حذف lollipop.exe

دسته‌بندی نشده

lollipop.exe چیست؟

lollipop.exe است اجرایی مخرب که ممکن است نفوذ بر روی کامپیوتر از طریق نقاط ضعف امنیتی مختلف و که نیاز به حذف فوری. این عنصر را می توان توسط schemers به تعداد عفونت های کامپیوتر های مختلف مدیریت استفاده می شود. اگر شما مایل به نگه داشتن سیستم محافظت در برابر این فایل مخرب – استخدام نرم افزار امنیتی معتبر برای انجام این کار به صورت خودکار.

آیا lollipop.exe چه می دانید؟

lollipop.exe یک پرونده معتبر که در پوشه زیر C:Documents و تنظیمات بر داشت و که متعلق به PowerOffer است. با این وجود، این جزء است که شما باید نگران نیست. به نظر می رسد که schemers یک فایل مخرب با همین نام برای انتقال فرآیندهای بسیار بدخیم را توسعه داده اند. این پرونده تحت % LOCALAPPDATA % قرار دارد و اندازه آن بسته ممکن است به عفونت آن را پشتیبانی. برخی از پژوهشگران اشاره به اجرایی عفوني به عنوان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم. با این حال، هدف از خطر عفونت است که آن را در کنار اجرا می شود بستگی دارد. همه در همه، باید حذف lollipop.exe از سیستم عامل ویندوز بدون تاخیر بیشتر است.

چگونه lollipop.exe کار می کند?

فایل مخفی ممکن است به عنوان رجیستری شروع خودکار، که بدان معنی است که آن می توانید شروع به در حال اجرا در کامپیوتر لحظه شما روشن آن اضافه شده است. دلیل اجرایی می تواند کمک به فعال کردن بدافزارها قبل از شما فرصتی برای واکنش نشان می دهند این است که بسیار مخرب است. بنابراین، چه عفونت مخرب ویندوز شما lollipop.exe مربوط به باید? به نظر می رسد که اجرایی مخفی است که معمولا چنین گفتگوی پرشین Braviax جعلی به عنوان برنده 7 سال 2013 آنتی ویروس برنده 8 سال 2013 مدافع و ویستا 2013 مدافع ایدز. این جنایتکاران و مجرمین می تواند سیستم را فلج می کند و شما را به خرید نسخه کامل از ابزار حذف تروجان ساختگی فشار. علاوه بر این, فایل به تروجان Reveton که منتشر ransomware ویروسها و تهدیدات چنین به عنوان Trojan.Injector.E یا Trojan.Sirefef.gen مرتبط است!E. همه باید از کامپیوتر حذف.

البته ممکن است بسیار دشوار است برای پیدا کردن و حذف همه فایل های مخرب در حال اجرا در کنار اجرایی غیر مستقیم. بنابراین، شما باید در نظر استفاده از نرم افزار حذف نرم افزارهای جاسوسی معتبر lollipop.exe را حذف کنید. حذف نرم افزارهای جاسوسی خودکار قابل اعتماد عفونت بدون اتلاف وقت خود را یا jeopardizing سیستم بیشتر حذف خواهد کرد. این گزینه مفید است زیرا می تواند آن را نیز به شما برای محافظت از سیستم زنان بیوه از حملات مشابه schemers اجازه.

دانلود ابزار حذفبرای حذف lollipop.exe

پاسخ دهید