حذف Latvijas Valsts Policija Virus

Malware

راهنمایی در مورد حذف Latvijas Valsts Policija Virus

Latvijas Valsts Policija Virus ransomware ویروس ایجاد شده با هدف به سرقت پول خود را است. کاربرانی که آی پی لتونیایی یا کاربر لتونیایی هدف. این عفونت بسیار شبیه به اف بی آی ویروس Europol ویروس ویروس حفاظت از رمز گشایی، و غیره است.

کاربرانی که کامپیوتر خود را با این عفونت نفوذ پیام مشکوک دریافت خواهید کرد و پس از پرداخت جریمه خواهد خواست. با این حال، به جای دادن به خواسته های مجرمان اینترنتی, شما نیاز به Latvijas Valsts Policija Virus را از رایانه خود حذف. شما همچنین باید بدانید که این ویروس توسط تروجان ها توزیع شده است.

Latvijas Valsts Policija virus حذف Latvijas Valsts Policija Virus

دانلود ابزار حذفبرای حذف Latvijas Valsts Policija Virus

Latvijas Valsts Policija Virus چکار می کند؟

Latvijas Valsts Policija Virus متعلق به گروه ویروس Ukash بدنام است. این گروه برای توانایی خود را به سرقت پول کاربر شناخته شده است و این کار را با موفقیت. وقتی این ویروس وارد کامپیوتر شما، آن را بلافاصله یک پیام است که ادعا می کند که پلیس لتونیایی قفل صفحه نمایش خود را نشان می دهد:

Uzmanību! Jūsu dators ir bloķēts, vismaz viena iemesla dēļ no tiem, kur ir noradīti zemāk.

Jūs pārkāpat “Autortiesību un blakustiesību aizsardzības likumu” (Video, mūzika, programmatūra) un nelikumīgi izmantojiet vai izplatiet informāciju, kas aizsargāta ar autortiesībam, tādējādi pārkāpjot Latvijas Kriminālprocesa kodeksa 128. Pantu.

Soda naudu var maksāt tikai 72 stundu laikā pēc pārkāpuma veikšanas. Tiklīdz kad 72 stundas pēc pārkāpuma, lai varētu samaksāt naudas sodu, beidzas, krimināllieta ir automātiski ierosināta prêt jums nākamo 72 stundu laikā!

Soda apmērs ir LVL 50 vai €100. Jūs varat maksāt sodu pār PaySafeCard vai Ukash.

هدف این است که کاربران را به باور که آنها نوعی از جرم مرتکب شده اند و در حال حاضر به پرداخت جریمه نقدی برای جلوگیری از زندان ترساندن. کاربران 50 LVL و یا 100 یورو باج پرداخت ظرف 72 ساعت قرار دارد. می گفتند Ukash یا PaySafeCard برای انتقال پول استفاده. اگر کاربر خواهد بود موفق به انجام این کار، کامپیوتر همیشه قفل ظاهرا خواهد شد و اطلاعات رسی خواهد ارسال به مقامات. پیام همچنین اگر شما تلاش برای رفع انسداد هشدار می دهد که کامپیوتر، هارد دیسک خود را فرمت خواهد شد. واضح است, این سرکش ناامید به شما ترساندن به باور است که تنها انتخاب شما را به پرداخت باج است. بسیاری بر این باورند این پیام جعلی از نام این ویروس Latvijas Valsts Policija Virus است. با این حال، شما نیاز به یکی از این افراد. ما به شما اطمینان دهم که آژانس های اجرای قانون رسمی بدون مسدود کردن کامپیوتر به عنوان یک روش را به مجرمان برای جنایات خود پرداخت استفاده می کند. به جای دادن دور صرفه جویی خود را به طور مستقیم به هکرها شما باید تمرکز بر حذف Latvijas Valsts Policija Virus.

همانطور که قبلا ذکر, Latvijas Valsts Policija Virus با کمک تروجان است که بدان معنی است که شما را بیش از یک مشکل جدی برای مقابله با گسترش. وقتی Latvijas Valsts Policija Virus را حذف می کنید، پنهان تروجان است که مسئول برای این عفونت نیز برداشته می شود مطمئن شوید فراموش نکنید.

چگونه به حذف Latvijas Valsts Policija Virus

مگر اینکه شما یک کاربر کامپیوتر با تجربه آن را بسیار دشوار است برای حذف Latvijas Valsts Policija Virus دستی، است. اگر شما تلاش برای حذف Latvijas Valsts Policija Virus توسط خودتان و به اشتباه، رایانه و بیشتر ممکن است آسیب رنج می برند. توصیه می کنیم برای استخدام معتبر ضد بدافزارها و اجازه دهید آن خاتمه Latvijas Valsts Policija Virus برای شما. علاوه بر این، یک ابزار امنیتی قابل اعتماد نیز رایانه را از تهدیدات آینده حفظ خواهد شد.

حذف Latvijas Valsts Policija Virus

ویندوز 8

 • کلید ویندوز را کلیک کنید و Internet Explorer را ضربه بزنید.
 • Downland مورد نظر خود را ضد بدافزارها و اسکن کامپیوتر شما.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

 • راه اندازی مجدد کامپیوتر شما و شروع به ضربه زدن F8.
  وقتی منوی بوت پیشرفته گزینه ها به نظر می رسد, رفتن به حالت ایمن با شبکه (با فلش
 • کلید).
 • مطبوعات را وارد کنید و دانلود مطمئن ضد بدافزار است.
 • کامپیوتر خود را با آن اسکن و ویروس را حذف کنید.

ویندوز ایکس پی

 • راه اندازی مجدد کامپیوتر. هنگامی که بارهای دفترچه شروع به ضربه زدن F8.
 • حالت ایمن با شبکه (با کلید های arrow) را انتخاب کنید و کلیک کنید را وارد کنید.
 • بله شیر و دانلود مطمئن ضد بدافزار
 • اجرا را انتخاب کنید و دکمه شروع را کلیک کنید.
 • Msconfig را تایپ و OK را کلیک کنید.
 • در سیستم پیکربندی سودمند, راه اندازی زبانه را انتخاب کنید.
 • غیر فعال کردن تمام بردارید و روی تأیید ضربه بزنید.
 • راه اندازی مجدد کامپیوتر و نصب نرم افزار امنیتی برای حذف تمام برنامه های مخرب.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Latvijas Valsts Policija Virus

پاسخ دهید