حذف Locker Virus

Malware

توصیه در حذف Locker Virus

Locker Virus عفونت مخرب رایانه به عنوان ransomware طبقه بندی شده است. این برنامه به کار کامپیوتر شما راه چون دسترسی به فایل های خود را انکار می کند شما استفاده می شود به شما اجازه. شما باید Locker Virus را از رایانه خود حذف کنید و تواند سازش درباره آن وجود دارد. Ransomware خود را سخت متوسط است که می تواند برای بودن زمان نادیده گرفته میشوند نیست.

شما باید به مراقبت از این برنامه بلافاصله با استفاده از یک برنامه امنیتی کامپیوتری مشروع مگر اینکه شما یک کاربر کامپیوتر با تجربه چون دستي توصیه نمی شود. شما همچنین می توانید از دستورالعمل های اضافی حذف زیر این مقاله بررسی.

locker virus حذف Locker Virus

دانلود ابزار حذفبرای حذف Locker Virus

تیم آزمایشگاه تحقیقات ما می گوید که Locker Virus بسیار شبیه به CryptoLocker ransomware است. این نشان می دهد که عفونت توسط مجرمان اینترنتی همان به منظور ایجاد سود مالی ایجاد شده است. Locker Virus کاربران را به پرداخت هزینه باج، مدعی است که این تنها راه برای بازگرداندن فایل های خود را هل می دهد. عفونت پیام زیر را روی صفحه نمایش می دهد:

تمام فایل های شخصی خود را در این رایانه قفل شده است و توسط v1.7 قفل رمزدار. رمزگذاری توسط نرم افزار حرفه ای و فایل های خود را مانند انجام شده است; کیف پول عکس، ویدئو و cryptocurrency در حال حاضر آسیب دیده اما نه فقط قابل خواندن نیست. لیست کامل با تمام فایل های رمزگذاری شده خود را در تب فایل ها شما می توانید.

اطلاع رسانی در روی صفحه نمایش خود بخشهای مختلفی دارد. اطلاعات, پرداخت, پرونده, و وضعیت. اگر برگه پرداخت را کلیک کنید، شما لیست وب سایت هایی که در آن شما می توانید خرید bitcoins داده خواهد شد. Locker Virus نیاز شما را به پرداخت هزینه باج در bitcoins، و شما نیاز به پرداخت آدرس در اطلاع رسانی است که به ویژه برای شما ایجاد شده کلیک کنید. پس از انتقال پرداخت Locker Virus باید یک کلید رمزگشایی موضوع است. با این حال، ما به شدت در برابر پول خود را دور دادن به مجرمان اینترنتی نشان می دهد.

شما باید برای ابزار رمزگشایی آنلاین است که کمک به بازگرداندن دسترسی به فایل خود را شما نگاه کنید. همچنین وظیفه اصلی خود را حاضر Locker Virus را از رایانه خود حذف است. ما می خواهم به اشاره Locker Virus که معمولا از طریق هرزنامه پیوست های ایمیل و تبلیغات پاپ آپ که در وب سایت های مربوط به نرم افزار تبلیغاتی نشان داده شده می آید. این نشان میدهد که ممکن است عفونت های خطرناک را بر روی کامپیوتر شما، و شما قطعا باید آنها را همه به خوبی حذف کنید. برای پیدا کردن پرونده ها و برنامه های شما نیاز به حذف در حال حاضر، شما باید یک اسکن کامل سیستم با اسکنر رایگان SpyHunter اجرا کنید. گاهی برنامه های تبلیغی دستی از طریق کنترل پنل می تواند برداشته شود، اما که قطعا Locker Virus صدق نمی کند. هو Locker Virus زیر حذف کنید.

چگونه به حذف Locker Virus

Ransomware از بین بردن فایل های اجرایی برنامه نه اسناد رمزگشایی خواهد شد. بنابراین، شما باید به راه اقدامات پیشگیرانه قبل از شما را آلوده به Locker Virus. فقط در مورد این برنامه ransomware نیست. همه کاربران باید که اطمینان حاصل شود که خود را فایل های حفاظت شده را انجام دهید. و “که” منظور ما از آنها پشتیبان گیری بر روی یک درایو مجازی ابر یا یک هارد دیسک خارجی.

در اینجا شما پیدا دستورالعمل در مورد چگونگی راه اندازی کامپیوتر امنیت برنامه در مورد Locker Virus فایل های اجرایی را مسدود می کند. دستورالعمل برای ویندوز 8 و 8.1 ویندوز هستند. سیستم عامل های دیگر در دستورالعمل زیر این مقاله پوشانده شده است.

حذف Locker Virus

removal instructions en حذف Locker Virus

دانلود ابزار حذفبرای حذف Locker Virus

پاسخ دهید