حذف Linkbucks.com

دسته‌بندی نشده

چرا شما نیاز به حذف Linkbucks.com؟

Linkbucks.com شبکه اجتماعی تبلیغاتی است که بیایید مدیران سایت کسب درآمد از آگهی های بازرگانی پاپ آپ و اعلان ها است. آن را در سال 1384 تاسیس شد و مشروع تبلیغات اجتماعی شبکه است. با این حال، مهم نیست که هیچ کار اشتباهی با صفحه خود وجود دارد، تبلیغ آن گاهی خود را ابزار misusing بوده است.

اول از همه، آنها خود افزونه های مرورگر وب (که برای نمایش تبلیغات در داخل مرورگر وب استفاده می شود) با کمک تکنیک های غیرمنصفانه شده اند گسترش. بنابراین آنها را فریب صدها نفر از کاربران کامپیوتر در سراسر جهان در بسیاری از موارد، آنها در نرم افزار رایگان و شاخه، تکیه کرده. دوم، آنها را به نمایش LinkBucks لینک whereever بوده و هر زمان که آنها می خواهند و به وضوح مقدار زیادی از پول را از که به دست آورده اند. اگر شما متوجه این تبلیغات و مشکلات مشابه، شما باید دنبال راهنمای در انتهای این پست و حذف این hijacker.

چگونه ویروس Linkbucks.com می تواند نفوذ به کامپیوتر من?

عفونت مثل هواپیماربایان مرورگر به طور معمول با کمک نرم افزار رایگان و شاخه پخش شده است. چون دنبال سازندگان آنها را برای کسب مقداری پول آسان به عنوان یک قاعده چنین برنامه های مختلف ارسال رایگان پر هستند. به منظور جلوگیری از نفوذ Linkbucks.com پلاگین یا تهدید مشابه، شما باید همیشه سفارشی و یا نصب و راه اندازی پیشرفته نرم افزار رایگان انتخاب کنید. اگر آن را داخل سیستم می شود، hiajcks Linkbucks.com وب مرورگر و شروع تاییدیه مستمر در تمام مرورگرهای وب. در واقع Linkbucks تغییر مسیر نمی تواند تنها چیزی است که توسط این ویروس آغاز شده است. همچنین سعی کنید ممکن است به فریب شما را به تغییر موتور جستجوی پیش فرض یا صفحه اصلی تجاری تبلیغات پاپ آپ نمایش داده میشود یا اینکه نصب سایر برنامه های ناخواسته بر روی سیستم.

چگونه برای حذف ویروس Linkbucks.com

بنابراین توصیه می کنیم با استفاده از معتبر و مشروع ضد جاسوس افزار, مانند SpyHunter برای تمیز کردن کامپیوتر خود را کاملا انگل پشت Linkbucks.com تغییر مسیر ممکن است در موارد مختلف، متفاوت است. پس از اتمام یک اسکن این دستورالعمل ها را دنبال کنید:

 1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> -> برنامه های (و یا اضافه کردن/حذف برنامه ها) یک برنامه را پاک کنید.
 2. در اینجا، به دنبال LinkBucks و دیگر نوشته های ناشناخته
 3. “حذف تغییر” را انتخاب کنید و OK برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

Linkbucks.com را حذف از مرورگر

اینترنت اکسپلورر:

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
 2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 3. برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس:

 1. باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
 2. اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.

گوگل کروم:

 1. Chrome دکمه منو را کلیک کنید, انتخاب کنید “ابزار”–> ‘پسوند’ پیدا کردن پسوند های ناشناخته و حذف آنها را با کلیک کردن سطل زباله.
 2. در حال حاضر–> “تنظیمات” را کلیک کنید “تنظیمات پیشرفته نشان می دهد”–> “تنظیم مجدد تنظیمات مرورگر” و “تنظیم مجدد” را کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Linkbucks.com

پاسخ دهید