حذف LightsOff

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف LightsOff

طراحی و توسعه توسط آسایش نرم افزار LLC, LightsOff برنامه تبلیغات پشتیبانی است که به عنوان یک نرم افزار که “تنظیم خلق و خوی در وب سایت های مورد علاقه خود را!” ترویج است. قرار است شما را با امکان تیره صفحه نمایش خود را هنگامی که شما تماشا ویدیو آنلاین ارائه. به گفته سازندگان آن احتمال شدت در تماشای فیلم خود را بهبود بخشد.

قبل از نصب این نرم افزار با این حال، به خواندن مقاله زیر برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ابزار توصیه می کنیم. اگر شما بطور غیر منتظره این سخت در رایانه شما را در بر داشت و به خاطر دانلود آن به خصوص مهم است. این است که بسیار محتمل است که پس از آن، شما به خلاص شدن از شر LightsOff تصمیم می گیرید.

lights off removal حذف LightsOff

دانلود ابزار حذفبرای حذف LightsOff

LightsOff چکار می کند؟

حتی اگر شما می توانید LightsOff از turnLightsOff.com وب سایت رسمی آن به دست آوردن، کاربران معمولا در سیستم های خود را پس از نصب نرم افزار پیدا کردن آن. به این معنی که برنامه با استفاده از روش بازاریابی فریبنده بندی’ نام توزیع شده است. در واقع، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم کامپیوتر خود را در بسته های نرم افزاری نرم افزار آزاد می رسد. کاربران به ندرت متوجه این برنامه های اضافی چون تقریبا هیچ کس روش نصب به شرح زیر است. اگر شما یکی از کاربرانی که به طور مداوم سریع یا عادی گزینه را انتخاب کنید شما باید عادات خود را تغییر دهید. نصب و راه اندازی پیشرفته یا سفارشی را انتخاب کنید و توافقنامه مجوز نرم افزار را بخوانید. زمانی که شما متوجه جعبه با نرم افزار نامطلوب، آنها را با کلیک کردن روی دکمه ‘کاهش’ بردارید.

اگر سخت در حال حاضر به دزدکی حرکت کردن به سیستم خود را مدیریت، در حال حاضر شما را مجبور به دیدن متعدد کوپن، پاپ آپ، آگهی ها، تبلیغات میان بافتی و آن بدان معنی است. در حالی که اکثر کاربران تبلیغات آزار دهنده و شروع به دنبال راه هایی برای LightsOff به خاتمه حق دور، حتی اگر شما فکر می کنید که آگهی های مفید آن را توصیه می کنیم. مشکل اصلی مرتبط با این سخت مشکوک اشخاص ثالث است که خود تبلیغات است. از آنجایی که این نرم افزار دارای هیچ مسئولیتی در بیش از تبلیغات ارائه شده، نه اشخاص ثالث یا بررسی آن است. هر زمانی که شما کلیک کنید یکی از تبلیغات ارائه شده، شما خطر آلوده شدن با نرم افزارهای مخرب در وب سایت است که ممکن است کنترل شده توسط مجرمان اینترنتی. علاوه بر این، برنامه آهنگ فعالیت های آنلاین خود را و این داده ها به همان احزاب غیرقابل اعتماد به فروش می رساند. تحمل چنین برنامه های مشکوک در سیستم شما و از بین بردن LightsOff در یک بار.

چگونه به حذف LightsOff

اگر بعد از خواندن این مقاله شما تصمیم به انجام حذف فوری LightsOff، شما می توانید بین دو گزینه را انتخاب کنید. اگر شما می خواهید برای حذف LightsOff توسط خودتان, شما دستورالعمل های آماده شده توسط محققان ما را دنبال کنید. با این حال، شما همچنین LightsOff با کمک نرم افزار امنیتی کامپیوتر مشروع و قابل اعتماد می توانید می توانید حذف. نصب معتبر ضد جاسوس و اجازه دهید آن را مقابله با این مشکل برای شما.

حذف LightsOff

ویندوز ایکس پی

  • دکمه Start که شما را در نوار وظیفه را ضربه بزنید.
  • در منوی ارائه کنترل پنل را انتخاب کنید و دوبار کلیک کنید افزودن یا حذف برنامه ها.
  • باز تغییر یا حذف برنامه ها و حذف نرم افزار مشکوک.

ویندوز 8

  • کلیک راست بر روی صفحه نمایش مترو UI و تمام برنامه های برای باز کردن یک منو را فشار دهید.
  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و برای لغونصب یک برنامه، حرکت می کند.
  • غیرقابل اعتماد نرم افزار راست کلیک کنید و LightsOff را حذف کنید.

ویندوز ویستا و یا ویندوز 7

  • آرم ویندوز در نوار وظیفه کلیک کنید و صفحه کنترل را انتخاب کنید.
  • دسترسی برنامه را پاک کنید و کلیک کنید برنامه شما می خواهید برای از بین بردن.
  • شیر پاک و حذف LightsOff.

دانلود ابزار حذفبرای حذف LightsOff

پاسخ دهید