حذف Kasimos Deals

دسته‌بندی نشده

Kasimos حذف راهنمای

Kasimos یک افزونه مرورگر توسعه یافته توسط سوپر وب LLC، هنگامی که کاربران اینترنت بازدید آنلاین وب سایت های خرید آن را نشان می دهد آگهی های کوپن و معامله است. وعده این پسوند در مرورگر نیز به منظور افزایش کاربران اینترنت تجربه را قادر می سازد جستجوی چند سایت مرور و بررسی وب سایت نمایش.

چنین قابلیت مشروع، ممکن نظر می رسد با این حال بسیاری از کاربران اینترنت را به Kasimos به عنوان ویروس یا تروجان مراجعه کنید – منشا چنین انجمن های منفی از این واقعیت است که اغلب کاربران کامپیوتر نصب این پلاگین مرورگر بدون رضایت خود را با برخی از نرم افزار رایگان از اینترنت دریافت کنید. Kasimos شناسه توزیع با استفاده از نرم افزار فریبنده بازاریابی به روش نام بسته بندی شده (با استفاده از دانلود مشتریان است که می تواند توسط یک نرم افزار رایگان دانلود وب سایت ها استفاده می شود).

چگونه کار Kasimos؟

مشخصات فنی این ویروس و یا تروجان Kasimos نیست می تواند به عنوان سخت و یا نرم افزار ناخواسته طبقه بندی. پس از نفوذ موفق این افزودنی مرورگر مرورگر اینترنت بدن افت می کند و باعث می شود آگهی های ناخوانده، علاوه بر داشتن این پلاگین نصب شده مسائل مربوط به حریم خصوصی جدی می شود. مرورگر اینترنت نشانه روشن است که یکی در حال آلوده با Kasimos «صفحه Kasimos”،”Kasimos تبلیغات”و”Kasimos Deals”تبلیغات نشان داده زمانی که گشت و گذار در اینترنت.

Kasimos Deals Kasimos Deals؟

Kasimos سخت مشابه است (تقریبا یکسان) های ناخواسته کاربردی دیگر توسعه یافته توسط سوپر وب LLC، مثلا جهش خوش شانس، Whilokii و بسیاری دیگر. همه آنها با استفاده از دریافت نرم افزار رایگان توزیع شده و همه آنها باعث می شود آگهی های ناخواسته. بهترین راه برای محافظت از مرورگر اینترنت خود (گوگل کروم، اینترنت اکسپلورر و موزیلا فایرفاکس) برای بازرسی از نزدیک هر مرحله دانلود و نصب نرم افزار آزاد است. اگر مدیریت دانلود خود را توسط برخی از مشتری دانلود حتما کلیک کنید “دکمه در افزونه مرورگر بسیار ترویج رد” هنگامی که نصب نرم افزار رایگان استفاده از گزینه های نصب “سفارشی” یا “پیشرفته”–این هیچ گزینه نصب پنهان آشکار خواهد شد.دانلود ابزار حذفبرای حذف Kasimos Deals

پاسخ دهید