حذف Kometa-browser.ru

Browser Hijacker

راهنمای در مورد حذف Kometa browser

Kometa browser مرورگر وب واقعی است که شما بر روی رایانه خودتان نصب کنید می توانید است. بنابراین توصیه کارشناسان امنیت رایانه برای حذف Kometa browser از سیستم های تحت تاثیر قرار بلافاصله با این حال، این مرورگر وب 100% امن, نیست. اگر شما در مورد امنیت سیستم خود مراقبت شما خواهید دید آن را که Kometa browser از کامپیوتر خود را در قدیمیترین راحتی حذف می شود.

شما باید برنامه های که می تواند منجر به مسائل امنیتی خطرناک را نگه دارید. بیشتر چه, اگر شما فکر می کنم وجود دارد ممکن است ناخواسته بیشتر برنامه های کاربردی بر روی کامپیوتر خود شما قطعا کامپیوتر خود را با یک ابزار ضد ویروس مجوز اسکن باید.

kometa browser 1 حذف Kometa browser.ruدانلود ابزار حذفبرای حذف Kometa-browser.ru

Kometa browser در موتور کروم بر اساس، بنابراین ممکن است از نزدیک آشنا به عنوان طرح نگاه که از Google Chrome شبیه است. با این حال، که تنها شباهت وجود دارد. Kometa browser عمدتا در کاربران زبان روسی هدف قرار دادند اما برنامه به راحتی می تواند مرزها عبور, بنابراین اگر شما Kometa-browser.ru در جایی که می توان این گسترده به صورت مستقیم بازدید, شانس هستند چون برنامه نیز می تواند آمده در بسته نرم افزاری نرم افزار شما Kometa browser تصادفی نصب. ما تاکید است که چرا وجود قطعا بیشتر برنامه های ناخواسته در کامپیوتر شما است که شما می تواند به وب سایت خراب شده افشا و بنابراین شما باید آنها را حذف کنید.

با این حال، Kometa browser به تنهایی کافی به منظور بالا بردن زنگ چون تیم آزمایشگاه تحقیقات ما نشان داده است برخی از فایل های مرورگر ممکن است حاوی تروجان دانلودکنندگان است. در نتیجه، با مرورگر در حال کار در پس زمینه سیستم, آن یک مرکز فرماندهی و کنترل از راه دور از طریق اینترنت برای دانلود بیشتر نرم افزارهای مخرب بر روی کامپیوتر خود اتصال به ممکن است. بیشتر چه, Kometa browser با تعدادی از ویژگی های آزار دهنده خود را می آید. به عنوان مثال، این ویجت دسکتاپ است که آیکون های ساخته شده و پانل تنظیمات نصب. آن ممکن است شبیه به یکی از ویژگی های مفید، اما در واقعیت آن فقط فضای صفحه نمایش شما خوک خود محافظت و clutters روی کامپیوتر خود ببینید.

دلیل کاربران شکایت در مورد Kometa browser وجود دارد. نقطه است که به عنوان نیست آن مفید نیست این ادعا می شود و در بالای آن، مرورگر به همراه با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم اضافی است که ممکن است روند مرور وب خود را با جریان ثابت از پنجره های بازشو تجاری قطع شناخته شده است. بنابراین مهم است که برای خلاص شدن از شر آن در کوتاه مدت، Kometa browser که مشکل از نشانی هر خوب به ارمغان می آورد.

خوشبختانه، آن را حذف Kometa-browser.ru در خود پیچیده است. همه شما باید انجام دهید است دسترسی به کنترل پنل و برنامه از لیست برنامه های نصب شده را حذف کنید. چون Kometa browser به ترک بعضی از فایل ها که هنوز هم می تواند اثبات می شود مخل به امنیت سیستم شما شناخته شده است با این حال، پس از دستي شما سیستم خود را یک بار دیگر با یک ابزار ضد ویروس مجاز اسکن باید.

چگونه به حذف Kometa browser

ویندوز 8 & ویندوز 8.1

  • اسلاید ماوس به گوشه پایین سمت راست دسکتاپ شما.
  • هنگامی که نوار جذابیت باز می شود، روی تنظیمات کلیک کنید و به صفحه کنترل بروید.
  • حذف یک برنامه را انتخاب کنید و حذف Kometa-browser.ru.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و باز کردن منوی شروع.
  • رفتن به حذف یک برنامه و Kometa-browser.ru حذف کنید.

ویندوز ایکس پی

  • کلید Windows را فشار داده و به کنترل پنل بروید.
  • انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها و Kometa browser را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Kometa-browser.ru

پاسخ دهید