حذف LionSales

دسته‌بندی نشده

اگر LionSales را در سیستم خود را شناسایی شما باید بدانید که این برنامه ممکن است مسئول تبلیغات تجاری است که روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود نگه دارید. این برنامه با Internet Explorer Google Chrome و موزیلا Firefox مرورگر سازگار است; اگر شما استفاده از هر یک از مرورگرهای فوق ترتیب، شما قطعا تبلیغات خود مراجعه کنید. LionSales متفاوت از قبلا منتشر شده JustPlugIt بر اساس برنامه های کاربردی (مانند SaferWeb، RocketCoupon، LuckyCoupon و CouponAddon)؛ بنابراین، تبلیغات آن نیز بسیار آزار دهنده و اخلال در جلسه مرور شما ممکن است. خوشبختانه، شما LionSales خلاص می و جلوگیری از تبلیغات از ظاهر می شود. سریعتر شما انجام این کار، هر چه زودتر شما قادر خواهید بود به فهرست وب سایت آزادانه دوباره.

LionSales حذف LionSales

دانلود ابزار حذفبرای حذف LionSales

تبلیغات نه تنها بسیار آزار دهنده است، اما همچنین ممکن است باعث آسیب به سیستم خود را به یک معنا است که آنها ممکن است شما را به وب سایت خراب است. LionSales قطعا نه امنیت شما مراقبت از خواهد شد; بنابراین، ما معتقدیم که هیچ نقطه ای در نگه داشتن این نرم افزار بر روی سیستم وجود دارد. مطالعه اخیر نشان داده است که این برنامه نامطلوب ممکن است اتصال به اینترنت بدون اجازه شما. آن نیاز به انجام این کار برای ارسال اطلاعات در مورد فعالیت های آنلاین خود را. بله، شما درک درستی – LionSales جزئیات مانند وب سایت های شما ببینید زمانی که شما در آنها و نمایش داده شد جستجو خود را صرف ثبت است. تنها راه برای جلوگیری از این اتفاق، LionSales کاملا از سیستم حذف است.

وب سایت رسمی LionSales دیگر کار نمی کند; بنابراین بسیار محتمل است که این نرم افزار پشتیبانی از تبلیغات سیستم شما بدون اجازه شما وارد است. نگه داشتن در ذهن است که عفونت های جدی دیگر بر روی کامپیوتر خود را مخفیانه نیز غلتیدن ممکن است; بنابراین, محتاط بودن توصیه می کنیم. کارشناسان امنیت ما را توصیه می کنیم که شما دانلود برنامه های از وب سایت رسمی خود را تنها و همیشه پیدا کردن اینکه آیا می توان آنها را قبل از اعتماد نصب. در بالا از آن، شما هرگز باید بر روی تبلیغات است که به صورت جاوا ارائه و یا به روز رسانی ها از آنجا که شما ممکن است دانلود و نصب یک دسته از برنامه های غیر قابل اعتماد به جای فلش.

بسیار مهم است چرا که این برنامه ها ممکن است عفونت های دیگر جذب شما همه برنامه های ناخواسته از سیستم خود حذف است. علاوه بر این، آنها را در راه ناخواسته، که بدان معنی است که شما نمی قادر به استفاده از کامپیوتر خود بدون هر گونه مزاحمت خواهد عمل می کنند. ما آماده دستورالعمل حذف دستی برای کمک به شما در حذف LionSales; با این حال، شما باید بدانید که شما به طور خودکار نیز از بین بردن آن می تواند. برای انجام این کار, شما باید برای به دست آوردن ابزار antimalware, به عنوان مثال، SpyHunter.

چگونه به خلاص شدن از شر LionSales

ویندوز ایکس پی

 1. کلیک کنید شروع را فشار دهید.
 2. صفحه کنترلرا انتخاب کنید.
 3. افزودن یا حذف برنامه هارا کلیک کنید.
 4. را انتخاب کنید برنامه غیر قابل اعتماد و سپس با کلیک بر حذف.

ویندوز 7 و ویستا

 1. باز کردن منوی شروع .
 2. صفحه کنترلرا انتخاب کنید.
 3. حذف یک برنامهکلیک کنید.
 4. راست کلیک بر روی LionSales.
 5. کلیک کنید دکمه حذف نصب .

ویندوز 8

 1. شیر کلید Windows.
 2. شروع به تایپ کردن کنترل پنل و سپس باز کردن آن.
 3. حذف یک برنامهکلیک کنید.
 4. انتخاب نرم افزار است که برای حذف می شود.
 5. کلیک کنید دکمه حذف نصب .

حذف LionSales از مرورگرهای

حذف از موزیلا Firefox

 1. راه اندازی مرورگر خود را ضربه بزنید و Ctrl + Shift + A.
 2. برنامه های افزودنیرا انتخاب کنید.
 3. کلیک کنید بر روی گسترش و سپس حذف آن.

حذف از Google Chrome

 1. لaunch ضربه بزنید Alt + Fو مرورگر خود را.
 2. به ابزار و سپس پسوندکلیک کنید.
 3. را انتخاب کنید فرمت و کلیک بر روی دکمه سطل زباله .
 4. حذفرا کلیک کنید.

اگر شما در حال حاضر LionSales دستی از کامپیوتر شما حذف شده، زیرا عفونت های دیگر بر روی سیستم شما نیز پنهان ممکن است شما هنوز هم کامپیوتر خود را با یک ابزار تشخیصی اسکن باید. آنها ممکن است عمل در راه نامطلوب یا جذب دیگر تهدیدات بر روی سیستم شما. بنابراین، بسیار مهم است که شما کاملا حذف آنها است.دانلود ابزار حذفبرای حذف LionSales

پاسخ دهید