حذف Live Security Professional

Fake Antispyware

آیا می دانید چه Live Security Professional

Live Security Professional در این حال یکی دیگر از سرکش آنتی ویروس از خانواده Reveton بدنام است. این خانواده برای تولید تعداد بیشماری ransomware و تروجان عفونت شناخته شده و بنابراین این برنامه سرکش باید درمان شود به عنوان یک تهدید بسیار جدی به سیستم خود.

این برنامه آنتی ویروس ساختگی است طراحی براق و تلاش برای ترساندن شما را به خرید آن “نسخه کامل”. نیازی به گفتن نیست، اگر شما برای پرداخت آن، نه تنها شما از دست دادن پول خود را، اما شما همچنین افشای اطلاعات شخصی خود را برای مجرمان. گزینه تنها امن است که حذف Live Security Professional به قبل از آن باعث آسیب شدید است.Live Security Professional1 حذف Live Security Professional

چرا شما نیاز به حذف Live Security Professional ؟

اگر شما نیست به دانلود Live Security Professional خود را فریب شده اند، شما ممکن است مطمئن نیستید که چرا آن را در کامپیوتر شما است. که دلیل این عفونت اغلب در می آید به عنوان یک درایو توسط دانلود با برنامه نرم افزار رایگان یا شاخه; گاهی اوقات آن در پیوست اسپم ایمیل نیز پنهان. همچنین امکان است که این برنامه از طریق عفونت های تروجان خطرناک سفر ممکن است وجود دارد.

هنگامی که این سرکش در حال حاضر نصب شده است، آن حضور خود شناخته شده را دریغ خواهد شد. امید شما خرید خود را “نسخه کامل” ساخت جنایتکاران برنامه خود را برای تولید ابزارهای جعلی و پیام را طراحی کرده اند. با این حال، حتی اگر ویروس کامپیوتر شما ظاهرا “آلوده با” واقعی هستند، بیش از احتمال زیاد است که آنها در واقع در سیستم شما نیست. هر آنچه که شما می خرید نیست خود “نسخه کامل”; در عوض، Live Security Professional را حذف کنید.

نمونه هایی از پیام های جعلی Live Security Professional شما ممکن است ببینید:

WARNING! 8 infections found.

It’s highly recommended that you remove all the threats from your computer immediately. Viruses can cause for a theft of your personal information from bank cards.

VIRUS DETECTED

A tool used to remotely attack hackers computers and steal personal information. Therefore, it is recommended to remove it.

Virus name: Trojan.Komodola

اگر سعی در از بین بردن این عفونت در حال حاضر می توان آن را کاملا روی حیله و تزویر می. امن ترین گزینه است که به سادگی برای دانلود ابزار حذف تروجان قابل اطمینان و رایانه خواهد بود و امن دوباره. آن را حذف Live Security Professional و آن سیستم خود را از تهدیدات مشابه در آینده ورود محافظت می کند. اگر شما تجربه گسترده en برخورد با این نوع عفونت شما نباید تلاش دستي.دانلود ابزار حذفبرای حذف Live Security Professional

Live Security Professional راهنمای حذف:

  1. این کد فعال سازی را وارد کنید: F9292-QRT38-U9291-29291-3923F. (آن را نه حذف خطر توسط خود.)
  2. دانلود SpyHunter.
  3.  نصب و اجرای اسکنر جاسوسافزار.
  4. عفونت که اسکنر جاسوسافزار ردیابی را حذف کنید.

 Live Security Professional خطرناک سرکش آنتی ویروس است. هدف آن این است که ترساندن شما را به خرید خود را جعلی “نسخه کامل”; با این حال، شما نیست که باید انجام دهید. دلیل آن می تواند باعث آسیب جدی در عوض، شما این عفونت از کامپیوتر شما بلافاصله باید حذف.removal instructions en حذف Live Security Professional

پاسخ دهید