حذف Krab Web

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف Krab Web

تبلیغات پشتیبانی برنامه Krab Web ایجاد شده توسط SuperWeb LLC و در وب سایت رسمی خود krabweb.netتبلیغ می شود. با این حال با Google Chrome نسخه جدیدتر کار نمی کند با Internet Explorer و Firefox موزیلا سازگار است.

خبر خوب برای کاربرانی که سیستم خود را آلوده می شوند فکر می کنم که این ویروس مخرب است و می تواند از طریق کنترل پنل حذف. شما می توانید دستورالعمل های روشن در مورد چگونه به خلاص شدن از شر Krab Web زیر این مقاله پیدا کنید.

krab web حذف Krab Web

دانلود ابزار حذفبرای حذف Krab Web

Krab Web چکار می کند؟

این برنامه نرم افزار تبلیغاتی اشخاص ثالث است که پرداخت پول برای هر کلیک بر روی لینک خود را ترویج. هدف از این برنامه برای افزایش ترافیک به صفحات حمایت و به همین دلیل آن را به شما نشان می دهد تن تبلیغات تحریک کننده است. در حالی که کاربران بیشتر شکایت در حال دیدن سایت قطع شود، ممکن است به اشخاص ثالث مخرب با کمک ابزارهای تبلیغاتی مزاحم این برخورد هم. اگر پاپ آپ، کوپن و یا معامله ارائه شده توسط این برنامه را کلیک کنید، شما خطر به صفحه آلوده فرستاده می شود. در چنین “بازدید”، شما تصادفی ممکن است نصب کرم ها، ویروس ها، تروجان ها، و غیره را به کامپیوتر شما. این فرم های بسیار خطرناک و جدی از نرم افزارهای مخرب است که به کامپیوتر شما آسیب برگشت ناپذیر است. ما قویا توصیه برای محافظت از کامپیوتر خود را با انجام Krab Web حذف.

برنامه پشتیبانی از آگهی همچنین شرح فعالیتهای روزمره اینترنتی خود را و ثبت اطلاعات به دست آمده. آدرس آی پی شما سابقه خرید عادات نمایش داده شد جستجو و سایر داده های مرور را جمع آوری و به تبلیغات نمایش داده شده در جالب تر به کاربر خاص استفاده می شود. علاوه بر این، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم ممکن است این دانش با اشخاص ثالث غیر قابل اشتراک. این توزیع بی دقت از اطلاعات شما ممکن است عواقب جدی داشته باشد. برای محافظت از حریم خصوصی شما, شما نیاز به از بین بردن Krab Web.

مثل همه برنامه های تبلیغی دیگر، Krab Web در بسته های نرم افزاری نرم افزار سفر. این راه مخفی است، اما بسیار محبوب از گسترش برنامه های ناخواسته اغلب توسط وب سایت های چنین به عنوان soft32.com download.com softonic.com و غیره دانلود خود را بصورت پول در اوردن استفاده می شود. کاربران می تواند برای جلوگیری از این سیاست تنها صفحه رسمی برای به دست آوردن مورد نظر با استفاده از نرم افزار شارژ رایگان. با این حال، شما حداقل باید تمام اقدامات ممکن را اگر شما هنوز هم استفاده از صفحات غیرقابل اعتماد است. حالت پیشرفته یا سفارشی نصب به جای سریع یا نوعی را انتخاب کنید. لغو انتخاب جعبه که اعلام نرم افزار اضافی و خواندن EULA ارائه شده.

چگونه به حذف Krab Web

اگر معتبر ضد جاسوسافزار حذف Krab Web استفاده می کنید، شما فقط نیاز به نصب ابزار امنیتی و اسکن کامپیوتر خود را با آن. نرم افزار همه چیز دیگری را خود به خود انجام می دهد. اگر شما به دنبال دستورالعمل ما با این حال، شما همچنین Krab Web دستی، می توانید حذف.

حذف Krab Web

ویندوز ایکس پی

  • شروع کلیک کنید و کنترل پنل را باز کنید.
  • در افزودن یا حذف برنامه ها، شما باید پیدا کردن نرم افزار ناخواسته و آن را پاک کنید.

ویندوز 8

  • به گوشه سمت راست پایین صفحه بروید و تنظیمات را انتخاب کنید.
  • کنترل پنل کلیک کنید و حذف نصب برنامه را باز کنید.
  • حذف Krab Web.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  • باز کردن منوی شروع در سمت چپ صفحه نمایش و کنترل پنل کلیک کنید.
  • شیر برنامه حذف و حذف Krab Web.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Krab Web

پاسخ دهید