حذف JumpFlip

دسته‌بندی نشده

JumpFlip چیست؟

JumpFlip سخت (گاهی اوقات به نام مرورگر افزودنی) که تصادفی کاربران با پیشنهادات مختلف ویژه تخفیف کوپن و تمام دیگر مشابه اطلاعات فراهم ساخته است. بنابراین، اگر JumpFlip کمک به شما برای خرید آنلاین چرا پس این طبقه بندی به طور بالقوه ناخواسته برنامه نیز ارائه می دهد بهترین قرار است؟ پاسخ به این سوال ممکن است کاملا ساده، زیرا زمانی که شما نه از آن انتظار دارند در تمام و پس خطر آلوده کردن رایانه حتی بیشتر مطرح اول از همه، JumpFlip سیستم کامپیوتر شما می توانید وارد کنید.

اگر شما متوجه است که کامپیوتر شما برای اجرای این نرم افزار ناخواسته شروع شده است بنابراین، ما شما را به حذف JumpFlip قبل از اینکه خیلی دیر است نشان می دهد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف JumpFlip

jump حذف JumpFlip

در چه راه هایی می توانید JumpFlip رایانه زنان؟

به عنوان دیگر برنامه های ناخواسته، JumpFlip نفوذ می تواند کامپیوتر شما را از درب عقب. این بدان معنی است که شما ناخواسته می تواند دانلود و نصب این نرم افزار با نرم افزار رایگان یا شاخه فایل های که شما نیازی به پرداخت. به دلیل همین دلیل بسیار مهم برای انتخاب تنها قابل اعتماد برنامه های کاربردی که نمی خواهد هر گونه فایل های اضافی با هم متصل است. علاوه بر این، شما باید به یاد داشته باشید که هر روش نصب مانند یک فرصت برای دیدن اگر شما واقعا نیاز به نصب نرم افزار جدید داخل کامپیوتر شما یا نه عمل می کند. بنابراین، به جای اینکه در عجله به سردستی مطبوعات گزینه ‘بعدی’ شما بهتر باید پرداخت توجه بیشتر به آنچه که در برنامه جادویی نصب نوشته شده است. به خاطر زمانی که شما نقطه و عدم انتخاب فایل های اضافی که شما فقط کامپیوتر خود را از تمام برنامه های ناخواسته مانند JumpFlip حفاظت می باشید.

چرا لازم است به حذف JumpFlip است؟

در واقع، ما اگر او را ترک هر نرم افزار ناخواسته داخل کامپیوتر اگر چنین برنامه های کاربردی داخل بدون اخذ هر گونه مجوز می تواند در چگونه کسی می تواند هر شک و تردید را نمی فهمید. با وجود این واقعیت است که شما ممکن است لذت دیدن و چک کردن آگهی های مختلف، کوپن و یا هر گونه اطلاعیه ها مشابه دیگر، شما باید برای ماندن تمام اطلاعات که به نوعی در هم تنیده با JumpFlip. که اعمال برنامه JumpFlip تنها واسطه مانند یا پلت فرم تبلیغاتی است و نه مسئول در چه نوع از تبلیغات شما با ارائه داشته باشید. زیرا به این ترتیب آنها ناخواسته برای کلیک روی هر قابل اعتماد به دنبال تبلیغات و یا کوپن و به این ترتیب رایانه حتی با جدی ترین ویروس یا تروجان آلوده می توانید این وضعیت نامشخص بسیار مفید برای مجرمان اینترنتی مختلف است. علاوه بر آن، یکی دیگر از راه های بسیار مطلوب به شما علت خطر بالقوه از ابتلا به هر گونه عفونت در سراسر تاییدیه های مختلف برای وب سایت های دیگر است. اگر کامپیوتر شما در حال اجرا نرم افزار JumpFlip تنها یک موضوع از زمان هنگامی که شما ‘عفونت حتی گرفتن’ وجود دارد که شما، می توانید ببینید. به منظور جلوگیری از این اتفاق، شما باید عمل برداشتن JumpFlip.

چگونه می توانید JumpFlip از کامپیوتر خود را حذف کنید?

اولا شما را پاک JumpFlip باید سعی کنید با کمک دستورالعمل دستي:

حذف از ویندوز ایکس پی

1. هنگامی که در منوی “آغاز” کلیک کنید و گزینه “صفحه کنترل” را انتخاب کنید.
2. پس از آن، به بخش “افزودن یا حذف برنامه ها” حرکت می کند.
3. در حال حاضر نرم افزار ناخواسته وپیش جستجو (به خصوص JumpFlip) و حذف آنها را.

حذف از ویندوز 7 و ویستا

1. هنگامی که ‘شروع’ منو باز می شود, شما باید برای انتقال به بخش ‘کنترل پنل’.
2. پس از آن، “حذف برنامه” گزینه را انتخاب کنید.
3. جستجو برای نرم افزار ناخواسته و از بین بردن آنها.

حذف از ویندوز 8

1. اول از همه شما مجبور به باز کردن بخش ‘Run’ (با کمک از ترکیبی از ‘ویندوز + کلید R’).
2. پس از آن، شما باید به نوع “کنترل پنل” و آمار ‘خوب’.
3. در نهایت، به دنبال برنامه های نامطلوب، و حذف آنها را.

با این حال، بعد از روش حذف دستی ضروری برای اسکن کامپیوتر خود را با ضد جاسوس افزار قابل اعتماد برنامه مانند SpyHunter چون تنها دستي روند اگر رایانه شما واقعا عاری از هر گونه عفونت ناخواسته است قادر به نشان دادن است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف JumpFlip

پاسخ دهید