حذف LolliScan

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف LolliScan

LolliScan نرم افزار تبلیغاتی پشتیبانی که وارد رایانه خود را در شیوه ای مخفی و سیل همه مرورگر خود (Internet Explorer Google Chrome و Firefox موزیلا) با آگهی های تبلیغاتی متعدد است. آثار نرم افزار برای اشخاص ثالث و برای هر کلیک بر روی آگهی های حمایت مالی را بدست آورده به آن درآمد. اين آن شما که آن همه چیز را به شما با کلیک روی آن تبلیغات کند جای تعجب نیست باید.

، از سوی دیگر به شدت شما را به ماندن از آنها توصیه می کنیم. به یاد داشته باشید که اشخاص ثالث ترویج توسط این نرم افزار ناشناخته و بنابراین غیرقابل اعتماد هستند. بهترین تصمیم به LolliScan از کامپیوتر شما حذف می شود.

lolliscan removal حذف LolliScan

دانلود ابزار حذفبرای حذف LolliScan

LolliScan چکار می کند؟

تا زمانی که LolliScan را در سیستم شما باقی می ماند، شما به طور مداوم را ببینید بی شماری آگهی ها، پاپ آپ، تبلیغات متنی و انتقالی. جریان هرگز پایان تبلیغات معمولا بسیار آزار دهنده است و دائما distracts کاربران از مرورگر خود را. در بسیاری از موارد، احساس سوزش کاربران بیش از تبلیغات بیش از اندازه کافی برای متقاعد کردن آنها برای از بین بردن LolliScan است.

با این حال، بهمن تبلیغات قطعا تنها دلیل حذف فوری LolliScan در نظر گرفتن نیست. مشکل بسیار بزرگتر اشخاص ثالث که صفحات شما پس از کلیک روی تبلیغات می باشد. از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مسئول هر گونه خسارت به سیستم خود را توسط آن اشخاص انجام داده است، آن نیست آنها را برای قابل اعتماد بودن بررسی کنید. در نتیجه شما هر چیزی مورد آن سایت ها و یا صاحبان خود را نمی دانم. اگر پس از کلیک کردن بر روی یکی از تبلیغات شما وارد صفحه توسط هکرها کنترل, شما به احتمال زیاد با ویروس و تروجان و کرم یا نوعی دیگر از نرم افزارهای مخرب است که می تواند باعث مشکلات بسیار جدی آلوده دریافت خواهد شد. امنیت کامپیوتر شما را در معرض خطر است و حذف LolliScan.

اغلب اوقات، پشتیبانی برنامه های توزیع شده کنار نهاد. اگر شما اغلب دانلود برنامه های کاربردی رایگان از صفحات غیر رسمی، امکان بزرگ که شما را بیش از یک نرم افزار ناخواسته در کامپیوتر شما وجود دارد. توصیه می کنیم در آینده بیشتر مراقب باشید و همیشه پیشرفته یا سفارشی گزینه نصب را انتخاب کنید. همچنین دفعات بازدید: توافقنامه مجوز کاربر نهایی ارائه شده و کلیک کنید ‘کاهش’ بعدی برنامه های نامطلوب مطمئن شوید. اگر شما به اندازه کافی توجه در روش نصب هستند، شما باید قادر به مزاحمان مشکوک را از ورود به سیستم شما جلوگیری می کند.

چگونه به حذف LolliScan

در مقاله خود تیم تحقیقات ما تهيه دستورالعمل و اطلاعاتی دقیق در مورد چگونگی از بین بردن LolliScan. اگر شما به دنبال دستورالعمل های نزدیک, شما باید قادر به تمیز کردن کامپیوتر خود را توسط خودتان. اگر شما جای ترک برداشتن LolliScan برای حرفه ای ها، با این حال، شما باید مشروع و به روز کامپیوتر امنیت نرم افزار نصب کنید. چنین ابزار تنها LolliScan حذف می اما همچنین کامپیوتر شما حفاظت در آینده خواهد بود.

پاک کردن LolliScan

ویندوز 8

  • راست صفحه مترو UI و تمام برنامه را انتخاب کنید.
  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و رفتن به حذف یک برنامه.
  • راست برنامه مشکوک و شیر حذف.

ویندوز ویستا و یا ویندوز 7

  • لوگوی ویندوز برای دسترسی به منوی “آغاز” را کلیک کنید.
  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و حذف نصب برنامه را انتخاب کنید.
  • مزاحم برنامه کلیک راست کرده و حذف LolliScan.

ویندوز ایکس پی

  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و باز کردن منوی شروع.
  • افزودن یا حذف برنامه ها دوبار کلیک کنید و تغییر یا حذف برنامه ها را فشار دهید.
  • انتخاب و خاتمه LolliScan.

دانلود ابزار حذفبرای حذف LolliScan

پاسخ دهید