تبلیغات حذف KaraToh

دسته‌بندی نشده

KaraToh تبلیغات چیست؟

KaraToh آگهی های پیام بازرگانی است که به طور معمول توسط برنامه ای که متعلق به رده سخت ناشی است. چنین برنامه گسترش در اینترنت با استفاده از روش های ناعادلانه توزیع تا ده ها افرادی که آن را بر روی رایانه های خود نصب شده در ناخودآگاه وجود دارد. اگر شما توجه KaraToh آگهی معاملات KaraToh و اعلان ها مشابه در طول مرور خود را، به این معنی است که این نرم افزار ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و نوع آنها نیز ربوده است. نگران نباشید; چنین برنامه هایی به سختی می تواند آسیبی به هر کامپیوتر و صاحب آن در برخواهد داشت. با این حال، آنها خود را متصل به هر یک از مرورگرهای و شروع فعالیت های مزاحم و خطرناک مانند به عنوان تغییر مسیر به سایت های نا آشنا، مجموعه ای از اطلاعات خصوصی شما و سیستم slowdowns. همین دلیل است که ما به شدت توصیه KaraToh ویروس از سیستم حذف.

پس از نصب این تروجان شما مجوز مکان فیزیکی خود را ردیابی کنید و ما به شدت توصیه این گزینه اجازه می دهد تا. KaraToh نیز تغییر پیش فرض وب تنظیمات مرورگر خود را که ممکن است منجر به تغییر صفحه خواهد شد و یا / و موتورهای جستجو مورد علاقه. علاوه بر آن این اطلاعات شخصی خود را جمع آوری و انتقال آن به اشخاص ثالث آگهی را درگیر شدن بیشتر به طور خاص به شما در عادات مرور خود را بر اساس.

دانلود ابزار حذفبرای حذف KaraTohKaraToh نمایش تبلیغات در انواع اشکال – عمومی بنر و تبلیغات آسمان خراش در متن آگهی که پاپ آپ هنگامی که کاربر hovers بیش از متن فراپیوند یا آگهي. هنگامی که مرورگر باز می شود آن نیز می تواند یک برگه جدید باز کردن با وب سایت مخرب مانند V9.com.

KaraToh hijacks مرورگر به محض این که آن سیستم ارتشاح. مراقب باشید که این برنامه در سایت های مختلف دانلود در دسترس است و شما می توانید آن را به عنوان یک ابزار است که برای بهبود تجربه وعده دانلود. با این حال، در بسیاری از موارد KaraToh وارد کامپیوتر در بسته نرم افزاری با نرم افزار رایگان و شاخه. این ممکن است داخل سیستم کامپیوتر خود را به عنوان رایگان علاوه بر این برخی از خالق اف آمده، دانلود مدیریت نوار ابزار و اخبار مشابه است که فعالانه در وب گسترش. پس از آن وارد سیستم شما ممکن است متوجه اعلان “KaraToh می خواهد برای ردیابی محل فیزیکی” را بیان کرد. دلیل آن روشن ترین نشانه ای که سیستم کامپیوتر شما توسط سخت حمله شده است البته شما هرگز آن را نادیده گرفت. در این مورد باید دنبال راهنمای دقیق است که در زیر آورده شده است و این برنامه های ناخواسته را حذف کنید.

چگونه برای حذف KaraToh

با استفاده از صفحه کنترل برای حذف اجزاء اصلی KaraToh و نصب

 1. به صفحه کنترل بروید. در ویندوز ایکس پی/ویندوز ویستا/7. شروع -> کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه ها. در ویندوز 8. کنترل پنل در کادر جستجو وارد کنید. شما ممکن است نیاز به تایید است که شما مدیر این رایانه در هر دو مورد.
 2. دنبال KaraToh و/یا دیگر برنامه ها در لیست برنامه ها. به طور پیش فرض, Yontoo, WebCake, از بین بردن هر چیزی “پس انداز” و یا “کوپن” مربوط به توصیه می کنم. اسکن با ضد برنامه های مخرب مانند Spyhunter ممکن است یک ایده خوب را چه برنامه هایی باید حذف از نیز وجود دارد.
 3. ببند کنترل پنل.

دانلود ابزار حذفبرای حذف KaraToh

KaraToh از بین بردن از اینترنت اکسپلورر

 1. با کلیک بر روی نماد چرخ دنده -> مدیریت افزودنی.
 2. نوار ابزارها و پسوندها را بررسی کنید. حذف همه چیز مربوط به KaraToh و پلاگین های دیگر شما نمی دانید که توسط گوگل و مایکروسافت و یاهو و اوراکل یا Adobe ساخته شده است.
 3. گزینه ها را ببندید.

از بین بردن KaraToh از Firefox

 1. وارد کردن مورد: افزونه در زمینه آدرس.
 2. برو از طریق فهرست الحاقات و افزونه، حذف همه چیز مربوط به KaraToh و آنهایی که شما به رسمیت نمی شناسد. اگر پسوند برای شما آشنا نیست و آن ساخته نشده است توسط موزیلا، گوگل، مایکروسافت، اوراکل و یا ادوبی احتمالا شما آن لازم نیست.
 3. به صورت اختیاری ریست Firefox:
 4. رفتن به Firefox–> راهنما (در منوی کاربران OSX). به اطلاعات عیب یابی. سپس تنظیم مجدد Firefox.

از بین بردن KaraToh از Chrome

 1. Chrome :/ / پسوند در فیلد url وارد کنید.
 2. برو از طریق فهرست الحاقات و حذف برنامه های مربوط به KaraToh. اگر مطمئن نیستید، شما آنها را temporally غیر فعال می تواند.
 3. راه اندازی مجدد Chrome.
 4. به صورت اختیاری, شما می توانید به Chrome :/ / تنظیمات پیشرفته تنظیمات را فشار دهید، به پایین لیست رفته و تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد را فشار دهید.

پاسخ دهید