حذف LinkSwift

Browser Hijacker

LinkSwift چیست؟

LinkSwift است و برنامه سخت است که برای نمایش لینک های مختلف با کوپن در مرورگرهای آلوده بر عهده دارد. آن را می توان به ویژه اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم اضافه شده است. هنگامی که شما ببینید چنین وب سایت هایی مانند فیس بوک و eBay و وال مارت و آمازون و دیگر آنهایی که محبوب این پیام های نمایش. در واقع، آن را ارائه می دهد مختلف کوپن و تخفیف برای محصولات مختلف و یا خدمات.

چگونه کار می کند LinkSwift؟

در واقع LinkSwift مفید از آن ممکن است مانند نگاه در نگاه اول است. هدف واقعی این برنامه را به پول با ایجاد ترافیک برای برخی وب سایت ها و جمع آوری کلیک لینک های وابسته است. پیام توسط LinkSwift شامل لینک به وب سایت های مختلف و هنگامی که شما بر روی آنها کلیک کنید، شما جایگزین خواهد شد. این بسیار آزار دهنده به این برنامه بر روی سیستم خود را به عنوان کار خود را می خواهد دائما توسط پیام ظاهر می شود از جایی و تاییدیه ثابت آشفته است.

اگر شما توجه بهتر هنگام نصب هر برنامه رایگان از اینترنت شما می توانید جلوگیری از نصب سخت LinkSwift. معمولا شما می توانید ببینید چه برنامه های کاربردی دیگر است در طول نصب برنامه اصلی همراه است. عدم انتخاب گزینه های نصب برنامه های ناآشنا و شما برای مقابله با چنین برنامه های کاربردی و اجتناب از بسیاری از ناراحتی در حالی که مرور اینترنت را نداشته باشند.

چگونه برای حذف LinkSwift

برای حذف LinkSwift رفتن به کنترل پنل -> افزودن و حذف برنامه ها لیست و حذف آن از وجود دارد. شما همچنین باید بررسی برنامه های افزودنی مرورگر اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم و حذف آن از وجود دارد. اگر نمی بینید آن ذکر شده، شما باید با استفاده از ابزار antimalware مانند Spyhunter و رایانه خود را با آن اسکن. اگر شما تا به حال مسائل هدایت، شما ممکن است نیاز به تنظیم مجدد صفحه اصلی خود و جستجو در موتور به یکی از شما را قبل از استفاده:

در اینترنت اکسپلورر:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید;
 2. زیر را انجام دهید: در IE8 9 ارائه دهندگان جستجو مدیریت را انتخاب کنید، کلیک کنید در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو;
 3. LinkSwift را از لیست حذف کنید.

در فایرفاکس:

 1. وارد کردن “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات باز می شود.
 2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 3. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 4. “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 5. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.

در گوگل کروم:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیمات را انتخاب کنید;
 3. اصول اولیه را انتخاب کنید–> مدیریت جستجو موتور;
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف;
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

لطفا توجه داشته باشید، بسیار مهم است به عنوان آن ممکن است به سیستم شما رو آلوده با ویروس در حالی که داشتن آن به اسکن رایانه شما با یک برنامه قابل اعتماد antimalware پس از LinkSwift برداشته است.دانلود ابزار حذفبرای حذف LinkSwift

پاسخ دهید