حذف Koala-search.com

Browser Hijacker

راهنمای در مورد حذف Koala Personal Search

توسعه یافته توسط Skyter فن آوری های Ltd.، Koala Personal Search برنامه ناخواسته (توله سگ)، که وعده داده به منظور افزایش کاربران اینترنت تجربه مرور توسط aggregating نتایج جستجو را از حساب های شخصی مانند فیس بوک و جی میل است. این مرورگر محبوب و مفید پلاگین، با این حال، برخی از کاربران کامپیوتر که آنها را مشاهده تبلیغات توسط Koala Personal Search و که آنها نمی خواسته این افزونه را نصب بود گزارش. توجه داشته باشید که Koala Personal Search مربوط به عفونت ویروس یا تروجان است و مشروع مرورگر افزودنی را مشاهده کنید. این افزونه سهوا بدون رضایت کاربران سیستم هنگامی که ‘همراه با نرم افزار رایگان از اینترنت دریافت’ نصب شود. با این وجود, Koala Personal Search نصب و راه اندازی افزونه توسط نرم افزارهای مخرب ایجاد می شود.

برای جلوگیری از نصب کاوشگر ناخواسته کاربران کامپیوتر احتیاط هنگام نصب نرم افزار رایگان یا رایگان مرورگر برنامه های افزودنی توسعه دهندگان نرم افزار آزاد معمولا بسته نرم افزاری برنامه های خود را و پسوند با کاوشگر اضافی برای نرم افزار خود را بصورت پول در اوردن بارگیری در بیان باید. هر بار که شما نصب نرم افزار رایگان دانلود از طریق اینترنت نزدیک بازرسی هر مرحله نصب و راه اندازی برای هر گونه سرنخ که تنظیمات خود را اینترنت مرورگر اصلی و پیش فرض جستجو موتور ممکن است تغییر یا که اضافی مرورگر فایرفاکس نصب خواهد شد.

Koala search.com حذف Koala search.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Koala-search.com

Koala Personal Search است که شبیه به یک برنامه دیگر ناخواسته است که نفوذ کاربران مرورگرهای اینترنتی (Internet Explorer Google Chrome و Firefox موزیلا) استفاده از نرم افزار فریبنده بازاریابی روش بسته بندی. مثالها عبارتند از eDeals، SurfShield، IneedSpeed و DonutQuotes در میان بسیاری دیگر. اغلب برنامه های کاربردی یا مرورگر فایرفاکس نصب همراه با نرم افزار رایگان نیست اضافه کنید که هر گونه ارزش واقعی برای کاربر علاوه بر این آنها معمولا ناخوانده تبلیغات آنلاین تولید (در مورد این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم کاربران ممکن است مراجعه کنید ‘تبلیغات توسط Koala Personal Search’، ‘کوآلا کاسب خرده فروش و سایر تبلیغات ناخواسته در حالی که در حال دیدن سایت اینترنت) برای جلوگیری از نصب این افزونه مرورگر کاربران اینترنت باید هنگامی که دانلود رایگان نرم افزار متوجه. اگر دانلود خود را با مشتری دانلود مدیریت می شود از پسوند مرورگر نصب هر گونه آگهی (همراه) با کلیک بر روی دکمه ‘کاهش’ کردن. افزونه مرورگر Koala Personal Search ویروس و یا مخرب, بنابراین نیست اگر شما خواسته آن را نصب کنید, شما نیاز به هیچ عملکرد دیگری را. اگر با این حال، این پسوند مرورگر بر روی کامپیوتر شما بدون اجازه شما نصب شده بود, استفاده از راهنمای حذف ارائه شده برای از بین بردن Koala-search.com.

چگونه به حذف Koala-search.com

کاربران ویندوز 7:

 • دسترسی به برنامه ها و ویژگی های (در ویندوز 7 را پاک کنید)
 • کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه پایین سمت چپ دسکتاپ شما)، “تابلوی کنترل” را انتخاب کنید. تعیین محل “برنامه ها” و “حذف برنامه” را کلیک کنید.

کاربران ویندوز ایکس پی:

 • دسترسی به برنامه ها و ویژگی های (در ویندوز XP را پاک کنید)
 • کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل”. پیدا کردن و کلیک کنید “افزودن یا حذف برنامه ها”.

ویندوز 8 کاربران:

 • دسترسی به برنامه ها و ویژگی های (در ویندوز 8 حذف)
 • در گوشه پایین سمت چپ صفحه راست کلیک کنید، در منوی دسترسی سریع صفحه کنترل را انتخاب کنید. در پنجره باز شده “عزل برنامه ها” را انتخاب کنید.

Koala-search.com را از Internet Explorer حذف کنید:

 • کلیک کنید “چرخ دنده” نماد Internet Explorer نماد گزینه (در گوشه سمت راست بالا Internet Explorer) “مدیریت افزودنی” را انتخاب کنید. دنبال کردن “Koala Personal Search”
 • این مطلب را انتخاب کنید و “حذف” را کلیک کنید.

Koala-search.com از Google Chrome حذف:

 • Chrome iconGoogle Chrome گزینه های منوی “ابزار” انتخاب کنید و آیکون (در بالا گوشه سمت راست Google Chrome)، بر روی “ضمیمهها” را کلیک کنید. مکان یابی: “Koala Personal Search”، این مطلب را انتخاب کنید و کلیک بر روی آیکون سطل زباله می تواند.

حذف Koala Personal Search از موزیلا Firefox:

 • کلیک کنید آیکون منوی firefox منوی Firefox (در گوشه سمت راست بالای پنجره اصلی) “افزودنی” را انتخاب کنید. در پنجره باز شده حذف “Koala Personal Search” بر روی “ضمیمهها” کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Koala-search.com

پاسخ دهید