Lamilov حذف ویروس

Browser Hijacker

Lamilov ویروس چیست؟

اگرچه Lamilov به عنوان یک افزونه مرورگر برای خود موزیلا فایرفاکس، اینترنت اکسپلورر و گوگل کروم مرورگر، کارشناسان امنیتی نرم افزار به عنوان سخت طبقه بندی ارائه شده است. برنامه جمع آوری اطلاعات در مورد فعالیت های مجازی خود را به طوری که گفته کوپن های سودمند و مفید ارائه شده که به معنای است. اگر شما نصب برنامه از دات اینفو Lamilov شما احتمالا در حال حاضر بالاپر ارائه می دهد، کوپن و توصیه های هنگام خرید اینترنتی متوجه شده. متاسفانه، برنامه امتیازات خود را با ارائه به شما با تبلیغات در ویندوز جدید و زبانه های باز گسترش. شما قطعا باید به دقت و توجه در مورد این و بنابراین ما توصیه حذف فوری Lamilov. دانلود ابزار حذفبرای حذف Lamilov

به طور مشابه به Qualitink Lamilov پشتیبانی شده توسط تبلیغ کنندگان شخص ثالث است که آنهایی که ایستاده در پشت پنجره های بازشو نشان داده شود. حتی اگر فرمت شما می تواند به جدی افشا بنابراین مجازی امنیت آن خطرات خود مخرب است. ما توصیه می کنیم چرا که این می تواند شما را به لینک های خراب افشای که شما هنوز در هر یک از آگهی نمایش داده شده، و همچنین به عنوان پول صرفه جویی کوپن، کلیک کنید. اگرچه در ابتدا این لینک ها ممکن است کاملا بی ضرر نظر، آنها می تواند شما را به سایت های جعلی محصولات و نرم افزار نصب setups مسیر. این ترفند می تواند در چند رفتار مختلف مورد استفاده قرار گیرد. اولا این هدایت غیر قابل اعتماد برای افزایش ترافیک به سایت های منفور استفاده كرد. ثانیا، آن می تواند استفاده برای متقاعد کردن شما به خرید محصولاتی که نفع آن ممکن است اظهار داشت. در نهایت، شما می تواند فریب به دانلود نرم افزارهای مخرب بر روی کامپیوتر شخصی شما را حتی بدون تحقق آن.

خطرات مربوط به Lamilov روشن، و حتی اگر این امر غیر منصفانه به دولت که این نرم افزار ۱۰۰ % مضر است, ما قویا توصیه است که شما فکر می کنم در مورد حذف آن. ما باید دستورالعمل دستي شما حذف پلاگین نامطلوب از تمام مرورگرهای آسیب دیده با تنها یک مرحله کمک خواهد کرد که آماده است. نیازی به گفتن نیست، پس از آن شما با دقت مورد حفاظت از ویندوز بیشتر باید فکر می کنم. توجه داشته باشید که تنها معتبر، قابل اعتماد ابزار امنیتی، مانند SpyHunter، که شما لازم نیست به نگرانی در مورد حذف برنامه های مخرب و نامطلوب یا کامپیوتر در آینده می تواند تضمین.

چگونه برای حذف ویروس Lamilov

دانلود ابزار حذفبرای حذف Lamilov

حذف از ویندوز ایکس پی:

  1. قرار دادن نوار وظیفه و نماد شروع به باز کردن یک منو را کلیک کنید.
  2. صفحه کنترل را انتخاب کنید و سپس دوبار کلیک کنید افزودن یا حذف برنامه.
  3. برنامه نامطلوب کلیک کنید و سپس انتخاب حذف.

حذف از ویندوز ویستا و ویندوز 7:

  1. برو به نوار وظیفه کلیک کنید شروع و باز کنترل پنل.
  2. کلیک کنید برنامه لغو نصب.
  3. راست کلیک بر روی نرم افزار شما می خواهید برای حذف را انتخاب کنید و پاک.

از ویندوز 8 حذف کنید:

  1. کلید Windows برای دسترسی به صفحه شروع مترو UI را ضربه بزنید.
  2. راست کلیک بر روی هر نقطه بر روی پس زمینه و انتخاب تمام برنامه (در پایین را ببینید).
  3. برو به کنترل پنل و سپس لغونصب یک برنامه،.
  4. برنامه شما مایل به حذف و کلیک راست عزل.

Lamilov را از اینترنت اکسپلورر حذف کنید:

کلیک کنید “ابزار” (و یا نماد چرخ دنده در اینترنت اکسپلورر 9)، “مدیریت افزودنی” را انتخاب کنید. دنبال کردن “Lamilov” و آن را غیر فعال.

روش اختیاری:

اگر شما همچنان به داشتن مشکلات با حذف Lamilov شما شما تنظیمات Internet Explorer به طور پیش فرض بازنشانی کنید.

کاربران ویندوز ایکس پی: کلیک بر روی “شروع”، “اجرای”، کلیک کنید در پنجره باز شده نوع “inetcpl.cpl”. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس تنظیم مجدد را کلیک کنید.

کاربران ویندوز ویستا و ویندوز 7: کلیک کنید را وارد کنید و آرم ویندوز در آغاز جستجوی جعبه نوع “inetcpl.cpl” کلیک کنید. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس تنظیم مجدد را کلیک کنید.

Lamilov را از Google Chrome حذف کنید:

روی نماد آچار یا میله (بالا و سمت راست صفحه نمایش), انتخاب کنید “ابزار” و “ضمیمهها” را کلیک کنید.  مکان یابی: “Lamilov” انتخاب آن و کلیک بر روی یک سطل زباله می تواند نماد.

Lamilov حذف از موزیلا فایرفاکس:

کلیک کنید “ابزار” (در بالای پنجره)، “افزودنی” را انتخاب کنید. با کلیک بر روی “ضمیمهها” و غیر فعال کردن این افزودنی: “Lamilov”.

روش اختیاری:

اگر شما با داشتن مشکل با حذف Lamilov شما شما تنظیمات موزیلا فایرفاکس به طور پیش فرض بازنشانی کنید.

موزیلا فایرفاکس باز در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید پنجره اصلی “فایرفاکس”، در قطره باز کردن منوی راهنما را انتخاب کنید و سپس بر روی اطلاعات عیب یابی در پنجره باز شده کلیک بر روی دکمه “تنظیم مجدد فایرفاکس”.

پاسخ دهید