حذف Libero.it

دسته‌بندی نشده

چگونه به حذف Libero Hijacker مرورگر و ویروس راهنمایی مجدد Libero.it

Libero.it موتور جستجو دیگری است که به راحتی می توانید شروع به ایجاد وقفه در جلسات خود را جستجو است. درست مثل Arianna.Libero.it، این امر منجر به نمایش مداوم پاپ تا تبلیغات و اطلاعیه ها که به ترویج محصولات و خدمات مختلف. در واقع، آن تنها به ایجاد چنین تصور دنبال. در واقع، Libero.it بیشتر به مردم بازدید از وب سایت های مختلف و کسب درآمد از آن استفاده می شود. علاوه بر این، آن نیز برای جمع آوری اطلاعات مورد درخواست جستجوی خود و مشخصات کامپیوتر تنظیم می شوند.

این به وضوح آغاز خصوصی مسائل مربوط و ممکن است باعث از دست دادن اطلاعات حساس خود مانند بانک اطلاعات، اطلاعات کارت اعتباری، کلمه عبور و مشابه. همین دلیل است که توصیه می شود اجتناب از Libero.it. اگر شما متوجه شده است که مرورگر شما ریدایرکت به این صفحه، آن را با ضد جاسوس افزار به روز شده اسکن کنید.

چگونه نفوذ Libero.it می توان کامپیوتر من?

Libero.it اکثرا با کمک رایگان ارتقا است. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از این برنامه، شما باید بسیار متمرکز در مراحل نصب نرم افزار است: همیشه سفارشی و یا پیشرفته برنامه روش نصب را انتخاب کنید و این جعبه چک است که می گویند که شما تایید نصب Libero.it و دیگر برنامه های افزودنی در رایانه را پاک کنید. در واقع، این نکته اصلی است که مرورگر تاییدیه این سایت جستجو آغاز است. مهم نیست که آن هرگز یک ویروس باید به نام اجتناب از Libero.it و با تکیه بر سایت های قابل اعتماد جستجو بیشتر توصیه.

چگونه برای حذف Libero.it

اگر شما بودند به Libero.it را در رایانه خود دانلود فریب و مطمئنید که می خواهید به خلاص شدن از آن، باید این دستورالعمل ها را دنبال کنید:

اول از همه، برنامه ورودیها را از لیست افزودن/حذف برنامه ها حذف کنید. که این مراحل را دنبال کنید:

  1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> -> برنامه های (و یا اضافه کردن/حذف برنامه ها) یک برنامه را پاک کنید.
  2. در اینجا به دنبال Libero مشابه نوشته و “لغو نصب/تغییر” را انتخاب کنید.
  3. برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.

علاوه بر این، هر یک از مرورگر خود را با کمک این مراحل تعمیر:

اینترنت اکسپلورر:

  1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، “ابزار”–> “افزودنی های مدیریت–> ‘نوار ابزارها و پسوندها’ و حذف Libero و ورودیهای دیگر که برای شما ناشناخته است.
  2. کلیک کنید ” ‘مدیریت افزونه’ ابزار -> -> ارائه دهندگان جستجو و انتخاب موتور جستجو شما قبل از استفاده.

موزیلا فایرفاکس:

  1. موزیلا فایرفاکس را باز, برو “ابزار”–> “افزودنی”–> ‘پسوند’; پیدا کردن Libero.it و دیگر نوشته های ناشناخته و کلیک کنید “حذف برنامه”.
  2. “ابزار”–> “گزینه ها” و تنظیم مجدد صفحه اصلی راه اندازی google.com yahoo.com و یا مشابه صفحه جستجو.

گوگل کروم:

  1. با کلیک بر روی آیکون “سفارشی کردن و کنترل گوگل کروم”، انتخاب “گزینه ها”–> “اساسی” و تغییر صفحه اصلی در google.com یا دیگر.
  2. “مدیریت موتورهای جستجو…” را کلیک کنید -> ‘گوگل’ را انتخاب کنید و آن را به موتور جستجوی پیش فرض.

سرانجام, اسکن کامپیوتر شما با SpyHunter یا سایر موتورهای جستجو قابل اعتماد و حذف فایل های مخرب از سیستم.دانلود ابزار حذفبرای حذف Libero.it

پاسخ دهید