حذف LocalScavenger Toolbar

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف LocalScavenger Toolbar

LocalScavenger Toolbar برنامه ای ارائه شده در وب سایت localscavenger.com است. آن را به عنوان یک ابزار است که شما با دسترسی به صدها Craiglist و بی کلاسه برای کار مبلمان اجاره و بیشتر شرح داده شده. این نیز باید کمک شما کشف معاملات محلی و خدمات در منطقه شما. نوار ابزار با Ask.com صفحه برگه جدید های موتور جستجو که ترجیحات خود را به جای به صورت خودکار، اگر شما آنها را در هنگام نصب نرم افزار رد کردن می آید.

اگر نوار ابزار را از سایت رسمی آن دریافت می دارند شما نباید بیش از حد نگران. اگر با این حال، شما به دست آورد آن همراه با دیگر نرم افزار رایگان, شما ممکن است نشانه های ناخواسته مختلف را تجربه کنند. این مقاله شما را با اطلاعاتی که به شما کمک کند تصمیم می گیرید یا نه شما می خواهید برای حذف LocalScavenger Toolbar از کامپیوتر خود را ارائه می کنند.

LocalScavenger Toolbar حذف LocalScavenger Toolbar

دانلود ابزار حذفبرای حذف LocalScavenger Toolbar

LocalScavenger Toolbar چگونه کار می کند؟

LocalScavenger Toolbar شامل کادر جستجو شده توسط بپرسید و مانند دکمه های دسترسی سریع به عنوان Craiglist، کلاسه محلی، محلی معاملات، پیدا کردن رویداد های محلی و دیگران. اگر شما آن را از صفحه رسمی دریافت و توافق کردند که تغییرات تنظیمات صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض شما در حال حاضر به home.tb.ask.com و search.tb.ask.com تنظیم. با این حال، آن شما با حمایت مالی تبلیغات و لینک در حال حاضر، هیچ مشکلی با این موتور جستجو وجود دارد. شما در معرض خطر خود را بر روی آنها کلیک کنید. برنامه نیز ممکن است کوکی های خود را پیگیری و عادات مرور خود را ضبط.

هنگامی که شما از برخی از نرم افزار نصب شد اگر از سوی دیگر شما با نوار ابزار گیر کردم، شما ممکن است بیش از یک برنامه های ناخواسته در کامپیوتر شما. در صورتی که مورد, شما متوجه خواهید شد که میزان تبلیغات شما در مرورگر خود را به طرز چشمگیری افزایش یافته است. شما نیز در وسط شما گشت و گذار آنلاین بدون هیچ دلیل روشنی هدایت کنید ممکن است. علاوه بر این، سرعت سیستم و اتصال به اینترنت خود را نیز متاثر می شود ممکن است. اگر شما در حال تجربه هر یک از این نشانه ها، شما باید تمرکز در مورد چگونگی حذف LocalScavenger Toolbar و دیگر تهدیدات از کامپیوتر شما.

چگونه به خاتمه LocalScavenger Toolbar

به منظور LocalScavenger Toolbar و دیگر برنامه های ناخواسته را از کامپیوتر شما حذف می توانید از ابزار حذف تروجان استفاده کنید. ضد بدافزارها و از بین بردن عفونت همه از سیستم شما در آینده ایمن نگه داشتن آن کمک خواهد کرد. متناوبا، شما می توانید استفاده از کتابچه راهنمای LocalScavenger Toolbar راهنمای حذف زیر این مقاله ارائه شده است. در حالی که آخرین مرحله لازم است اگر شما می خواهید بپرسید ابزار جستجو از مرورگر شما برای از بین بردن تنها دو مراحل اجازه خواهد داد که شما را به خلاص شدن از شر LocalScavenger Toolbar،.

حذف LocalScavenger Toolbar

مرحله 1: LocalScavenger Toolbar را از ویندوز حذف کنید

ویندوز 8, ویندوز 7 و ویندوز ویستا

 • پیروزی + تحقیق → ورودی کنترل → → OK حذف برنامه
 • LocalScavenger را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز ایکس پی

 • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها
 • LocalScavenger را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید

مرحله 2: LocalScavenger Toolbar از برنامه های افزودنی پاک

موزیلا Firefox

 • Firefox منو → → افزودنی پسوند
 • LocalScavenger را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

Google Chrome

 • Chrome منو → ابزار بیشتر پسوند →
 • حذف LocalScavenger

مرحله 3: بازگرداندن تنظیمات مرورگر خود را (در صورت لزوم)

تنظیم مجدد Internet Explorer

 • تنظیم مجدد کلیدهای alt + T → → “زبانه پیشرفته” گزینه های اینترنت →
 • کادر بررسی حذف تنظیمات شخصی
 • تنظیم مجدد کلیک کنید و ببندید

تنظیم مجدد موزیلا Firefox

 • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → Firefox تازه
 • تازه Firefox به تایید را کلیک کنید و روی پایان کلیک کنید

تنظیم مجدد Google Chrome

 • Alt + F تنظیمات → → نمایش تنظیمات پیشرفته
 • تنظیم مجدد تنظیمات را انتخاب کنید و تنظیم مجدد را کلیک کنید

دانلود ابزار حذفبرای حذف LocalScavenger Toolbar

پاسخ دهید