حذف Limitail

Trojan

دستورالعمل در مورد حذف Limitail

Limitail (همچنین به عنوان Infostealer شناخته می شود. Limitail) عفونت بسیار خطرناک است که معمولا به عنوان اسب تروا طبقه بندی است. پس از آن کامپیوتر آلوده، این تروجان رجیستری که اعدام شده است هر بار که دستگاه را دوباره راه اندازی را ایجاد می کند. به عبارت دیگر Limitail شروع به کار به محض این که شما در کامپیوتر شما و تلاش می کند تا برای اجرای وظایف مخرب مانند سرقت اطلاعات با ارزش شما روشن است. هنگامی که با این ویروس آلوده، شما ممکن است از دست دادن داده ها از جمله اعتبار نامه های خصوصی، اطلاعات حساب بانکی، کلمه عبور، ورود قابل فهم، ویروس و غیره Limitail کند که صحنه های یادگاری و ضبط keystrokes.

این همه اطلاعات ثبت شده در یک پوشه خاص نیز توسط این ویروس ایجاد شده است، که نگه داشته و سپس به کسانی که پشت این عفونت مخرب منتقل می شود. Limitail تروجان نسبتا قدیمی – است این ویروس در 2012 متوجه شده بود. با این حال، هنوز هم ممکن است فعال و آسیب به تمام کاربران ویندوز برخواهد داشت ممکن است. هنگامی که شما آن را برای اولین بار متوجه شما واقعا باید Limitail را حذف کنید.

چگونه ویروس Limitail می تواند آلوده به کامپیوتر من?

این تروجان با استفاده از پیوست های ایمیل آلوده پخش شده است. ماندن خراب الکترونیکی بیان کرد که شما را در برخی از قرعه کشی برنده یا بسته منتظر شما جایی که شما. چنین کلاهبرداری ارزان معمولا توسط مجرمان اینترنتی به منظور گسترش برنامه های مخرب خود استفاده می شود. علاوه بر این، شما نیز در هنگام بازدید از وب سایت نا امن و خراب است که به طور معمول با اطلاعیه های پاپ آپ است که ادعا می کنند در مورد از دست رفته به روز رسانی و چیزهای مشابه گمراه کننده پر آلوده دریافت می تواند. اگر شما در هر یک از این اعلان ها کلیک کنید، شما ممکن است آلوده می گرفتن با Limitail و یا یک عفونت مشابه.

چگونه برای حذف Limitail

به منظور حذف Limitail, شما نیاز به اجرای یک اسکن کامل سیستم برنامه ضد جاسوس افزار. اگر شما یکی را نداشته باشند، توصیه می کنیم که با استفاده از SpyHunter.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Limitail

پاسخ دهید