حذف Key-find.com

Browser Hijacker

Key-find.com راهنمایی حذف

اگر شما متوجه شده که صفحه اصلی پیش فرض مرورگر خود به Key-find.com تغییر کرده است و موتور جستجوی پیش فرض شما در حال حاضر search.yahoo.com، شما می توانید مطمئن شوید که کامپیوتر شما توسط مرورگر hijacker آلوده. حتی اگر Key-find.com به مخرب در نظر گرفته شده است اما هنگامی که شما متوجه است که کامپیوتر شما توسط این مرورگر hijacker آلوده، مهم آن است اطلاعات شخصی خود رسیده و یا تحت تاثیر قرار می منفی کار با کامپیوتر خود را تا Key-find.com را از رایانه خود حذف است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Key-find.com

چگونه hijacker مرورگر Key-find.com می تواند رسیدن به کامپیوتر شما?

Key-find.com مرورگر hijacker می توانید کامپیوتر خود را در راه های مختلف برسد. بیشتر شما “Key-find.com پس از نصب هر نرم افزار رایگان است که نصب و راه اندازی این hijacker همراه است بگیرد”. همین دلیل است که بسیار مهم برای دانلود و نصب تنها آن فایل است که شما می توانید محوری است. شما باید تمام اطلاعات اضافی درباره برنامه های رایگان و یا فایل های است که در برنامه جادویی نصب ارائه شده است و همیشه عدم انتخاب فایل های است که شما لازم نیست. همچنین, بسیار مهم برای حفاظت از رایانه خود در برابر تمامی برنامه های مخرب با جدیدترین, به روز رسانی نسخه ضد برنامه های مخرب است.

چه کند Key-find.com انجام?

Key-find.com به عنوان تمام هواپیماربایان مرورگر انجام می دهد. اول از همه شما ممکن است با مقدار زیادی از تبلیغات است که پاپ در حالی که ممکن است حمله شما گشت و گذار اینترنت. پس از نصب، این مرورگر hijacker تغییرات صفحه اصلی پیش فرض خود به Key-find.com. موتور جستجوی خود را نیز به search.yahoo.com تغییر کرده است و هنگامی که شما سعی می کنید را با استفاده از این صفحه به شما را ببینید که درستی کار نمی کند و در نهایت شما را به یاهو جستجو طول می کشد. از لحظه ای که hijacker مرورگر کامپیوتر شما تاثیر می گذارد، آن را به جمع آوری تمام واژه های جستجو از عبارت های جستجوی شما و سپس نمایش تبلیغات در ارتباط با نتایج جمع آوری شده در مورد کار خود را شروع می شود. در کل Key-find.com برای افزایش درآمد تبلیغات ایجاد شده است. با این حال، تمام مرورگر هواپیماربایان فقط برای بهبود درآمد تبلیغات یا جمع آوری نتایج جستجو ایجاد شده هستند.

key find حذف Key find.com

اگر Key-find.com از رایانه شما حذف نمی به زودی به اندازه کافی، بعد آن ممکن است باعث مشکلات کامپیوتر حتی بیشتر جدی. پس دریغ نکنید و این مرورگر مزاحم از رایانه خود در حال حاضر حذف.

Key-find.com حذف

این بسیار مهم است به پاک Key-find.com به محض این که شما تشخیص دهد که آن را آلوده به رایانه است. ممکن است به حذف hijacker از کامپیوتر شما در روش دستی است. برای انجام این کار، شما باید برای حذف آن از اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم.

چگونگی حذف hijacker مرورگر Key-find.com در صورت استفاده از اینترنت اکسپلورر?

1. باز کردن اینترنت اکسپلورر.
2. برو به ابزارهای افزودنی های مدیریت حرکت و سپس به نوار ابزارها و پسوندها.
3. در اینجا شما باید برای Key-find.com جستجو و حذف را کلیک کنید.
4 Internet Explorer را دوباره باز، حرکت به ابزار گزینه اینترنت و سپس زبانه عمومی کلیک کنید.
5. در نهایت گوگل یا نشانی دیگر به عنوان پیش فرض صفحه شروع خود را انتخاب کنید.

چگونه به خلاص شدن از شر hijacker مرورگر Key-find.com اگر شما استفاده از موزیلا فایرفاکس?

1. باز موزیلا فایرفاکس.
2. برو به ابزارهای افزودنی های حرکت و سپس به پسوند.
3. در اینجا شما باید برای Key-find.com جستجو و حذف را کلیک کنید.
4. در حال حاضر به Tools و سپس حرکت به کلیک کنید گزینه های عمومی و سپس بر روی راه اندازی.
5. در نهایت انتخاب نمایش یک صفحه خالی یا یک وب سایت خاص را تنظیم کنید.

چگونه برای از بین بردن hijacker مرورگر Key-find.com در صورت استفاده از Google Chrome?

1. دکمه منو کروم در مرورگر Google Chrome کلیک کنید.
2. در اینجا شما باید ابزار را انتخاب کنید و حرکت را به پسوند.
3. برای پسوند Key-find.com جستجو و خلاص شدن از آن با کلیک کردن روی سطل زباله.
4. شما می توانید علاوه بر این به تنظیمات بروید و اینجا مدیریت موتورهای جستجو را انتخاب کنید.
5. در اینجا شما موتور جستجو، به عنوان مثال گوگل و حذف Key-find.com از لیست باید تغییر دهید.

چون شما باید به اندازه کافی ماهر به توجه و حذف همه فایل های مخرب که آلوده به کامپیوتر شما با این حال، کتابچه راهنمای کاربر مرورگر hijacker حذف کار آسانی نیست. که چرا از آن است که بهتر است به صورت قابل اعتماد است و نرم افزار قدرتمند SpyHunter یا دیگر معتبر ضد برنامه های مخرب که می تواند کمک به شما به طور خودکار حذف hijacker مرورگر ارائه و حفاظت از رایانه خود در برابر برنامه های مخرب دیگر است.دانلود ابزار حذفبرای حذف Key-find.com

پاسخ دهید