حذف LemurLeap

دسته‌بندی نشده

LemurLeap چیست؟

LemurLeap برنامه سخت است که به منظور نمایش پیام با کوپن و تخفیف های مختلف طراحی شده است. این برنامه ممکن است شبیه یک کاملا مفید، اما متاسفانه، این پیام را ناراحتی بیشتر از مزایای. کوپن توسط LemurLeap بیشتر در وب سایت های فروشگاه های الکترونیکی مانند آمازون، eBay و ظاهر. با این حال، آنها نیز در صفحات محبوب دیگر، مانند Youtube و یا شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک متوجه شده اند.

چگونه کار می کند LemurLeap؟

LemurLeap اینترنت اکسپلورر, موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم، که به معنی آن را پوشش می دهد بخش بزرگی از کاربران کامپیوتر می توان نصب. آن را با انواع نرم افزار رایگان, پی دی اف سازندگان کلیپ بازیکن و برنامه های مشابه نصب شده است. کاربران معمولا نفوذ آن متوجه نیست. اگر شما بر روی این پیام کلیک کنید، شما بلافاصله صفحات مختلف ناآشنا هدایت می شوید. این می تواند بسیار آزار دهنده و این وقفه فعالیت های عادی خود را، کامپیوتر و در برخواهد داشت خطر را در این وب سایت ناشناخته آلوده می بدن افت می کند.

LemurLeap ویروس، اما آن را به دخالت فعالیت کاربران، بسیاری از مردم فکر می کنم این یک ویروس است. در حالی که شما در حال حاضر علاوه بر آزار دهنده بودن، این برنامه نیز گام های خود آهنگ. به گرفتن اطلاعات درباره اطلاعاتی که شما در اینترنت دنبال آن هستید و چه سایت های بیشترین بازدید خود را دنبال. این داده ها می تواند مفید باشد برای اشخاص ثالث.

چگونه برای حذف LemurLeap

هنگامی که پیام های خود بر روی مرورگر شما ظاهر می شود را شناسایی کرده LemurLeap را از رایانه خود حذف کنید. رفتن به کنترل پنل -> افزودن و حذف برنامه ها لیست و حذف آن از وجود دارد. شما همچنین باید بررسی برنامه های افزودنی مرورگر اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم و حذف آن از وجود دارد. اگر نمی بینید آن ذکر شده، شما باید با استفاده از ابزار antimalware مانند Spyhunter و رایانه خود را با آن اسکن. اگر شما تا به حال مسائل هدایت، شما ممکن است نیاز به تنظیم مجدد موتور جستجو و صفحه خانه خود را به یکی از شما استفاده می شود قبل از: در اینترنت اکسپلورر:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید;
 2. زیر را انجام دهید: در IE8 9 ارائه دهندگان جستجو مدیریت را انتخاب کنید، کلیک کنید در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو;
 3. LemurLeap را از لیست حذف کنید.

در فایرفاکس:

 1. وارد کردن “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات باز می شود.
 2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 3. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 4. “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 5. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.

در گوگل کروم:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیمات را انتخاب کنید;
 3. اصول اولیه را انتخاب کنید–> مدیریت جستجو موتور;
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف;
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

لطفا توجه داشته باشید، بسیار مهم است به عنوان آن ممکن است به سیستم شما رو آلوده با ویروس در حالی که داشتن آن به اسکن رایانه شما با یک برنامه قابل اعتماد antimalware پس از LemurLeap برداشته است.دانلود ابزار حذفبرای حذف LemurLeap

پاسخ دهید