حذف King Translate

دسته‌بندی نشده

King Translate چیست؟

King Translate یک برنامه ناخواسته توسط Koyote آزمایشگاه شرکت توسعه و آگهی به عنوان یک ابزار کمک خواهد کرد که شما ترجمه متون در یک لحظه است. همچنین به پشتیبانی از زبان های 700 و شما را با تعاریف، عکس، صوتی و تصویری نتیجه برای جستجوهای خود ارائه گفته است. همه این اطلاعات ارائه شده است در صفحه رسمی از برنامه kingtranslate.com که در آن شما می توانید برنامه را دانلود.

چه آن نه در صفحه اصلی می گویند با این حال، که برنامه آگهی پشتیبانی است و به محض این که آن را وارد کامپیوتر شما مرورگر شما را پر کنید با اطلاعات بی فایده است. ما توصیه می کنیم به محض این که شما می توانید شما را حذف کنید King Translate.

King Translate حذف King Translate

دانلود ابزار حذفبرای حذف King Translate

King Translate چگونه کار می کند؟

یک بار King Translate کامپیوتر خود را وارد، آن را تغییر صفحه اصلی به موتور جستجوی پیش فرض خود به جستجو results.com و searchnu.com. شما نمی باید اعتماد به عنوان موتور جستجو نتایج بازیابی از ask.com و می افزاید: این وب سایت لینک آنها را حمایت مالی. علاوه بر این، شما همچنین ارائه خواهد شد با آگهی ها، آگهی، تبلیغات پاپ آپ و در متن را در سابقه مرور خود را بر اساس. King Translate را با استفاده از کوکی ردیابی و چراغ های وب عادات مرور خود را ثبت و استفاده از این اطلاعات برای مقاصد تجاری. همانطور که می بینید، این برنامه بیش از آنچه در شرح آن گفته است کند و همراه با ویژگی های ظاهرا مفید شما نیز باید برای مقابله با مزاحمت ثابت و اختلالات.

شما درست می گویید اگر فکر می کنید که جنبه فوق برنامه قابل قبول نیست. اما بدتر از آن میشود. نرم افزار ممکن است شما را به محتوای وب نا امن قرار دهد. اگر شما تبلیغ تقلبی کلیک کنید و در وب سایت مخرب زمین شما سیستم خود را با نرم افزارهای مخرب و یا نرم افزارهای جاسوسی، که هر دو در ضرر و زیان مالی در نتیجه آلوده ممکن است. به منظور اجتناب از عواقب این شما باید King Translate را خاتمه دهد.

چگونه به حذف King Translate

اگر شما می خواهید پاک King Translate دستی می توانید انجام دهید که با استفاده از دستورالعمل ها را در راهنمای حذف ارائه شده در زیر. شما باید برای از بین بردن King Translate از سیستم شما و مرورگر شما. با این حال، شما باید آگاه باشید از واقعیت که دستي کاملا قابل اعتماد نیست و برخی از آثار برنامه نماند ممکن است. اگر شما می خواهید برای حذف King Translate کاملا ضد مخرب ابزار باید استفاده کنید. Remover مخرب سیستم خود را اسکن، تشخیص برنامه های ناخواسته و خاتمه آن. شما به مرور امن و بدون وقفه و همیشه از مختلف تهدیدات اینترنتی محافظت می شود.

حذف King Translate

King Translate را از ویندوز حذف کنید

  • پیروزی + S را فشار دهید و یا کلیک بر روی شروع
  • در کنترل پنل نوع و شیر را وارد کنید
  • انتخاب افزودن یا حذف برنامه ها/عزل برنامه
  • را انتخاب کنید و خاتمه King Translate

مرورگر خود را تنظیم مجدد

Internet Explorer:

  • Alt + T گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → حذف تنظیمات شخصی → → نزدیک تنظیم مجدد

موزیلا Firefox:

  • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تنظیم مجدد Firefox → تنظیم مجدد Firefox → پایان

Google Chrome:

  • تنظیم مجدد alt + F تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته بازنشانی تنظیمات مرورگر →

با SpyHunter شما همیشه مطمئن شوید که کامپیوتر شما حفاظت خواهد شد. SpyHunter 4 ابزار امنیتی قدرتمند است که محافظت از سیستم خود را از تهدید های مختلف آنلاین مانند تروجان ها، جاسوس افزار، rootkits و بدافزارها دیگر است. شما می توانید یک اسکن رایگان برای چک کردن هر گونه عفونت در کامپیوتر شما است که از الان باید مراقبت وجود دارد سعی کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف King Translate

پاسخ دهید