حذف LetsSearch

Browser Hijacker

LetsSearch چیست؟

LetsSearch Internet Explorer نوار ابزار است که توسعه یافته توسط BrowserAid است. نوار ابزار را به عنوان نرم افزار پشتیبانی از آگهی طبقه بندی شده است. آن ممکن است به عنوان یک ابزار است که شما را با توابع سفارشی جستجو ارائه ترویج. در واقع، با این حال، هدف اصلی برای نمایش تبلیغات مختلف در مرورگر خود و تولید ترافیک وب سایت است.

این است که چگونه نویسنده این برنامه را به سود. مفید برای کاربران کامپیوتر به هیچ وجه نیست. شما باید LetsSearch را از سیستم خود را از بین بردن و بازگشت به حالت عادی بی وقفه در حال دیدن سایت به زودی به عنوان شما می توانید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف LetsSearch

LetsSearch چگونه کار می کند؟

LetsSearch وارد سیستم خود را همراه با دیگر نرم افزار رایگان و معمولا سکوت نصب شده است. مشکل با نرم افزار شخص ثالث رایگان است که اغلب با برنامه های ناخواسته می آید. اگر شما به اندازه کافی دقیق هستند، شما ممکن است آنها را به دسترسی به کامپیوتر شما اجازه می دهد. است که دقیقا چه اتفاقی افتاده با LetsSearch. دفعه بعد، به منظور اجتناب از هواپیماربایان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و مرورگر نصب پیشرفته را انتخاب کنید و بردارید همه اضافی ارائه می دهد. هیچ یک از برنامه های ارائه شده مفید واقع است و توسط آنها deselecting شما خودتان را به نفع انجام خواهد شد.

آن ها در حال حاضر ذکر شده است، هدف اصلی LetsSearch به تبلیغات و لینک های مختلف است. شما پنجره های بازشو و آگهی ها و در متن آگهی و تبلیغات ویدئویی و انواع دیگر از تبلیغات بر روی صفحه نمایش خود را ببینید. سوالات جستجو خود را نیز ممکن است به کنترل سرور از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم هدایت شود. یک چیز توصیه می کنیم برای جلوگیری از تبلیغات ارائه شده در تمام هزینه های است. تبلیغات ممکن است ترویج نرم افزارهای مخرب را به عنوان ابزار مشروع و هنگامی که شما سعی می کنید برای دانلود آنها شما را آلوده به کامپیوتر شما. آنها ممکن است مورد استفاده برای به دست آوردن اطلاعات شخصی خود را علاوه بر این، شما همچنین از نظر سنجی و قرعه کشی های مختلف باید بماند. اگر می خواهید برای جلوگیری از عفونت های مخرب و از دست دادن داده های خصوصی شما باید LetsSearch را حذف کنید.

چگونه برای حذف LetsSearch از کامپیوتر من?

وقتی که می آید به حذف LetsSearch، شما باید دو گزینه را انتخاب کنید. شما یا LetsSearch دستی می توانید حذف و یا شما می توانید ابزارهای تبلیغاتی مزاحم به صورت خودکار حذف. اگر شما گزینه اول را انتخاب می کنید شما می توانید استفاده از دستورالعمل که حق زیر این مقاله ارائه شده است. اگر با این حال، می خواهید به نه تنها خلاص شدن از شر LetsSearch اما مطمئن هم که خطرناک تر و مشابه تهدید شانس خود را دوباره برای دسترسی به سیستم دریافت، شما باید یک ثانیه را انتخاب کنید. دانلود و راه اندازی ابزار حذف تروجان. پس از آن کامپیوتر شما اسکن، LetsSearch و دیگر تهدیدات خاتمه وجود دارد هر کدام باید استفاده از آن. هنگامی که رایانه خود را رایگان به عفونت، شما قادر خواهید بود برای مرور صفحات وب بدون هیچ گونه نگرانی به عنوان برنامه های امنیتی به عنوان یک ابزار پیشگیری از نرم افزارهای مخرب خود ادامه خواهد داد.

راهنمایی در مورد حذف LetsSearch

ویندوز ایکس پی

 • شروع کلیک کنید -> کنترل پنل
 • به افزودن یا حذف برنامه ها
 • را انتخاب کنید و حذف LetsSearch

ویندوز 7 و ویستا

 • باز کردن منوی آغاز
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید
 • حذف یک برنامه را کلیک کنید
 • حذف LetsSearch

ویندوز 8

 • پیروزی + C را فشار دهید و تنظیمات را باز کنید
 • به کنترل پنل بروید
 • لغو نصب برنامه بر روی
 • LetsSearch را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف LetsSearch

پاسخ دهید