تبلیغات حذف LinkSicle

دسته‌بندی نشده

LinkSicle یک سخت بیشتر است که می تواند نفوذ به کامپیوتر خود را به برنامه های کاربردی رایگان از اینترنت همراه است. اکثر کاربران نفوذ آن را متوجه. هنگامی که شما گوگل، یوتیوب، آمازون، فیس بوک و غیره در حال بازدید از یک بار داخل، در متن آگهی نمایش برنامه. این آگهی را در اینترنت اکسپلورر و موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم مرورگر ظاهر می شود.

LinkSicle برجسته کلمات و لینکها می افزاید: در متون در وب سایت های که شما در حال دیدن. به عنوان آنها دوبرابر کردن زیر خط به جای تک نگاه متفاوت از لینک معمولی. اگر شما بیش از این کلمه با موس شما ظاهر شدن پنجره آگهی مراجعه کنید. اگر شما بر روی آن کلیک کنید، شما می تواند به برخی از وب سایت ناشناخته هدایت می شوید و توسعه دهندگان LinkSicle برخی از مزایای وابسته است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف LinkSicle

برای جلوگیری از چنین برنامه هایی وارد کامپیوتر شما و ایجاد تغییرات وجود دارد، شما هنگام نصب برنامه های کاربردی رایگان محتاط تر باید باشد. اغلب شامل برنامه های اضافی اضافه شده PDF سازندگان، بازیکنان ویدیو و برنامه های مشابه. شما باید برای جلوگیری از اجازه دادن به برنامه های ناشناخته به نصب به کامپیوتر شما. معمولا شما می توانید آنها را در یکی از مراحل نصب و راه اندازی برنامه اصلی رد.

remove link sicle تبلیغات حذف LinkSicle

کاربران کامپیوتر باید درک در حالی که این افزودنی مرورگر ویروس و یا مخرب نیست، که با کلیک کردن بر روی آگهی های تولید شده توسط LinkSicle مسائل مربوط به حریم خصوصی و امنیت کامپیوتر جدی منجر به ممکن است. نشانه روشن که یکی مرورگرهای اینترنت توسط این نرم افزار ناخواسته نفوذ “صفحه LinkSicle”، “آگهی اطلاعات” و “تبلیغات توسط LinkSicle” تبلیغات تولید شده در حالی که گشت و گذار در اینترنت هستند. توصیه می شود که این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم حذف از مرورگرهای اینترنتی است.

LinkSicle شبیه به سایر برنامه های ناخواسته است که نصب بدون رضایت کاربر همراه با برخی از نرم افزار رایگان است از اینترنت، به عنوان مثال Lamilov، PlurPush و بسیاری دیگر دریافت کنید. این مرورگر فایرفاکس نیست اضافه هر مقدار قابل توجهی برای کاربران اینترنت و آنها مختلف از تبلیغات ناخواسته است که ممکن است برای نصب نرم افزارهای مخرب و یا برنامه های اضافی ناخواسته منجر شود. بهترین راه برای جلوگیری از نصب و راه اندازی چنین سخت هنگام دانلود رایگان نرم افزار متوجه شده. اگر شما دانلود برخی از مشتری دانلود مدیریت، با کلیک کردن روی دکمه “رد” نصب کردن افزونه های مرورگر ترویج هر حتما. وقتی نصب نرم افزار آزاد همیشه انتخاب گزینه های نصب “پیشرفته” یا “سفارشی” به جای “معمولی” یا “سریع” این پسوند مرورگر همراه هر آشکار خواهد شد. اگر شما در حال حاضر تبلیغات ناشی از LinkSicle استفاده از راهنمای ارائه شده حذف و از بین بردن این برنامه را ناخواسته از مرورگرهای اینترنتی.

چگونه برای حذف LinkSicle

ویندوز 7 کاربر:

کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه پایین سمت چپ دسکتاپ شما)، “تابلوی کنترل” را انتخاب کنید. “برنامه ها و ویژگی های” پیدا کنید.

کاربران ویندوز ایکس پی:

کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل”. پیدا کردن و کلیک کنید “افزودن یا حذف برنامه ها”. “برنامه ها و ویژگی های” پیدا کنید.

ویندوز 8 کاربران:

کلیک راست کنید در گوشه پایین سمت چپ صفحه را در صفحه کنترل را انتخاب کنید. در پنجره باز شده “عزل برنامه ها” را انتخاب کنید.

در حذف برنامه های پنجره نگاه “LinkSicle”، این مطلب را انتخاب کنید و “پاک” یا “حذف” کلیک کنیدپس از حذف نصب LinkSicle اسکن رایانه شما برای هر گونه چپ ناخواسته اجزای یا عفونت های مخرب ممکن است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف LinkSicle

روش اختیاری:

اگر شما همچنان به داشتن مشکلات با حذف LinkSicle شما شما تنظیمات Internet Explorer به طور پیش فرض بازنشانی کنید.

کاربران ویندوز ایکس پی: کلیک بر روی “شروع”، “اجرای”، کلیک کنید در پنجره باز شده نوع “inetcpl.cpl”. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس تنظیم مجدد را کلیک کنید.

کاربران ویندوز ویستا و ویندوز 7: کلیک کنید را وارد کنید و آرم ویندوز در آغاز جستجوی جعبه نوع “inetcpl.cpl” کلیک کنید. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس تنظیم مجدد را کلیک کنید.

LinkSicle را از Google Chrome حذف کنید:

روی نماد آچار یا میله (بالا و سمت راست صفحه نمایش), انتخاب کنید “ابزار” و “ضمیمهها” را کلیک کنید.  مکان یابی: “LinkSicle” انتخاب آن و کلیک بر روی یک سطل زباله می تواند نماد.

LinkSicle حذف از موزیلا فایرفاکس:

کلیک کنید “ابزار” (در بالای پنجره)، “افزودنی” را انتخاب کنید. با کلیک بر روی “ضمیمهها” و غیر فعال کردن این افزودنی: “LinkSicle”.

روش اختیاری:

اگر شما با داشتن مشکل با حذف LinkSicle شما شما تنظیمات موزیلا فایرفاکس به طور پیش فرض بازنشانی کنید.

موزیلا فایرفاکس باز در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید پنجره اصلی “فایرفاکس”، در قطره باز کردن منوی راهنما را انتخاب کنید و سپس بر روی اطلاعات عیب یابی در پنجره باز شده کلیک بر روی دکمه “تنظیم مجدد فایرفاکس”.

پاسخ دهید