حذف Kronos

Trojan

دستورالعمل در مورد حذف Kronos

Kronos بانکداری جدید تروجان است که در انجمن های روسی آگهی است. این برنامه مخرب برای سرقت داده های خصوصی کاربر کامپیوتر طراحی شده است. Kronos سازگار با تمام مرورگرهای بزرگ مانند Internet Explorer، موزیلا Firefox و Google Chrome است. قادر به ثبت تمام اطلاعات کاربر را در مرورگر خود از جمله جزئیات حساب بانکی وارد است. نیازی به گفتن نیست، آنچه در پی عفونت توسط نرم افزارهای مخرب این عواقب جدی مالی است.

Kronos از پیشینیان خود مانند ارگ، Gozi و تروجان زئوس اسب بسیار متفاوت است. هدف اصلی از این برنامه های مخرب به سرقت اطلاعات شخصی است. پس از تزریق Kronos با استفاده از وب برای تغییر بانکی مشروع صفحات وب به منظور انجام. هنگامی که کاربر سیاهههای مربوط به حساب او به وب تزریق نگاه برای داده های اضافی مربوط به کاربر. آن ممکن است جستجو برای اطلاعات است که لازم است برای پاسخ به پرسش های امنیتی، دستگاه های خودپرداز رمز عبور و غيره. وقتی بدافزارها که داده ها را بدست می آورد، Kronos آن به سرور از راه دور که آن توسط مجرمان اینترنتی استفاده می شود ارسال می کند.

تمام جزئیات مربوط به Kronos از تبلیغات قرار داده شده در انجمن های زیرزمینی آمده است. قیمت بدافزارها می رسد 7000$ است که تا حدودی غیر معمول است. برنامه های مخرب است که معمولا برای چند صد دلار فروخته می شود. با این حال، وجود داشته اند دیگر تروجان است که حتی گرانتر از Kronos بودند. چهار سال پیش Carberp در قیمت اعم از 10000 فروخته شد $ به 15.000$. قابلیت های جدید که در آن زمان بود که استاندارد برای هر اسب تروا در حال حاضر.

7000 نفر پرداخت $ Kronos پوشش هزینه مجوز مادام العمر، به روز رسانی و رفع اشکال. ماژول های جدید است که باید بعد از آن توسعه یافته در این هزینه شامل هستند. تروجان را می توان با Bitcoins پرفکت مانی یا نوعی دیگر از ارز آنلاین خریداری شده است. توسعه دهندگان برنامه ارائه حتی یک هفته دوره آزمایشی در هزینه از 1،000$.

چون آن متعلق به یک خانواده مخرب منحصر به فرد می تواند دلیل چرا Kronos گران است باشد. بدافزارها قادر به پنهان کردن نه تنها از برنامه های ضد ویروس، بلکه از تروجان ها دیگر است. از آنجا که مجرمان اینترنتی در کسب و کار رقابتی آنها را به یک قدم جلوتر از توسعه دهندگان برنامه های ضد ویروس و همکاران خود را نیز امتحان کنید.

چگونه به حذف Kronos

اگر چه آینده Kronos هنوز ناشناخته، که آیا برنامه موفق می شود یا نه خیلی تفاوت می کند. حتی اگر نتواند این بدافزارها به گرفتن در بسیاری از دیگران آماده به جای آن وجود دارد. است که چرا همیشه به یک ابزار قابل اعتماد ضد بدافزارها در رایانه شما و آن را به طور منظم به روز رسانی مهم است. اگر شما مطمئن نیستید که در ایمنی سیستم خود را شما می توانید دانلود اسکنر تروجان است که کمک خواهد کرد که شما چک کنید اگر کامپیوتر شما عفونت رایگان است. این بیمار کمک شما را به راحتی حذف Kronos یکبار و برای همه.

Kronos به حذف (به طور خودکار)

دانلود ابزار حذفبرای حذف Kronos

پاسخ دهید