حذف Kwiblesearch.com

دسته‌بندی نشده

چگونه برای حذف hijacker مرورگر Kwiblesearch.com و چگونه برای از بین بردن ناخواسته Savepatch تخفیف تبلیغات بازشو

Kwiblesearch.com hijacker مرورگر است که ارتشاح کاربر مرورگر اینترنت (اینترنت اکسپلورر و موزیلا فایرفاکس) از طریق دریافت نرم افزار رایگان است. این وب سایت به عنوان موتور جستجوی پیش فرض کاربر هنگام نصب Savepath معاملات مرورگر فایرفاکس (ناخواسته مرورگر پلاگین تبلیغات کوپن نشان می دهد که هنگامی که کاربران بازدید وب سایت های خرید آنلاین) تنظیم شده است. بسیاری از کاربران کامپیوتر اشاره به معاملات Savepath و kwiblesearch به عنوان تروجان ها و ویروس ها – آنها در حالی که از نظر فنی این مرورگر فایرفاکس امنیت عفونت نیست را می توان به عنوان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا برنامه های ناخواسته از طبقه بندی.

چگونه کار می کند Kwiblesearch.com؟

رایج ترین منبع این PUAs (برنامه های ناخواسته) نرم افزار رایگان دانلود وب سایت ها هستند. توجه که امروزه اکثر نرم افزار رایگان دانلود وب سایت ها (از جمله download.com softonic.com soft32.com و بسیاری دیگر) هستند به استفاده مشتریان دانلود یا نصب که ارائه اضافی مرورگر فایرفاکس با انتخاب نرم افزار رایگان دانلود. در اکثر موارد این مرورگر پلاگین موارد حریم خصوصی و امنیت و مسائل مربوط به تغییر مسیر ارتقا. اگر مرورگر اینترنت خود هدایت شما را به Kwiblesearch.com شما می توانید مطمئن شوید که شما در برخورد با مسائل سخت، آن را برای از بین بردن تمام PUA از یک کامپیوتر برای جلوگیری از هر گونه مشکلات امنیتی و حریم خصوصی ممکن است توصیه می شود.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Kwiblesearch.com

Kwiblesearch.com مرورگر hijacker شبیه به دلتا-search.com search.babylon.com qvo6.com و بسیاری از دیگر سرکش موتورهای جستجوی اینترنتی که با استفاده از دریافت نرم افزار رایگان که به ترویج می باشد. برای جلوگیری از چنین مسائل هدایت مرورگر زمانی که دانلود و نصب نرم افزار رایگان از اینترنت – هنگامی که نصب نرم افزار را انتخاب کنید گزینه های نصب “سفارشی” یا “پیشرفته” به جای “معمولی” یا “سریع” حتما دریافت کاربران اینترنت باید بسیار مراقب باشید، این اجازه به نصب کردن ترویج مرورگر فایرفاکس مسائل که باعث تغییر مسیر و حفظ حریم خصوصی. حذف kwiblesearch و savepath معاملات دستورالعمل حذف ارائه شده استفاده کنید.

Kwiblesearch.com تغییر مسیر حذف ویروس:

 1. ویندوز 7 کاربر:کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه پایین سمت چپ دسکتاپ شما)، “تابلوی کنترل” را انتخاب کنید.
 2. کاربران ویندوز ایکس پی:کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل”. پیدا کردن و کلیک کنید “افزودن یا حذف برنامه ها”.
 3. ویندوز 8 کاربران:کلیک راست کنید در گوشه پایین سمت چپ صفحه را در صفحه کنترل را انتخاب کنید. در پنجره باز شده “عزل برنامه ها” را انتخاب کنید.

حذف hijacker مرورگر Kwiblesearch.com از اینترنت اکسپلورر:

 1. کلیک کنید “ابزار” (و یا نماد چرخ دنده در اینترنت اکسپلورر 9)، “مدیریت افزودنی” را انتخاب کنید. دنبال کردن “Kwible جستجو” و “Savepath معاملات” این نوشته را انتخاب کرده و “حذف” را کلیک کنید.
 2. صفحه اصلی خود را از Kwiblesearch.com را به دلخواه خود تغییر دهید: “ابزار” (یا کلیک روی نماد چرخ دنده در اینترنت اکسپلورر 9) را انتخاب کنید “تنظیمات اینترنت”، در پنجره باز شده Kwiblesearch.com حذف و دامنه مورد نظر خود که باز خواهد شد هر بار که شما برای راه اندازی اینترنت اکسپلورر وارد کنید.
 3. تغییر موتور جستجوی پیش فرض:کلیک کنید “ابزار” (و یا نماد چرخ دنده در اینترنت اکسپلورر 9)، “مدیریت افزودنی” را انتخاب کنید. در پنجره باز شده را انتخاب کنید “ارائه دهندگان جستجو”، تنظیم به عنوان پیش فرض “گوگل”، “بینگ” یا سایر موتورهای جستجو مورد نظر و سپس حذف “Kwiblesearch.com”.

اگر شما همچنان به داشتن مشکل با تغییر مسیر به شما Kwiblesearch.com شما تنظیمات Internet Explorer به طور پیش فرض بازنشانی کنید.

 1. کاربران ویندوز ایکس پی: کلیک بر روی “شروع”، “اجرای”، کلیک کنید در پنجره باز شده نوع “inetcpl.cpl”. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس تنظیم مجدد را کلیک کنید.
 2. کاربران ویندوز ویستا و ویندوز 7: کلیک کنید را وارد کنید و آرم ویندوز در آغاز جستجوی جعبه نوع “inetcpl.cpl” کلیک کنید. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس تنظیم مجدد را کلیک کنید.

Kwiblesearch.com Hijacker مرورگر حذف از موزیلا فایرفاکس:

 1. “فایرفاکس” را کلیک کنید (در سمت چپ بالای پنجره اصلی)، “افزودنی” را انتخاب کنید. بر روی “ضمیمهها” و “Kwible جستجو” و “Savepath معاملات” را حذف کنید.
 2. برای تنظیم مجدد صفحه اصلی کلیک کنید “ابزار”، سپس “گزینه ها” را انتخاب کنید در پنجره باز شده حذف Kwiblesearch.com و دامنه مورد نظر خود را وارد کنید.

تغییر موتور جستجوی پیش فرض:

 1. در نوار آدرس URL در مورد نوع: پیکربندی و مطبوعات را وارد کنید.
 2. «من مراقب باشید، قول می دهم!» را کلیک کنید.
 3. نوع فیلتر جستجو در بالا: “Kwible جستجو”
 4. کلیک راست بر روی preferences پیدا و انتخاب کنید “تنظیم مجدد به مقادیر پیش فرض بازیابی”.

روش اختیاری:

 1. اگر شما همچنان به داشتن مشکلات با تغییر مسیر به Kwiblesearch.com شما شما تنظیمات موزیلا فایرفاکس به طور پیش فرض بازنشانی کنید.
 2. موزیلا فایرفاکس باز در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید پنجره اصلی “فایرفاکس”، در قطره باز کردن منوی راهنما را انتخاب کنید و سپس بر روی اطلاعات عیب یابی در پنجره باز شده کلیک بر روی دکمه “تنظیم مجدد فایرفاکس”.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Kwiblesearch.com

پاسخ دهید