حذف LaFlurla

دسته‌بندی نشده

چگونه برای حذف تبلیغات LaFlurla (راهنمای حذف ابزارهای تبلیغاتی مزاحم)

LaFlurla برنامه سخت است که ادعا می کند آن را فراهم می کند بهترین ابزار برای افزایش تجربه مرور خود را از جستجو در وب برای معاملات آنلاین برای پیدا کردن بهترین قیمت را مقایسه است. این برنامه رایگان است که سازگار با ویندوز ویستا و ایکس پی و ویندوز 7 و ویندوز 8 است. مشکل درباره این نرم افزار این است که اغلب به کامپیوتر بدون رضایت کاربران نصب شده است و مقدار بیش از حد از تبلیغات را نمایش می دهد.

LaFlurla حذف LaFlurlaدانلود ابزار حذفبرای حذف LaFlurla

چه شده است LaFlurla (LaFlurla آموزش ابزارهای تبلیغاتی مزاحم)؟

LaFlurla به یک دسته از رایگان و حتی به اصلی نصب در وب سایت های محبوب دانلود چند می تواند اضافه شود. هنگامی که شما دانلود رایگان پخش و ضبط ویدئو و خالق اف یا دیگر ابزار رایگان، در واقع، شما نیز LaFlurla بدون اطلاع جداگانه درباره آن نصب کنید. اگر چه شما می توانید رد نصب آن، بسیاری از کاربران عجله با مراحل نصب تمایل و توجه زیادی پرداخت نیست به چه دقیقا آنها به صورت موافقت است. به این ترتیب آنها به پایان رسید تا نصب برنامه های ناخواسته.

LaFlurla پسوند در مرورگر و یا پلاگین برای گوگل کروم یا موزیلا فایرفاکس و یا شیء راهنمای مرورگر برای اینترنت اکسپلورر است. در عبارت دیگر LaFlurla است که قادر به حمله به تقریبا تمام مرورگرهای محبوب. پس از آلوده شدن شما توسط تبلیغات توسط LaFlurla مشکل هر کدام مرورگر شما استفاده کنید. اکثر کاربران کامپیوتر اشتباه درباره راه عفونت LaFlurla. LaFlurla به عنوان آن می تواند به کامپیوتر هدف را بدون اجازه و دانش وارد مرموز به نظر می رسد. به عنوان ماده در واقع، LaFlurla نصب به طور خودکار با کمک برنامه های رایگان است که از اینترنت دریافت می شوند. شما همچنین ممکن است برای نصب برنامه های ناخواسته همراه با برنامه های رایگان موافق اگر بیش از حد سریع کلیک کنید و یا شرایط قرارداد در طول نصب برنامه های رایگان را بخوانید. همین دلیل است که LaFlurla می تواند به راحتی به کامپیوتر هدفمند کردن دزدکی حرکت کردن. چرا LaFlurla می سازد هر تلاش برای رایانه های sneaks? نگه داشتن خواندن.

هنگامی که در داخل LaFlurla شروع نمایش مداوم آگهی های پنجره ها، به ویژه هنگامی که شما ببینید وب سایت های خرید، مانند Ebay و آمازون، و غیره. هر آگهی شامل برخی از معامله یا پیشنهاد برای خرید محصولات مختلف و یا دریافت خدمات ارزان تر می باشد. با کمال تعجب، ارائه می دهد مطابقت با منافع خود. آن است که LaFlurla می تواند عادات مرور خود را ردیابی و سپس تولید تبلیغات، با توجه به این اطلاعات. مشکل درباره این تبلیغات این است که آنها که آیا شما آن را دوست دارم یا نه و هیچ گزینه ای برای جلوگیری از آنها وجود دارد نمایش داده می شود. علاوه بر این، اگر شما بر روی آنها کلیک کنید، شما به وب سایت های تجاری مختلف، که نه تنها زمانبر است گرفته شود اما همچنین می تواند موجب مخاطره برای کامپیوتر شما. شما می دانید اگر آنها نیست شما به یک صفحه نا امن هدایت خواهد شد.

چگونه برای حذف تبلیغات LaFlurla (راهنمای حذف ابزارهای تبلیغاتی مزاحم)

با استفاده از صفحه کنترل برای حذف اجزاء اصلی LaFlurla و نصب

 1. به صفحه کنترل بروید. در ویندوز ایکس پی/ویندوز ویستا/7. شروع -> کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه ها. در ویندوز 8. کنترل پنل در کادر جستجو وارد کنید. شما ممکن است نیاز به تایید است که شما مدیر این رایانه در هر دو مورد.
 2. دنبال LaFlurla و/یا دیگر برنامه ها در لیست برنامه ها. به طور پیش فرض, Yontoo, WebCake, از بین بردن هر چیزی “پس انداز” و یا “کوپن” مربوط به توصیه می کنم. اسکن با ضد برنامه های مخرب مانند Spyhunter ممکن است یک ایده خوب را چه برنامه هایی باید حذف از نیز وجود دارد.
 3. ببند کنترل پنل.

LaFlurla از بین بردن از اینترنت اکسپلورر

 1. با کلیک بر روی آیکون Wench–> مدیریت افزودنی.
 2. نوار ابزارها و پسوندها را بررسی کنید. حذف همه چیز مربوط به LaFlurla و پلاگین های دیگر شما نمی دانید که توسط گوگل و مایکروسافت و یاهو و اوراکل یا Adobe ساخته شده است.
 3. گزینه ها را ببندید.

LaFlurla از بین بردن از فایرفاکس

 1. وارد کردن مورد: افزونه در زمینه آدرس.
 2. برو از طریق فهرست الحاقات و افزونه، حذف همه چیز مربوط به LaFlurla و آنهایی که شما نه می دانیم. اگر شما پسوند برای شما آشنا نیست و توسط موزیلا و گوگل و مایکروسافت و اوراکل یا Adobe ساخته شده است احتمالا شما آن لازم نیست.
 3. به صورت اختیاری فایرفاکس تنظیم مجدد:
 4. رفتن به فایرفاکس–> راهنما (در منوی کاربران OSX). به اطلاعات عیب یابی. سپس فایرفاکس را بازنشانی کنید.

LaFlurla از بین بردن از کروم

 1. Chrome://extensions را در قسمت آدرس وارد کنید.
 2. برو از طریق فهرست الحاقات و حذف برنامه های مربوط به LaFlurla. اگر مطمئن نیستید، شما آنها را temporally غیر فعال می تواند.
 3. کروم راه اندازی مجدد.
 4. به صورت اختیاری, شما می توانید برای chrome://settings، تنظیمات پیشرفته را فشار دهید، به پایین لیست رفته و تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد را فشار دهید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف LaFlurla

پاسخ دهید