حذف Jotzey (راهنمای در حذف Jotzey)

دسته‌بندی نشده

Jotzey چیست؟

Jotzey فقط یک برنامه سخت است که به عنوان یک ابزار مفید است که باید شما ارائه تبلیغات مفید مختلف و بهبود در این راه خود را از جلسه مرور آگهی است. با این حال، تحت همه از جمله ستایش واقعیت تلخ و این واقعیت است که Jotzey شما را در واقع می توانید شروع به ربودن مرورگر شما و تهدید واقعی برای آلوده کردن رایانه با تروجان و یا ویروس ها حتی بیشتر جدی در برخواهد داشت. به محض این که این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم کامپیوتر شما می رسد، شما فقط به سادگی می توانید فراموش به یعنی انجام جلسات جستجو خود را بدون هر گونه. اعلان های ارائه شده توسط Jotzey ممکن است مضر باشد بنابراین توصیه می شود برای جلوگیری از کلیک بر روی آنها.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Jotzey

به طور کلی، اعتبار این سخت بسیار کم است و تنها تعداد کمی از مردم می تواند متوجه هر نشانه ای که سودمند این نرم افزار را نشان می دهد. بنابراین، ما توصیه می شما را در خطر نیست مورد امنیت کامپیوتر شما دیگر و Jotzey به حذف حق دور.

که در آن Jotzey از می آید?

این نرم افزار ناخواسته توسط Superweb LLC تولید شده است و در اغلب موارد این رایانه بدون پرسیدن هر گونه مجوز را وارد کنید. به این معنی که شما می توانید این سخت همراه با تعداد زیادی از برنامه های نرم افزار رایگان و شاخه مختلف دانلود. Jotzey، می تواند به عنوان یک گزینه اضافی نصب با برنامه های کاربردی متنوعی همراه است. بنابراین اگر شما می خواهید برای حفاظت از کامپیوتر شما از همه عفونت ها از جمله برنامه های ناخواسته، باید برنامه های قابل اعتماد را از وب سایت رسمی دانلود کرده و یا توجه بیشتر به فرایند نصب. مردم تمایل به دانلود برنامه رایگان است که متاسفانه ممکن است توزیع شده توسط شخص ثالث با توجه به این واقعیت است که برخی از برنامه های مفید بسیار گران قیمت هستند. هدف اصلی شخص ثالث تصادفی کامپیوتر آلوده و به دست آوردن برخی از سود از آن است. بنابراین، شما همیشه باید در نظر بگیرید این واقعیت است که برنامه های کاربردی حتی قابل اعتماد به دنبال برخی از عفونت به رایانه نیز به ارمغان بیاورد. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم شما را به انجام تنها مراحل پیشرفته یا سفارشی نصب و همه نگزینید ملاك برنامه های اضافی.

jotzey حذف Jotzey (راهنمای در حذف Jotzey)

چرا بهتر است برای از بین بردن Jotzey از کامپیوتر شما?

شما باید بدانید که سخت Jotzey می تواند انجام دهد در همه به طور گسترده استفاده می شود مرورگر (اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم). دلیل چرا شما هستند دائما آشفته با اعلان های گوناگون را می توان توسط این واقعیت است توضیح داد که Jotzey است که اساسا با تبلیغات مختلف مرتبط است. هنگامی که شما باز کردن هر مرورگر و شروع به فعالیت های معمول خود را مرور پس شما مختلف ظاهر کوپن و تبلیغات آب گرفتگی می شود. مانند همه اعلان unconnected هستند گاهی اوقات آن ممکن است نگاه کنید. این اتفاق می افتد زیرا Jotzey بسیاری از صفحات وب گوناگون را ترویج. با وجود این واقعیت که برخی از اطلاعیه ها را برای شما نگاه سالم و مفید به نظر می رسد، باید از همه اطلاعات ارائه شده توسط این سخت ماندن. نگه داشتن در ذهن که Jotzey تنها ابزار ترویج تبلیغات مختلف مانند و اینکه آیا آنها هستند یا نه قابل اعتماد نيست. به این معنی که هر کلیک بر روی هر پنجره بازشو است که شما را می تواند باعث آسیب واقعی به سیستم کامپیوتر شما. آگاه باشید که این سخت می تواند به راحتی نظارت بر تمام فعالیت های خود را مرور و سپس تمام اطلاعات به دست آمده به طور بالقوه بدخیم شخص ثالث منتقل شود. بنابراین، هنوز هم به خطر آلوده کردن رایانه بیشتری دارید؟ آیا همچنان می خواهید که فعالیت های معمول خود را مرور توسط مختلف اطلاعیه ها و پنجره های بازشو آشفته می شود؟ اگر نه، از ادامه مطلب و پیدا کردن بهترین راه برای حذف Jotzey.

در ابتدا شما باید پاک Jotzey از سیستم کامپیوتر شما (از قسمت افزودن/حذف برنامه ها). به منظور انجام است که شما باید:

• بر روی منوی “آغاز” کلیک کنید و سپس حرکت به “کنترل پنل”.
• پس از آن، باید به شما ‘برنامه’ یا “افزودن/حذف برنامه ها” و سپس کلیک بر روی “لغو نصب برنامه’ انتخاب.
• هنگامی که شما را با یک لیست از برنامه های ارائه شده به شما باید به دنبال Jotzey و آن را با کلیک کردن روی “حذف تغییر” حذف.
• در نهایت، ‘خوب’ را کلیک کنید.

Jotzey uninstall حذف Jotzey (راهنمای در حذف Jotzey)

مرحله دیگری از روش دستی حذف Jotzey است به تنظیم مجدد مرورگر (حتی اگر شما ترجیح می دهید با استفاده از تنها یک مرورگر خاص توصیه می کنیم به همه آنها تنظیم مجدد):

اینترنت اکسپلورر

• اول از همه، باز کردن مرورگر و سپس بر روی نماد چرخ دنده (0r ابزار’ بخش).
• پس از آن، شما باید حرکت به “گزینه هاى اینترنت” که در آن شما باید بند “پیشرفته” را انتخاب کنید.
• کلیک کنید “تنظیم مجدد”.
• انتقال به بخش تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر و سپس حرکت “حذف تنظیمات شخصی”.
• کلیک بر روی دکمه “تنظیم مجدد” یک بار دیگر.
• مرحله نهایی این است که کلیک بر روی ‘نزدیک’ و ‘خوب’ (این اقدام به ذخیره تغییراتی که شما کمک خواهد کرد).

موزیلا فایرفاکس

• باز کردن مرورگر (موزیلا فایرفاکس).
• انتقال به بخش “کمک” و سپس “اطلاعات رفع اشکال” را انتخاب کنید.
• حالا دکمه تنظیم مجدد فایرفاکس’ (برای چند بار).
• در نهایت، کلیک کنید “پایان”.

گوگل کروم

• هنگامی که مرورگر Google Chrome باز می شود Chrome دکمه منو را کلیک کنید.
• پس از آن، بخش “ابزار” انتخاب کنید.
• حرکت در حال حاضر به پسوند’ (اینجا دنبال پسوند ناخواسته و حذف را با کلیک کردن روی سطل زباله).
• در بخش “تنظیمات” کلیک کنید و حرکت را به “تنظیمات پیشرفته نشان می دهد”.
• در نهایت، ‘بازنشانی تنظیمات مرورگر’ را انتخاب کنید و بر روی “تنظیم مجدد” کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Jotzey

پاسخ دهید