حذف JS/ClickJack

Trojan

راهنمای در مورد حذف JS/ClickJack

JS/ClickJack یک اسکریپت است که عمدتا توسط نرم افزار امنیت کامپیوتر مشروع برای شناسایی جاوا اسکریپت است که اغلب کاربران کلیک ریدایرکت به صفحات پیش تعیین شده در روش های مشابه نمی hijacker مرورگر مورد استفاده است. این اسکریپت توسط مختلف استفاده می شود و احزاب و سوم، بسیار متنوع و بسیار خطرناک است.

اگر این نرم افزار را در رایانه خود را مشاهده شما نه آن باقی بماند باید اجازه دهید. مرکز تحقیقات ما مطمئن می سازد که آن را در بهترین منافع خود به JS/ClickJack را از رایانه خود حذف قبل از وجود آن باعث مشکلات جدی تر است.

JS ClickJack  حذف JS/ClickJack

JS/ClickJack چکار می کند؟

همانطور كه قبلا گفتيم، JS/ClickJack بسیاری از احزاب بسیار متفاوت استفاده می شود. اول از همه، از آن کلیک را به هر وب سایت پیش تعیین شده هدایت می تواند این اسکریپت بسیار محبوب در میان مجرمان اینترنتی است. آنها می توانند آن را به صفحه ای مشروع و قابل اعتماد نصب و شما را به وب سایت دیگر بدون هیچ گونه توضیحی روت. با این حال، کامپیوتر شما نیز ممکن است با این مزاحم تزریق می شود، در این صورت شما باید نرم افزار مشروع و قدرتمند ضد بدافزارها به دست آوردن و استفاده از آن برای پاک کردن JS/ClickJack از کامپیوتر شما.

اسکریپت توانایی هدایت کاربران به صفحه تعیین شده هکرها، که کامپیوتر شما و یا یک صفحه خاص با JS/ClickJack تزریق، ایجاد و یا افزایش ترافیک صفحات ترویج و تبلیغ آنها را اجازه می دهد. این روش نیز توسط افرادی که کار در رسانه های اجتماعی استفاده می شود. اغلب آنها را استخدام JS/ClickJack اسکریپت مورد پسند عامه کردن و فروش فیلم های جدید محصولات تصاویر و غیره.

از آنجا که این تغییر مسیر به چیزی بیشتر از یک منبع از دلخوری و سوزش نظر می رسد، شما احتمالا که شما نیاز به انجام بلافاصله حذف JS/ClickJack فکر نمی. با این حال، حقیقت این است که تا حد زیادی خطر شمار این اسکریپت را دست کم است. تصور کنید که شما به صفحه رسانه های اجتماعی، اما به یک وب سایت مخرب توسط اشخاص ثالث بدخیم مدیریت به کارگردانی. تقریبا تضمین شده است که پس از سفر تفریحی به چنین دامنه شما آلوده به بدافزارها را دریافت خواهد شد است. خلاص شدن از JS/ClickJack اسرع و چنین ریسکی با کامپیوتر خود را.

شما همچنین باید بدانید JS:Clickjack-نام خاص تشخیص توسط آنتی ویروس توقف کنید و برخی از برنامه های آنتی ویروس دیگر استفاده می شود به کردهاید و بالقوه ناخواسته برنامه نشان می دهد است.

چگونه به حذف JS/ClickJack

ما قویا توصیه به استفاده از نرم افزار امنیتی کامپیوتر معتبر و به روز JS/ClickJack را از سیستم خود حذف کنید. شما همچنین باید در نظر واقعیت پس از مدیریت این مطمئن ضد بدافزار را پاک JS/ClickJack که آن نیز از جمله مسائل در آینده محافظت از سیستم شما خواهد شد. اگر شما تلو تلو خوردن بر صفحه دوباره با JS/ClickJack آلوده و علاوه بر این، این ابزار قادر به اطلاع شما در مورد خطر بالقوه باشد.

حذف JS/ClickJack

دانلود ابزار حذفبرای حذف JS/ClickJack

پاسخ دهید