حذف JS/Nemucod.L

Trojan

راهنمایی در مورد JS/Nemucod.L حذف (پاک JS/Nemucod.L)

JS/Nemucod.L دانلود تروجان است که شده است به تازگی plaguing کاربران کامپیوتر با فعالیت مخرب خود را در سراسر جهان. از آنجا که عدم انجام آن ممکن است منجر به عواقب پیش بینی نشده از همان ابتداى امر که کاربرانی که با دانلود این تروجان آلوده شده JS/Nemucod.L، بلافاصله باید باید گفت.

در واقع، JS/Nemucod.L می تواند بسیاری از فعالیت های مخرب است که خواهد شد مورد بحث در این مقاله انجام. حذف دستی در هنوز گزینه ای برای این عفونت اگر شما اسکنر antimalware, بنابراین شما قطعا باید یک دریافت کنید. با این حال، ما دستی تشخیص این تروجان downloader مورد بحث است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف JS/Nemucod.L

اگر فکر می کنید که شما با JS/Nemucod.L آلوده شده اند ممکن است شما باید رایانه شما را برای فایل های مخرب در C:UsersAppDataLocalTempxxxxx.exe بررسی کنید. محققان ما که نام تصادفی برای اجرایی 1246549.exe 2865241.exe و غیره می تواند در بر داشت. فایل می تواند غیر ممکن است به صورت دستی حذف کنید شما امتیازات به آنها تغییر ممکن اثبات. چون آن در حال حاضر تروجان ها اضافی را دریافت ممکن است در هر حال، نمی توانید عفونت به سادگی حذف آن اجرایی اصلی حذف خواهد شد. بنابراین، شما نیاز به اسکنر antimalware حذف عفونت های متعدد روی هم رفته.

چرا من مجبور به حذف JS/Nemucod.L

JS/Nemucod.L بسیار شبیه به سلف خود JS/Nemucod.H, است که به همان اندازه خطرناک است. با این حال، این عفونت آخرین شناخته شده است برای دانلود تروجان ها مانند PWS:Win32 / Fareit و Ransom:Win32/Crowti.A است، اما می توان به راحتی reprogrammed برای دانلود هر نوع در تروا. این نصب کننده تروجان از طریق هرزنامه حاوی پیوست های مخرب است که معمولا فایل های مایکروسافت ورد توزیع شناخته شده است. این فایل ها خراب بهره برداری ساخته شده است به نصب JS/Nemucod.L به محض این که شما به آنها باز است. بنابراین، برای همیشه حذف هر گونه پست اسپم شما توصیه می کنیم.

هنگامی که شما را آلوده به JS/Nemucod.L در هر صورت آن برای اتصال به میزبان راه دور به نام davis.ru با استفاده از پورت 80 را امتحان کنید. اگر اتصال برقرار است دانلود تروجان ممکن است انجام فعالیت های مخرب، مانند چک برای اتصال به اینترنت, دانلود و اجرای فایل های عفونت جدید به نویسنده آن گزارش دریافت تنظیمات یا دیگر داده، دریافت دستورالعمل از یک هکر، جستجو برای محل کامپیوتر شما, آپلود اطلاعات گرفته شده از کامپیوتر شما، اعتبار یک گواهی دیجیتالی و غيره. نیازی به گفتن نیست که JS/Nemucod.L روی رایانه شما را ویران می تواند. این می تواند سرقت اطلاعات شخصی و حتی ربودن رایانه شما در دسترس نباشد.

JS/Nemucod.L عفونت بسیار خطرناک است که باید بلافاصله از آن حذف کنید از همه نوع از فعالیت مخرب انجام آن است. با این حال، کتابچه راهنمای کاربر حذف گزینه نیست. بنابراین، توصیه می کنیم که شما یک اسکنر تروجان قدرتمند مانند SpyHunter است که به طور موثر می تواند JS/Nemucod.L را از رایانه خود حذف کنید.

حذف JS/Nemucod.L

removal instructions en حذف JS/Nemucod.L

دانلود ابزار حذفبرای حذف JS/Nemucod.L

پاسخ دهید