شما همیشه می توانید Jotzey Deals را حذف و جلوگیری از این اتفاق،.

آن هم پس از کلیک کردن بر روی آنها، که آگهی های تجاری مختلف شما تهدید به همین دلیل است که توصیه می کنیم که شما آنها را نادیده گرفت و پاک کردن سخت بدون هر گونه ملاحظات بیشتر ممکن است منجر به یافت شده است. شما می توانید برنامه های قابل اعتماد; بنابراین، هیچ نقطه ای در نگه داشتن Jotzey Deals وجود دارد. اگر شما به دنبال دستورالعمل که ما در زیر ارائه شده خوشبختانه روند حذف در همه دشوار نخواهد بود. شما همچنین می توانید اسکن سیستم شما با حذف نرم افزارهای مخرب قابل اعتماد و این قطعا تشخیص و حذف Jotzey Deals. البته، شما باید مطمئن شوید که این ابزار خودکار قابل اعتماد را.

حذف Jotzey Deals

ویندوز ایکس پی

 1. باز کردن منوی شروع .
 2. صفحه کنترلرا انتخاب کنید.
 3. افزودن یا حذف برنامه هارا کلیک کنید.
 4. کلیک کنید بر روی برنامه.
 5. حذفانتخاب کنید.

ویندوز 7 و ویستا

 1. با کلیک بر روی دکمه شروع .
 2. صفحه کنترلرا انتخاب کنید.
 3. حذف یک برنامهکلیک کنید.
 4. حذف Jotzey Deals با کلیک کردن بر روی آن و انتخاب حذف.

ویندوز 8

 1. مطمئن شوید که شما باید دسترسی به مترو UIرا.
 2. شروع به تایپ “کنترل پنل“.
 3. زمانی که شما متوجه آن آیکون کلیک کنید بر روی آن.
 4. حذف یک برنامهرا انتخاب کنید.
 5. راست کلیک بر روی نرم افزار ناخواسته.
 6. دکمه حذف کلیک کنید.

Jotzey Deals نرم افزار پشتیبانی از تبلیغات معمولی است; بنابراین، آن کاری مفید قصد است. در عوض، آن فقط به شما ارائه با کوپن های مختلف می گذرد. این آگهی ناشران برای ایجاد ترافیک به وب سایت های خاص کمک می کند و آن را بسیار محتمل است که آنها دریافت پول برای آن. اگر شما نمی خواهید به بخشی از این، تنها راه برای خلاص شدن از Jotzey Deals به طور کامل است. اگر شما در حفظ خود antimalware شما همچنین می توانید از برنامه های مشابه ناخواسته ابزار فعال تمام وقت.دانلود ابزار حذفبرای حذف Jotzey Deals

پاسخ دهید